mācāmies valodas ar prieku!

Angļu valoda Rīgā tāpat kā Anglijā ar mūsu labākajiem ārzemju pasniedzējiem VASARĀ!

Pamatkursi bērniem un pusaudžiem no septembra lidz maijam

Angļu valoda
no 3 līdz 6 gadiem
children_800
Angļu valoda
no 7 līdz 12 gadiem
Angļu valoda
no 13 līdz 15 gadiem
Angļu valoda
no 16 līdz 19 gadiem
Riga1
Latviešu valoda
IELTS
sagatavošanas kursi

Pieaugušajiem

Angļu valoda
Kursi uzņēmumiem
Riga1
Latviešu valoda

Mēs palīdzēsim jums mācīties jaunas valodas, lai jūs spētu tās pārliecinoši pielietot ikdienas dzīvē, izglītībā, profesionālajā darbībā un ceļojumos.

No mūsu plašā bērniem un pieaugušajiem paredzēto programmu klāsta iespējams izvēlēties tieši to piedāvājumu, kas vislabāk atbilst jūsu prasībām. Mācības notiek dažādos režīmos un formātos: online, klātienē, grupās, individuāli, vispārīgu un specializētu programmu ietvaros. Lai kāda būs jūsu izvēle, mēs apsolām – tiks sasniegti lieliski rezultāti!

Valodu skola atrodas Rīgas centrā. IH Rīga-Satva skolā izcilas kvalitātes valodu izglītība piedāvāta jau kopš 1993. gada. Nodarbības norisinās nelielās grupiņās – pilnībā iejūtoties valodas.

Vispopulārākās angļu un latviešu valodu programmas ir Jūsu rīcībā!

Atsauksmes par skolu:

Rezultāti

Noturīgas zināšanas – īsā laikā! Valodu kursu pamatmērķis – attīstīt raitas sarunvalodas iemaņas svešvalodā. Kursa beigās studentu sekmes liecina par ievērojamu progresu valodas prasmē. To apstiprina IH Rīga-Satva starptautiskais sertifikāts, kā arī profesionāla līmeņa angļu valodas speciālistiem piešķirtais Latvijas Republikas valsts diploms. Mūsu skolas 30 gadu pastāvēšanas laikā tūkstošiem studentu ir veiksmīgi apguvuši angļu valodu. 80-85% jauno studentu mūs uzmeklē pēc draugu un paziņu ieteikuma. Dažas ģimenes IH Rīga-Satva skolā valodas apgūst jau otrajā paaudzē. Rezultāti ir nemaldīgi: skolas un starptautiskos eksāmenus ir nokārtojuši ap 90% IH Rīga-Satva absolventu.

Satriecoša atmosfēra

Jau kopš pirmās nodarbības IH Rīga-Satva studenti mācās izteikties svešvalodā, apgūstot plūstošas runas iemaņas un pārrunājot dažādas tēmas – bez starpniekvalodas palīdzības. Draudzīgā valodu centra nodarbību gaisotne mudina studentus atraisīties, zaudējot biklumu un bailes kļūdīties. Tā vietā, dalībnieki iemanto prieku sazināties svešvalodā.

Profesionāli pasniedzēji

Valodu centrs IH Rīga-Satva patiesi lepojas ar saviem pasniedzējiem. Ilggadējās darba pieredzes dēļ vairākumu var dēvēt par īsteniem meistariem. Mūsu valodu centrā sastapsiet augsti kvalificētus vietējos un ārvalstu pasniedzējus, kuru atlasē ievēroti stingri kritēriji – valoda tiek pārvaldīta pilnībā un nevainojami, darbā tiek pielietotas modernākās mācību metodes, kā arī pausta gatavība regulāri paaugstināt profesionālo līmeni. IH Rīga-Satva valodu centrs gādā, lai akadēmiskā gada gaitā pasniedzējiem būtu pieejami metodiskie semināri un pieredzes apmaiņa interešu grupās. Ik gadu mūsu skolas izglītības kvalitāti pārbauda un izvērtē International House World Organisation.

  Vārds*

  Uzvārds*

  Tālrunis*

  E-pasts

  Vecums*

  Klase (skolniekiem)

  Valodas kurss*

  Scroll to Top

  Reģistrējies akcijai

  Laimes ratu var iegriezt vienu reizi, izmantojot vienu e-pasta adresi. Laimestu saņemsi uz norādīto e-pasta adresi.

  Izmēģiniet savu veiksmi
  Apliecinu, ka esmu iepazīnies ar akcijas noteikumiem, piekrītu tiem un piekrītu dalībai akcijā. Apliecinu, ka reģistrējoties spēlei, esmu iesniedzis patiesus datus. Piekrītu, ka akcijā norādītos datus apstrādās ar mērķi nodrošināt akcijas norisi.
  Never
  Remind later
  No thanks