Latviešu valodas kursi pieaugušajiem

Galvenā » Pieaugušajie » Latviešu valoda

Latviešu valodas mācības pieaugušajiem tiek piedāvātas visos līmeņos: sākot no iesācēju līmeņa līdz augstākajam. Visi pasniedzēji ieguvuši specializētu izglītību, kā arī apveltīti ar bagātīgu pieredzi pedagoģiskajā darbā.

Palīdzēsim sagatavoties valsts eksāmeniem – jūsu izraudzītajā līmenī! Sīkāk par eksāmeniem: www.visc.gov.lv.

MĀCĪBU PROGRAMMAS

Pamatlīmenis

IH Rīga-Satva jums palīdzēs:

  • iemācīties uzturēt vienkāršu sarunu par ikdienišķām tēmām;
  • iegūt vienkāršotas runas audiālās uztveres iemaņas;
  • iepazīties ar gramatikas pamatiem.

Jau kopš pirmās nodarbības iegūtās zināšanas spēsiet pielietot ikdienas dzīvē! Pieredzējušie pasniedzēji jums palīdzēs gluži nemanāmi iejusties latviešu valodas vidē, bet grupu nodarbības ļaus pārvarēt psiholoģisko barjeru valodas lietojumā.

Vidējais līmenis

IH Rīga-Satva pieredzējušie pasniedzēji jums palīdzēs pilnveidot latviešu valodas zināšanas, lai jūs varētu:

  • Brīvi apspriest visdažādākos jautājumus;
  • Izprast skaidri strukturētus tekstus;
  • Rakstīt īsus tekstiņus.

Grupas nodarbību laikā iespējams intensīvāk vingrināties sarunvalodas iemaņās, lietojot valodu kopā ar pārējiem kursa dalībniekiem. Tādējādi tiek pārvarēta valodas barjera. Nodarbības norisinās brīvā un draudzīgā gaisotnē.

Mūsu mācību programmas ieguvušas Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas akreditāciju. Kursa noslēgumā tiek izsniegts IH Rīga-Satva sertifikāts.

Augstākais līmenis

Nodarbības tiek rīkotas tiešsaistē - nelielās grupiņās (5 - 10 dalībnieki).

Nodarbības vada pasniedzēji, kam latviešu valoda ir dzimtā valoda, lai izglītojamie varētu gūt lielisku sarunvalodas lietojuma praksi. Nodarbībās tiek apgūtas sarežģītas gramatiskās konstrukcijas, kas bagātina un izdaiļo runu.

Kursa noslēgumā būs pilnībā zudusi valodas barjera, kā arī tiks sasniegts latviešu valodas pilnveides līmenis, kas ļaus būtiski uzlabot turpmākās karjeras iespējas.

Valodu kursi uzņēmumiem

Valodu centrs IH Riga-Satva piedāvā vispārējās vai lietišķās angļu valodas kursus uzņēmumu darbiniekiem, kā arī iespēju veidot uzņēmuma specifikai pielāgotu mācību programmu.

Individuālās nodarbības

Ja vēlaties iekļauties noteiktā valodas apguves termiņā, īpaši pieskaņotā mācību grafikā vai sasniegt specifiskus mērķus, aicinām izvēlēties individuālās nodarbības! Pasniedzēja uzmanība tiks veltīta vienīgi jums – intensīvās apmācības ļaus strauji sasniegt iecerētos rezultātus.

Pievienoties!

Ja Jūs vēlāties sākt mācīties valodu “no nulles” – sūtiet, lūdzu, pieteikumu

Scroll to Top