FAQ

Galvenā » FAQ

Šajā lapā esam centušies apkopot atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja atbildi uz savu jautājumu tomēr sarakstā neatradāt, aicinām zvanīt: 29432143 vai nosūtīt e-pastu: ihriga@ihriga.lv!

Nodarbības tiek rīkotas darba dienās un sestdienās. Svētdienās mācību centrs ir slēgts. Pieaugušajiem tiek piedāvātas rīta un vakara grupas. Bērniem un pusaudžiem nodarbības sākas pēc skolas mācību stundām.

Tiek piedāvātas mācības tiešsaistē (online), mācības klātienē vai abu režīmu apvienojums (1 nodarbība nedēļā – skolā; 1 – tiešsaistē).

IH Riga-Satva atrodas pašā Rīgas centrā – netālu no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas. Mūsu adrese: A. Kalniņa iela 1A (ieeja no pagalma puses).

Pusaudžu un pieaugušo 1 nodarbības ilgums: 90 minūtes (2 akadēmiskās stundas). Jaunāka vecuma bērniem paredzētās nodarbības ilgst 30 – 90 minūtes (atbilstoši mācību programmai un bērna vecumam).

Vairākumā programmu paredzētas nodarbības grupās. Mācības grupās ļauj veiksmīgi pārvarēt valodas lietojuma barjeru. Ja grupas nodarbības nav Jums piemērotas, varam piedāvāt arī individuālas nodarbības kopā ar mācību centra pasniedzēju.

Mācību grupas tiek komplektētas atbilstoši zināšanu līmenim un vecumam. Zināšanu līmenis tiek noteikts īpašā pārbaudē. Zināšanu pārbaude sastāv no rakstiskā testa un mutvārdu testa. Testu iespējams aizpildīt online. Veikt zināšanu pārbaudi>>>

Apmeklētības kontroles nolūkos lietojam e-klase.lv pakalpojumus. E-klasē iespējams iepazīties arī ar mājas uzdevumiem. Mācību gada vidū un beigās tiek rīkotas zināšanu pārbaudes angļu valodā (bērniem no 10 gadu vecuma). Pārbaudes rezultāti tiek publicēti mūsu mājas lapas lietotāju personīgajā kabinetā. Personīgajā kabinetā parādās arī gala vērtējums un tiek saglabāts skolas izsniegtais kursa noslēguma sertifikāts, ko turpmāk iespējams izdrukāt papīra formātā.

Izmantojam tikai mūsdienīgākās mācību grāmatas un video, kā arī audiomateriālus. Pasniedzēji izstrādā un piedāvā arī papildmateriālus.

Mācību centrā tiek piemērota Eiropas standartu klasifikācijas sistēma (A1 – C1 līmenis, kur A1 – iesācēja līmenis). Zināšanu līmeni iespējams noskaidrot – mūsu mājas lapā izpildot bezmaksas valodas pārbaudi!

Grupas tiek komplektētas saskaņā ar zināšanu līmeni un audzēkņa vecumu. Tādēļ vispirms lūdzam izpildīt bezmaksas zināšanu pārbaudi, bet pēc tam – telefoniski sazināties ar mūsu skolas administratoru, kas Jums piedāvās pieejamo grupu variantus!

Grupas pamatsastāvs tiek noteikts augustā – septembrī. Programmas paredzētas 9 mēnešiem (mācības ilgst līdz maija beigām). Nokomplektētajām grupām iespējams pievienoties līdz marta beigām.

Mācību kursa noslēgumā saņemsiet mūsu mācību centra sertifikātu. Akreditēto programmu studenti iegūs arī valsts apliecinājumu par veiksmīgu dalību izglītības programmā.

Visi skolas pasniedzēji apveltīti ar bagātīgu pieredzi pedagoģiskajā darbībā, kā arī ieguvuši pedagoģisko izglītību. Visi angļu valodas pasniedzēji ieguvuši CELTA un DELTA sertifikātus.

Grupā var būt 5 – 12 dalībnieki.

Ar mājas uzdevumiem iespējams iepazīties e-klase.lv platformā (vai arī pavaicāt grupas administratoram).

Lai veicinātu pilnīgu iejušanos angļu valodas vidē, pasniedzēji un audzēkņi cenšas sarunāties TIKAI mācībām izvēlētajā svešvalodā.

Piedāvājam mācību programmas bērniem, sākot no 3 gadu vecuma. Mācības pirmsskolas grupiņās norisinās rotaļu formātā. Sīkāk par mācību programmu >>>

Pirmā grupas nodarbība tiek uzskatīta par izmēģinājuma nodarbību.

Jā, mūsu skolas dāvanu karte būs lielisks un vērtīgs iepriecinājums draugiem un radiniekiem! Dāvanu karti (par jebkuru summu) iespējams pasūtīt mācību centra birojā!

Lai izvēlētos Jūsu zināšanu līmenim piemērotāko grupu, aicinām izpildīt valodas līmeņa pārbaudi >>>

IH Rīga-Satva tiek piedāvāts sagatavošanās kurss starptautiskā IELTS eksāmena kārtošanai. Sīkāk par mācību programmu >>>

Režīma izvēle atkarīga no katra individuālajām iespējām. Katram mācību režīmam ir savas priekšrocības, taču arī savi trūkumi. Lai izvēlētos piemērotāko režīmu, aicinām zvanīt un apspriesties ar mūsu konsultantiem!

Piedāvājam angļu valodas kursus uzņēmumiem, kas rūpējas par savu darbinieku profesionālo izaugsmi. Par korporatīvu mācību organizēšanu iespējams interesēties sīkāk, rakstot uz ihriga@ihriga.lv!

Nē, mācību materiāli neietilpst kursa cenā, un par tiem jāmaksā atsevišķi.

Mājas darbi veicina mācību materiāla apgūšanu, tādēļ pasniedzēji tiek mudināti audzēkņiem uzdot nelielus mājas darbus. Ar mājās uzdoto iespējams iepazīties platformā e-klase.lv.

Atsevišķa valodas līmeņa sasniegšanai paredzētā programma ilgst 9 mēnešus. Grupas tiek komplektētas septembrī un oktobrī. Mācības noslēdzas maija beigās. Grupām iespējams pievienoties līdz marta beigām.

Aicinām sazināties ar grupas administratoru (tālruņa numurs norādīts Jūsu kartītē), lai brīdinātu – nodarbības turpmāk vairs neapmeklēsiet! Administrators mainīs Jūsu aktivitātes statusu, kā arī veiks atmaksas pārskaitījumu.

Klientiem tiek piedāvāta īpaša atlaižu sistēma: grupas atlaides, ģimenes atlaides, uzkrājošās atlaides. Sīkāk>>>

Jā, iespējams veikt pilnu apmaksu uzreiz, iegūstot 4% papildatlaidi, kas tiek piemērota kopsummai.

CV un motivācijas vēstuli aicinām sūtīt uz e-pastu: ihriga@ihriga.lv, dos@ihriga.lv!

Scroll to Top