CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Komunikācija bez robežām! Sazinieties brīvi!
Satikt jaunus cilvēkus no dažādām valstīm
Plaša pieredze! Labākās mācību metodes!
Atver sev jaunus apvāršņus!
Kura ir populārākā Eiropas valoda?
Mācīsimies kopā! Tas ir viegli un vajadzīgi!

Spāņu valodas kursi

Spāņu valoda ierindojas svarīgāko pasaules valodu pulkā. Tā ir vienīgā oficiālā valsts valoda Spānijā, turklāt dažādos spāņu valodas dialektos norit saziņa teju visās Latīņamerikas valstīs un spāniski runā vairāk nekā 30% ASV iedzīvotāju. Ja vēlaties veiksmīgi nokārtot starptautisko DELE eksāmenu vai sapņojat raiti pamēļot ar Spānijas iedzīvotājiem, IH Rīga-Satva palīdzēs īsā laikā sasniegt iecerēto rezultātu!

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Iesācēju kurss

Predzēts studentiem, kuri tikai sāk mācīties spāņu valodu. Nodarbības notiek nelielās grupās, tās vada divi pasniedzēji – viens no Latvijas un otrs no ārzemēm, kuram spāņu valoda ir dzimtā valoda. Kursa uzdevums - leksikas, gramatikas, fonētikas apguve tādā līmenī, lai varētu sarunāties par sadzīviskām tēmām. Kursa beigās studenti saņem sertifikātu, kas apliecina iegūto zināšanu līmeni.

Kursa absolventi prot:

  • pastāstīt par sevi, raksturot kādu vietu, sarunāties par sadzīviskām tēmām, izmantojot vienkāršus teikumus un gramatikas konstrukcijas;
  • jautāt vienkāršus jautājumus;
  • saprast vienkāršus teikumus, kad runā spāņu valodā

Elementārais līmenis

Kursa laikā studenti paplašina savu vārdu krājumu, uzlabo izrunu, apgūst jaunas gramatikas konstrukcijas. Kursa beigās ir eksāmens un tiek izsniegts sertifikāts par valodas zināšanām A2 līmenī.

  • Nodarbības notiek tikai spāņu valodā, tādēļ studenti ir spiesti runāt tikai spāņu valodā;
  • Studenti pārī vai nelielās grupās izstrādā projektu uzdevumus;
  • Katras tēmas beigās ir noslēguma pārbaudes tests.
 
 

Vidējais un augstākais līmenis

Kursus vada pasniedzēji, kam spāņu valoda ir dzimtā valoda. Šāda mācību forma nodrošina studentiem lielisku iepēju runāt tikai spāņu valodā. Programmā iekļauts speciāls klausīšanās kurss. Mācību procesā tiek izmantotas labāko starptautisko izdevniecību mācību grāmatas un IH spāņu skolu papildus materiāli, t.sk. multimediju materiāli. Lai vairāk laika varētu pavadīt, sarunājoties spāniski, studenti tiek aicināti uz valodas kluba tikšanās vakariem un citiem skolas ārpusklases pasākumiem. Kursa beigās studenti saņem sertifikātus, ir iespēja kārtot starptautisko DELE eksāmenu.

Kā iestāties kursos?

Lai izvēlētos zināšanu līmenim un vecumposmam piemērotu mācību programmu un grupu, nepieciešams aizpildīt anketu un veikt bezmaksas testēšanu.

Rakstisko testu un mutvārdu interviju iespējams veikt pie mums birojā, iepriekš pierakstoties pa telefonu ✆ 29432143

Studentiem, kuri vēlas sākt mācīties valodu no iesācēju līmeņa, nav nepieciešams veikt testēšanu. Lai iestātos kursos, ir vienkārši japierakstās pa pa telefonu ✆ 29432143

 

Mācību maksa* (2022./2023. m.g.)

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nod-bu daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. daudzums, 4 ned.

icon tabula euro

maksa ar atlaidi, 4 ned., eiro

Brīvdienu grupa online 1 х 2 ак. st. 8 ак. st. 64.00

Pamatcena: 8 EUR/1 ak.st.

Atrašanās dzīvā valodas vidē

70% mūsu pasniedzēju spāņu valoda ir dzimtā valoda, tādēļ valodu iespējams apgūt daudz ātrāk, veiksmīgi tiek pārvarēta psiholoģiskā valodas barjera, veidojas pareiza izruna.

Sarunvalodas prakse

Kursus iespējams veiksmīgi papildināt ar tikšanās reizēm mūsu diskusiju klubā. Mācieties valodu, diskutējot par filmām, interesantiem notikumiem vai vienkārši sarunājoties kafejnīcā. Lai spāņu valoda skan arī ārpus klases sienām reālajā dzīvē!

Individuāla attieksme

Mēs vienmēr varēsim piemeklēt jums piemērotu nodarbību grafiku, jūsu zināšanu līmenim atbilstošu programmas un grupas kombināciju. Tas padarīs mācību procesu maksimāli efektīvu.