CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

IH Rīga-Satva – veiksmīga nākotne Jūsu bērnam!
Dzīves sākuma pirmie soļi svešvalodās
Liela pieredze, unikālas mācību metodes!
Individuāla pieeja katram skolēnam

Vasaras kursi bērniem no 7 līdz 13 gadiem

Online kurss veidots atbilstoši Britu vasaras skolu paraugam. Programmā pielietota unikālā komunikatīvā metode – bērni svešvalodu pieņem kā dzimto valodu.  Jau kopš pirmās nodarbības bērns sarunājas svešvalodā, sākumā atkārtojot pasniedzēja vai mācību grāmatas varoņu piedāvātos vārdiņus un izteicienus. Drīz vien bērni paši domā un veido savu izteiksmes veidu. Tādējādi tiek veicināta angļu valodas audiālā uztvere un veidota pareiza izruna. 

Pavadiet vasaru aizraujoši – ar prieku mācoties valodas!

Britu vasaras skola – vērtīgi un patīkami aizvadīta vasara!

 

Angļu valoda bērniem vecumā no 8 līdz 12 gadiem

Mēs jau ne vienu reizi vien esam uzdevuši jautājumu: kāpēc mūsu studenti, kuri reiz pabijuši Anglijā, tik ļoti tiecas uz turieni atgriezties? Un galvenais, vai mēs Latvijā varam izveidot līdzīgu apmācības programmu? Mēs ņēmām vērā mūsu ilggadējo Anglijas kolēģu pieredzi, un piedāvājam Jums angļu valodas kursu, kas veidots pēc labāko Anglijas vasaras skolu parauga. Jo mums taču ir viss, kas nepieciešams, lai atkārtotu viņu panākumus – starptautiska augsti kvalificētu pasniedzēju komanda, kuri izgājuši speciālu apmācību darbam ar bērniem un pusaudžiem un ieguvuši IHCYL diplomu, interesantas idejas, bezgalīgs entuziasms un, protams, paši labākie studenti!

IH Rīga-Satva aicina pusaudžus vecumā no 9–12 gadiem pavadīt brīvdienas, apgūstot valodu nestandarta apstākļos. Te nav garlaicīgu mācību grāmatu un mājasdarbu. Katra nedēļa tiks veltīta noteiktai tēmai. Mūsu studenti dosies aizraujošā, izzinošā „ceļojumā” - izzinās dažādus mūsu planētas nostūrus, iepazīs dzīvnieku pasauli, ieskatīsies kosmosa dzīlēs un pat cilvēka smadzeņu noslēpumos.

Latviešu valoda bērniem

 Nodarbības notiek spēļu un rotaļu veidā, pasniedzēji izmanto mūsdienīgus un krāsainus mācību līdzekļus/ Mūsu mērķis – iemācīt bērnam valodas sākuma zināšanas, pamatleksiku, fonētiku un gramatiku.