Angļu valoda pieaugušajiem

Galvenā » Galvenā » Pieaugušajie » Angļu valoda

IH Rīga-Satva piedāvā plašu pieaugušo angļu valodas mācību programmu klāstu.

Programmas veidojuši mūsu administratīvie vadītāji, pielietojot mūsdienīgākās IHWO metodiskās iestrādnes, modernākās mācību grāmatas, kā arī ņemot vērā mūsu audzēkņu vēlmes un prasības. Programmas paredzētas jebkuram zināšanu līmenim: sākot no iesācēju līmeņa (A1) – līdz pat profesionālam zināšanu līmenim (C2).

Mēs piedāvājam “dzīvās angļu valodas” izglītību – tā ir angļu valoda, kuru varēsiet brīvi pielietot visdažādākajās reālās dzīves situācijās!

Mācību programmas

Iesācējiem

Programmas paredzētas tiem, kam nav iepriekšēju angļu valodas zināšanu, vai kas angļu valodu mācījušies agrāk, taču piemirsušies gramatikas pamati vai vārdu krājums.

IH Rīga-Satva jūs:

  • Iegūsiet prasmi sazināties angļu valodā - visdažādākajās ikdienas situācijās, kā arī ārvalstu ceļojumu laikā;
  • Iegūsiet gramatikas pamatzināšanas;
  • Sāksiet saprast vienkāršus runātos izteikumus.

Jau kopš pirmās nodarbības jaunās zināšanas spēsiet pielietot ikdienas dzīvē. Pieredzējušie pasniedzēji jūs delikāti ievadīs jauniepazīstamajā angļu valodas pasaulē. Komunikatīvā svešvalodu mācību metode un dalība grupā ļaus pārvarēt valodas barjeru.

Vidējais līmenis

Angļu valodas zināšanas noder it visur - personīgajā dzīvē, ceļojumu laikā, kā arī profesionālajā darbībā!

IH Rīga-Satva jums palīdzēs:

  • Pārliecinošāk paust savas domas par visdažādākajām tēmām;
  • Izprast skaidri strukturētus tekstus;
  • Rakstīt īsus un mērķtiecīgus tekstiņus par dažādām tēmām.

Grupas nodarbības nodrošina plašas iespējas vingrināties valodas lietojumā kopā ar citiem kursa dalībniekiem. Tādējādi tiek pārvarēta valodas barjera. Nodarbības norisinās brīvā un draudzīgā gaisotnē.

Mūsu programmas ieguvušas Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas akreditāciju. Kursa noslēgumā saņemsiet IH Rīga-Satva sertifikātu.

Augstākais līmenis

Programma paredzēta tiem, kas jau iepazinušies ar angļu valodas pamatkonstrukcijām, taču vēlas padziļināt un nostiprināt gūtās zināšanas.

Mūsu nodarbībās uzmanība tiks veltīta:

  • Sarunvalodas un idiomātiskajai leksikai, kas jums palīdzēs detalizēti paust savas pārdomas par visdažādākajām tēmām;
  • Sarežģītām gramatikas konstrukcijām, kas papildinās jūsu runu ar izsmalcinātām valodiskajām niansēm;
  • Autentiskiem tekstiem, kas bagātinās jūsu pasaules izpratni, kā arī iedvesmos pārdomām un diskusijām.

Mūsu pieredzējušie un profesionālie ārvalstu pasniedzēji nodarbību laikā prot uzburt radošu noskaņu, kā arī piedāvā neskaitāmas iespējas dalīties savās domās un tās apspriest kopā ar pārējiem grupas dalībniekiem. Tādējādi - aizraujošā veidā - tiek pilnveidotas valodas iemaņas.

Business English

Jau sasniegts noteikts valodas pratības līmenis, taču nepieciešams pielietot angļu valodu arī darījumu vidē? Bieži nākas vadīt prezentācijas angļu valodā? Raizējaties, ka jūs varētu pārprast - ja saziņa angļu valodā notiek telefoniski? Ja atbildējāt apstiprinoši - Bussiness English programma paredzēta tieši jums!

Mūsu nodarbībās angļu valodas mācības paredzētas tādu iemaņu attīstīšanai, kas ļauj veidot aizraujošas prezentācijas, pārliecinoši izteikties darījumu tikšanās laikā vai vadīt darba pārrunas. Tāpat iegūtās prasmes palīdzēs risināt problēmas telefoniski vai interneta vidē. Sarunvalodas pilnveidi papildinās rakstisko komunikācijas iemaņu uzlabošana: CV, lietišķie e-pasti, atskaites u.c. Dažādās lietišķajās situācijās tiek izmantotas specifiskas valodas konstrukcijas, tādēļ nodarbībās iegūsiet vārdu krājumu un gramatikas zināšanas, kas īpaši noderēs profesionālo attiecību veidošanai un kopīgu mērķu sasniegšanai sadarbībā ar starptautiskiem klientiem un kolēģiem.

Programmā tiek izmantota komunikatīvā mācību metode, kas piemērota jebkuram zināšanu līmenim. Bussiness English ir praktiska valodas lietojuma kurss, kurā īpaša ievērība tiek veltīta sarunvalodas attīstībai, efektīvai rakstu prasmei, rakstītu tekstu un audiotekstu uztveres spēju veicināšanai. Diskusijas, tematiska izpēte un lomu spēles piedāvā valodas lietojuma kontekstu un palīdz audzēkņiem aktīvi iejusties angļu valodas vidē. Kursa noslēgumā būs pārvarēta valodas barjera, kā arī sasniegts tāds valodas prasmju līmenis, kas nepieciešams, lai spertu nākamo soli karjeras izaugsmē!

Sagatavošanās starptautiskajam IELTS eksāmenam

IELTS eksāmenu rezultātus pieņem vairāk nekā 9000 dažādu organizāciju, to skaitā – izglītības iestādes, darba devēji, migrācijas dienesti un profesionālās apvienības (vairāk nekā 145 pasaules valstīs). Eksaminācijas sistēma veidota nolūkā izvērtēt valodas zināšanas, lai studētu vai strādātu valstīs, kurās saziņa notiek angļu valodā.

Mūsu pieredzējuši pasniedzēji palīdzēs sagatavoties IELTS eksāmenam, lai eksāmenā gūtu izcilus rezultātus.

Sīkāk par IELTS...

English Club

IH Riga Satva studentiem - dalība klubā ir bezmaksas!

Dalība klubiņā - tā ir lieliska iespēja nezaudēt un attīstīt sarunvalodas iemaņas.

Patīkama un atvērta komunikācija tikai angļu valodā! Spēles, filmas, kvīzi kopā ar draugiem - lieliska iespēja aktivizēt zināšanas, kas iegūtas akadēmiskajos nodarbībās.

Mūsu mērķis ir radīt draudzīgu valodas vidi, lai ikviens varētu ticēt, ka ir spējīgs runāt angļu valodā!

Pievienojieties! Kluba grafiks un reģistrācija šeit >>>

Valodu kursi uzņēmumiem

Valodu centrs IH Riga-Satva piedāvā vispārējās vai lietišķās angļu valodas kursus uzņēmumu darbiniekiem, kā arī iespēju veidot uzņēmuma specifikai pielāgotu mācību programmu.

Individuālās nodarbības

Ja vēlaties iekļauties noteiktā valodas apguves termiņā, īpaši pieskaņotā mācību grafikā vai sasniegt specifiskus mērķus, aicinām izvēlēties individuālās nodarbības! Pasniedzēja uzmanība tiks veltīta vienīgi jums – intensīvās apmācības ļaus strauji sasniegt iecerētos rezultātus.

Mūsu pasniedzēji

Mūsu pasniedzēji – gan vietējie, gan ārzemju – ieguvuši augstāko kvalifikāciju, ko apliecina starptautiskie Kembridžas CELTA un DELTA pedagoģijas sertifikāti. Viņi pastāvīgi piedalās kvalifikācijas veicināšanas pasākumos un starptautiskajos semināros, kā arī apgūst jaunākās metodiskās iemaņas.

Pasniedzēji apveltīti ar bagātīgu pieredzi pedagoģiskajā darbā, kā arī spēju veidot lielisku saikni ar audzēkņiem.

Mēs īstenojam rūpīgu pasniedzēju atlasi – nodarbināti tiek tikai labākie no labākajiem!

IH Rīga-Satva mācību priekšrocības

Ja Jūs vēlāties sākt mācīties angļu valodu “no nulles” – sūtiet, lūdzu, pieteikumu

Scroll to Top