CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

JAUNĀS SARUNVALODAS PROGRAMMAS! Mācīties valodas ar prieku!
Angļu un latviešu valodas bērniem
Angļu un latviešu valodas jauniešiem
Angļu un latviešu valodas pieaugušajiem

Latviešu valoda pieaugušajiem 

Valodu mācības kopā ar augsti kvalificētiem pasniedzējiem - ilggadēju izcilību apliecinājušā, starptautiskā skolā - lielisks ieguldījums savā un bērnu nākotnē!!! IH Rīga-Satva valodu skolas veiksmīgā darbība iesākusies jau 1993. gadā, un drīz mūsu skolai apritēs 30 gadu! Absolventi pārliecinoši izmanto iegūtās valodu zināšanas - mācībās, profesionālajās gaitās, ceļojumos un ikdienā.

Mācības notiek no iesācēju līmeņa (A1) līdz eksperta līmenim (С2) pēc Eiropas valodu līmeņu gradācijas skalas. Gatavojam pilsonības iegūšanas eksāmenam (naturalizācijai) un valsts valodas atestācijai no A1 līdz C2 līmenim, kas paredz kategorijas eksāmena kārtošanu. Sīkāk - http://visc.gov.lv/valval/info.shtml

Sakarā ar MK rīkojumu no 2020.g. 17.oktobra IH Riga-Satva nodrošina nodarbības attālināti.

Uzziniet vairāk

 

Profesionāli pasniedzēji

Mēs ļoti rūpējamies, lai pie mums strādātu tikai paši labākie pasniedzēji ar speciālu izglītību, visiem pasniedzējiem latviešu valoda ir dzimtā valoda, izmantojam pašas mūsdienīgākās mācību metodes un pastāvīgi pilnveidojam savas profesionālās prasmes un iemaņas.

IH Rīga-Satva ir IHWO biedrs, tas ir starptautisks skolu tīkls, kuram ir augstas prasības personāla pasniegšanas līmenim un profesionālismam, kas ļauj mūsu skolai ilgus gadus nodrošināt visaugstāko mācību līmeni.

Kā māca IH Rīga-Satva?

Nodarbības mūsu skolā notiek jautri un aizraujoši. IH Rīga-Satva svešvalodu mācīšanā izmanto komunikatīvo metodi, kas tika izstrādāta International House un 65 gadu laikā ir ieguvusi plašu atzinību kā viena no pašām efektīvākajām svešvalodu mācīšanas metodēm. Ar komunikatīvās metodes palīdzību iespējams daudz ātrāk iemācīties valodu. Studenti ātri papildina savu vārdu krājumu, uzlabo izrunu, saprot, ko svešvalodā runā citi cilvēki, iemācās lasīt un gramatiski pareizi.

 
 

Kā iestāties kursos?

Lai izvēlētos zināšanu līmenim un vecumposmam piemērotu mācību programmu un grupu, nepieciešams aizpildīt anketu un veikt bezmaksas testēšanu.

Rakstisko testu un mutvārdu interviju iespējams veikt pie mums birojā, iepriekš pierakstoties pa telefonu ✆ 29432143

Studentiem, kuri vēlas sākt mācīties valodu no iesācēju līmeņa, nav nepieciešams veikt testēšanu. Lai iestātos kursos, ir vienkārši japierakstās pa pa telefonu ✆ 29432143

Mācību maksa 2020./2021. m.g.

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nod-bu daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. daudzums, 4 ned

icon tabula euro

atlaide

icon tabula euro

maksa ar atlaidi, 4 ned., eiro

Sarunvalodas kurss (visi līmeni),

Klātienē vai tiešsaistē  (dalībnieku skaits grupā 7-12 cilvēki)

2 х 2 ак. st. 16 - 18 ak. st. -20% 89.60 - 99.00

Sarunvalodas kurss (visi līmeni),

Klātienē vai tiešsaistē  (dalībnieku skaits grupā 4-6 cilvēki)

2 х 2 ак. st. 16 - 18 ak. st. - 112.00 - 126.00

Pamatcena: 7 EUR/1 ak.st.