CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Happy Birthday, IH Riga-Satva
29 gadus kopā ar Jums!
Angļu un latviešu valodas pieaugušajiem
Angļu un latviešu valodas bērniem

Latviešu valoda pieaugušajiem 

Piedāvājums: Latviešu valodas kurss pēc profesionālās pilnveides izglītības programmas

Izglītības procesa rezultātā izglītojamajiem sniedz zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas personām, kuras strādā pakalpojumu jomā, kā arī veido šo personu profesionālās kompetences sniegt pakalpojumus latviešu valodā B1 līmenī, t.sk. sekmējot viņu latviešu valodas zināšanu pielietošanu profesionālajā darbībā un konkurētspēju darba tirgū.

 

Mācības notiek no iesācēju līmeņa (A1) pēc Eiropas valodu līmeņu gradācijas skalas. Gatavojam valsts valodas atestācijai no A1 līmenim, kas paredz kategorijas eksāmena kārtošanu. Sīkāk - http://visc.gov.lv/valval/info.shtml

Valodu mācības kopā ar augsti kvalificētiem pasniedzējiem - ilggadēju izcilību apliecinājušā, starptautiskā skolā - lielisks ieguldījums savā un bērnu nākotnē!!! IH Rīga-Satva valodu skolas veiksmīgā darbība iesākusies jau 1993. gadā, un drīz mūsu skolai apritēs 30 gadu! Absolventi pārliecinoši izmanto iegūtās valodu zināšanas - mācībās, profesionālajās gaitās, ceļojumos un ikdienā.

 

Uzziniet vairāk

 

Profesionāli pasniedzēji

Mēs ļoti rūpējamies, lai pie mums strādātu tikai paši labākie pasniedzēji ar speciālu izglītību, visiem pasniedzējiem latviešu valoda ir dzimtā valoda, izmantojam pašas mūsdienīgākās mācību metodes un pastāvīgi pilnveidojam savas profesionālās prasmes un iemaņas.

IH Rīga-Satva ir IHWO biedrs, tas ir starptautisks skolu tīkls, kuram ir augstas prasības personāla pasniegšanas līmenim un profesionālismam, kas ļauj mūsu skolai ilgus gadus nodrošināt visaugstāko mācību līmeni.

Kā māca IH Rīga-Satva?

Nodarbības mūsu skolā notiek jautri un aizraujoši. IH Rīga-Satva svešvalodu mācīšanā izmanto komunikatīvo metodi, kas tika izstrādāta International House un 65 gadu laikā ir ieguvusi plašu atzinību kā viena no pašām efektīvākajām svešvalodu mācīšanas metodēm. Ar komunikatīvās metodes palīdzību iespējams daudz ātrāk iemācīties valodu. Studenti ātri papildina savu vārdu krājumu, uzlabo izrunu, saprot, ko svešvalodā runā citi cilvēki, iemācās lasīt un gramatiski pareizi.

 
 

Kā iestāties kursos?

Lai izvēlētos zināšanu līmenim un vecumposmam piemērotu mācību programmu un grupu, nepieciešams aizpildīt anketu un veikt bezmaksas testēšanu.

Rakstisko testu un mutvārdu interviju iespējams veikt pie mums birojā, iepriekš pierakstoties pa telefonu ✆ 29432143

Studentiem, kuri vēlas sākt mācīties valodu no iesācēju līmeņa, nav nepieciešams veikt testēšanu. Lai iestātos kursos, ir vienkārši japierakstās pa pa telefonu ✆ 29432143

Mācību maksa

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nod-bu daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. daudzums, 4 ned

icon tabula euro

maksa ar atlaidi, 4 ned., eiro

Sarunvalodas kurss (visi līmeni), online

2 х 2 ак. st. 16 ak. st. no 96.00
Sarunvalodas kurss (visi līmeni), klātienē 2 х 2 ак. st. 16 ak. st. 128.00

Pamatcena: 8 EUR/1 ak.st.

* klātienes nodarbību nosacījumi tiks saskaņoti ar epidemioloģisko situāciju un MK Noteikumiem

** atlaides tiek piemerotas ja grupā ir vairāk par 6 cilvēkiem