IELTS testa eksāmens un sagatavošanas kursi

Galvenā » IELTS

IELTS (www.ielts.org) – viens no pasaulē izslavētākajiem angļu valodas eksāmeniem, kuru nepieciešams kārtot, lai iestātos koledžās un augstskolās. Tāpat IELTS eksāmena rezultāti tiek pieprasīti nodarbinātības nolūkos vai emigrējot uz valsti, kur angļu valoda ir ikdienas saziņas pamatvaloda. IELTS eksāmenu rezultātus atzīst vairāk nekā 9000 organizācijas – vairāk nekā 145 pasaules valstīs.

IH Rīga-Satva piedāvātie IELTS sagatavošanās kursi ļauj audzēkņiem pārliecinošāk kārtot eksāmenu pārbaudes, kā arī piedāvā zināšanas, kas nepieciešamas augsta vērtējuma iegūšanai.

Mūsu pasniedzēji ir apveltīti ar bagātīgu pieredzi, kā arī atbilstošo sertifikāciju darbam eksaminācijas grupās.

IELTS в IH Riga-satva

IELTS eksaminācijas sagatavošanās ekspress-kurss

Ekspress-kurss ir ieteicams tiem, kas jau sasnieguši augstu angļu valodas pratības līmeni un kam nepieciešams iegūt IELTS sertifikātu, lai iestātos augstākās izglītības iestādē.

Gatavojoties IELTS eksāmenam, nepieciešams ņemt vērā eksaminācijas norises specifiku. IH Rīga-Satva kursa laikā iepazīsiet eksāmena kārtošanas stratēģijas, kā arī saņemsiet vērtīgus padomus, kas palīdzēs veiksmīgāk kārtot katru no eksāmena daļām.

IELTS eksāmens ir pārbaude, kuras prasības atbilst stingrākajiem standartiem, tādēļ arī sagatavošanās kursam būs nepieciešams ne mazums laika un ieguldījuma. Ņemiet vērā - pēc katras nodarbības audzēkņi saņems būtisku mājas darbu apjomu. Visi materiāli iekļauti kursa cenā.

Kursa noslēgumā sagatavošanās grupai tiks piedāvāta izmēģinājuma pārbaude 2 posmos (katrs posms - 3 akadēmiskās stundas). 

Ar drīzumā gaidāmo kursu grafiku iespējams iepazīties, zvanot:  28219944

IELTS sagatavošanās kursi + Angļu valodas pamatkurss

Kursa programma paredzēta vienam mācību gadam. Audzēkņiem tiek piedāvāta iespēja ne vien pilnveidot angļu valodas zināšanas, sasniedzot augstāku pratības līmenī, bet arī sagatavoties starptautiskā IELTS eksāmena kārtošanas stingrajām prasībām.

Kursa gaitā uzmanība tiek veltīta visām četrām valodas iemaņām: klausīšanās, lasīšana, rakstīšana un sarunvaloda. Tāpat tiek iepazītas eksāmena kārtošanas stratēģijas.

Mūsu pasniedzēju bagātīgā pieredze un mūsdienīgie mācību materiāli palīdzēs eksāmena laikā pilnībā apliecināt savu potenciālu!

Kas jāzina par IELTS?

IELTS sistēmu izstrādājušas Britu padome, Austrālijas imigrācijas departaments un Cambridge English Language Assessment.

IELTS eksāmens sastāv no:

  • klausīšanās (Listening Comprehension),
  • lasīšanas (Reading Comprehension),
  • rakstu daļas (Written Comprehension)
  • un pārrunām (Interview).

Starptautisko angļu valodas eksāmenu IELTS nav iespējams “nokārtot” vai tieši otrādi – tajā “izkrist”, jo eksāmenu rezultāti tiek atspoguļoti vērtējumu kategorijās, sākot no 1 (zemākais vērtējums) – līdz pat 9 (augstākais vērtējums).

Eksāmenu moduļu izvēle:

  • Akadēmiskais – paredzēts tiem, kas vēlas gūt augstāko izglītību angļu valodā (bakalaura un maģistra līmenī) vai apliecināt profesionālo kvalifikāciju.
  • Vispārīga kompetence – eksāmens piemērots tiem, kas vēlas apmesties valstīs, kurās oficiālā valoda ir angļu valoda (Austrālija, Kanāda, Jaunzēlande, Apvienotā Karaliste u.c.), kā arī visiem, kuri vēlas mācīties angļu valodā, negūstot akadēmisku grādu.

Klausīšanās un Runas pārbaude abos eksāmena moduļos ir vienāda. Atšķiras IELTS Akadēmiskā moduļa un Vispārīgās kompetences moduļa Lasīšanas un Rakstīšanas pārbaudes saturs – tieši tādēļ nepieciešams laikus noskaidrot, kuram no moduļiem gatavosieties.

Katrā organizācijā tiek noteiktas īpašas uzņemšanas prasības. Aicinām sazināties ar organizāciju, kurā vēlaties pieteikties, lai pārliecinātos kurš eksāmena modulis jums nepieciešams un kāds vērtējums tiek sagaidīts.

Starptautiskā IELTS eksāmena rezultāti derīgi 2 gadus.

Noderīgas saites, kas palīdzēs sagatavoties IELTS nodošanai:

Sākt mācīties IH Riga-Satva ir vienkārši!

icons-pen-svg
Izpildiet online
testu
icons-clock-svg
Rezervējiet laiku mutiskajam
testam
icons-laptop-svg
Piedalieties
mutiskajā testā
Zoomā
icons-tel-svg

Gaidiet zvanu no mums

icons-pen-svg

Пройдите письменный тест online

icons-clock-svg

Зарезервируйте  время для устного собеседования с преподавателем

icons-laptop-svg

Пройдите устное собеседование в Zoom

icons-tel-svg

Ждите звонок от менеджера, который поможет выбрать программу

icons-pen-svg

Пройдите письменный тест online

icons-clock-svg

Зарезервируйте  время для устного собеседования с преподавателем

icons-laptop-svg

Пройдите устное собеседование в Zoom

icons-tel-svg

Ждите звонок от менеджера, который поможет выбрать программу

Pievienoties!

Scroll to Top