CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

IH Rīga-Satva – veiksmīga nākotne Jūsu bērnam!
Dzīves sākuma pirmie soļi svešvalodās
Liela pieredze, unikālas mācību metodes!
Individuāla pieeja katram skolēnam

Vasaras kursi bērniem no 3 līdz 7 gadiem

Mācies Britu vasaras skolā– tepat Latvijā!

-30% atlaide vasaras ONLINE kursiem

! Vasaras angļu valodas programmas Rīgā - arī klātienē! Zvaniet - 29432143

Online kurss veidots atbilstoši Britu vasaras skolu paraugam. Programmā pielietota unikālā komunikatīvā metode – bērni svešvalodu pieņem kā dzimto valodu.  Jau kopš pirmās nodarbības bērns sarunājas svešvalodā, sākumā atkārtojot pasniedzēja vai mācību grāmatas varoņu piedāvātos vārdiņus un izteicienus. Drīz vien bērni paši domā un veido savu izteiksmes veidu. Tādējādi tiek veicināta angļu valodas audiālā uztvere un veidota pareiza izruna. 

Pavadiet vasaru aizraujoši – ar prieku mācoties valodas!

icon tabula hat

mācību kursa

nosaukums

icon tabula time

nodarbību daudzums

nedēļā

icon tabula procenti

atlaide

 

icon tabula euro

cena ar atlaidi,

1 ned., eur

Online angļu un latviešu valodas

Online English + Project

2 х 45 min.

2 х 90 min.

30%

9.80

19.60

 Angļu valoda klātienē

English + Project

2 х 45 min.

2 х 90 min.

-

13.98

27.96

Britu vasaras skola – vērtīgi un patīkami aizvadīta vasara!

 

Angļu valoda bērniem vecumā no 3 līdz 6 gadiem

Skola IH Rīga izsludina atlasi bērniem 3-7 gadu vecumā uz interaktīvo vasaras angļu valodas programmu „English Summer Discovery”. Grupas tiek veidotas, ņemot vērā bērnu vecumu un valodas zināšanu līmeni. Ar bērniem strādā augsti kvalificēti pasniedzēji no mūsu starptautiskās komandas, kuri izgājuši speciālu apmācību darbam ar maziem bērniem un saņēmuši IHCYL diplomu.

Mazuļi ārzemju pasniedzēja vadībā valodu apgūst radošā formā - ar spēļu, dziesmu un rokdarbu palīdzību. Katru jaunapgūto vārdu bērni nostiprinās ar darbībām – zīmēšanu, līmēšanu, dziesmu apgūšanu, stāstu izdomāšanu un meistarošanu. Grāmatas un darba burtnīcas atdzīvojas – mēs izmantojam daudz interaktīvo materiālu, tai skaitā spēles, video ar jautrām ainiņām, izglītojošas multfilmas un pat roku lelles. Klausoties ārzemju pasniedzēja runā, apgūstot pirmās frāzes, bērni nepazīstamo valodu pieņem viegli, gluži kā dzimto. Šādā veidā viņi iemācīsies valodu uztvert ar dzirdi un attīstīs pareizu izrunu.

Latviešu valoda bērniem

 Nodarbības notiek spēļu un rotaļu veidā, pasniedzēji izmanto mūsdienīgus un krāsainus mācību līdzekļus/ Mūsu mērķis – iemācīt bērnam valodas sākuma zināšanas, pamatleksiku, fonētiku un gramatiku.