CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Komunikācija bez robežām! Sazinieties brīvi!
Satikt jaunus cilvēkus no dažādām valstīm
Plaša pieredze! Labākās mācību metodes!
Atver sev jaunus apvāršņus!
Kura ir populārākā Eiropas valoda?
Mācīsimies kopā! Tas ir viegli un vajadzīgi!

Franču valodas kursi

Franču valodas zināšanas joprojām apveltītas ar sendienu prestižu, turklāt iemantojušas sadzīvisku lietderību. Franču valodai ir oficiālās valsts valodas statuss ne vien Francijā, bet arī Kanādā un atsevišķās Eiropas valstīs. Franču valoda atzīta kā viena no trim daiļskanīgākajām valodām pasaulē. Tautas gudrība vēsta: “Angļu valoda – darījumiem, itāļu valoda – mūzikai, bet franču valoda – mīlestībai!” Valda uzskats, ka franču valodu apgūt nav viegli, taču bažām nav pamata. IH Rīga-Satva skolā franču valoda tiek mācīta kopš 2000. gada – mūsu franču valodas nodaļas izstrādātās mācību programmas, bagātīgā pieredze un brīnišķīgie pasniedzēji palīdzēs franču valodu apgūt ar dabisku vieglumu Francijas šarmantajās noskaņās!

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Pasniedzēji

Visi IH Rīga-Satva pasniedzēji tiek pieņemti darbā ar lielu rūpību, viņiem ir speciāla izglītība, viņi pilnībā zina valodu un pastāvīgi apgūst un pilnveido zināšanas par komunikatīvo metodi pie IH treneriem.

Skolas pasniedzējiem ir darba pierdze un atbilstoša sagatavotība darbam ar bērniem.

Metode

Nodarbības mūsu skolā notiek jautri un aizraujoši, mēs jūs izbrīnīsim ar neordināru franču valodas mācīšanas veidu. IH Rīga-Satva svešvalodu māca ar komunikatīvās metodes palīdzību. Šī metode tika izstrādāta tieši International House un 60 gadu laikā ir saņēmusi plašu atzinību kā pati efektīvākā. Ar komunikatīvās metodes iespējams ievērojami ātrāk apgūt svešvalodu, turklāt mācību process norit vienlaicīgi visos virzienos: studenti papildina vārdu krājumu, uzlabo izrunu, mācās klausīties un saprast valodu, gramatiski pareizi rakstīt un lasīt.

Lasīt tālāk

 
 

Nodarbību formāts

Nodarbības notiek nelielās grupās no 5 līdz 10 cilvēkiem.

Mācību procesā tiek izmantotas visu mūsdienu tehnoloģiju iespējas, bet mācību materiāli pastāvīgi tiek papildināti ar jaunākajiem audio un videoierakstiem, interaktīvajiem uzdevumiem.

Katra kursa noslēgumā students saņem sertifikātu par valodas zināšanu līmeni.

Rezultāti

Neraugoties uz visiem brīdinājumiem, mācīties franču valodu ir viegli! Jau pēc dažām nodarbībām mūsu kursos IH Rīga-Satva jūs jau zināsiet pamatfrāzes un iegūsiet zināšanas, kuras to attīstības gaitā izveidos vienotu valodas sistēmu. Rezultātu jūs pamanīsiet jau uzreiz – pat pirmajās „Franču valoda iesācējiem” nodarbībās jūs varēsiet nedaudz sarunāties ar ārzemniekiem, kuri runā franču valodā.

 

 

Kā iestāties kursos?

Lai izvēlētos piemērotu mācību programmu un grupu pēc zināšanu līmeņa un vecuma, nepieciešams aizpildīt anketu un veikt bezmaksas testēšanu.

Rakstisko testu un mutvārdu interviju iespējams veikt pie mums birojā, iepriekš pierakstoties pa tālruņa numuru 67 226 641.

Studentiem, kuri vēlas sākt mācīties valodu no iesācēju līmeņa, nav nepieciešams veikt testēšanu. Lai iestātos kursos, ir vienkārši japierakstās pa tālruņa numuru 67 226 641.

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Sākuma kurss

Sadzīves līmenim nepieciešamās pamataleksikas un gramatikas pamatu apguve. Pēc kursa beigšanas studenti prot:

  • iepazīties, pastāstīt par sevi un saviem plāniem, raksturot vietu, uzturēt sarunu par sadzīviskām tēmām, izmantojot apmēram 250 vārdu, vienkāršas frāzes un gramatikas konstrukcijas;
  • jautāt vienkāršus jautājumus;
  • saprast skaidru un vienkāršu franču valodu.

Elementārais līmenis

Kursa ietvaros tiek paplašināts vārdu krājums, uzlabota izruna, apgūtas jaunas gramatikas konstrukcijas. Kursa beigās ir eksāmens un tiek izsniegts sertifikāts par valodas zināšanām A2 līmenī.

  • Nodarbības notiek tikai franču valodā, tādēļ studenti ir spiesti runāt svešvalodā.
  • Studenti pārī vai nelielās grupās izstrādā projektu uzdevumus.
  • Katra tēmas beigās ir noslēguma pārbaudes tests.
 
 

Sarunvalodas kurss vidējā un augstā līmenī

Paredzēts studentiem ar franču valodas zināšanu līmeni no B1 līdz C2 pēc Eiropas valodu līmeņu skalas.Tiek attīstītas komunikatīvās prasmes un iemaņas, nodarbības pārsvarā notiek dialogu un diskusiju formā.

Kursa mērķi:

  • Vārdu krājuma paplašināšana
  • Sarunvalodas iemaņu pilnveidošana
  • Valodas barjeras pārvarēšana

Mācību maksa 2020./2021. m.g.

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nod-bu daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. daudzums, 4 ned

icon tabula euro

atlaide

icon tabula euro

maksa ar atlaidi, 4 ned., eiro

Sarunvalodas kurss (visi līmeni),

Klātienē vai tiešsaistē  (dalībnieku skaits grupā 7-12 cilvēki)

2 х 2 ак. st. 16 - 18 ak. st. -20% 89.60 - 99.00

Sarunvalodas kurss (visi līmeni),

Klātienē vai tiešsaistē  (dalībnieku skaits grupā 4-6 cilvēki)

2 х 2 ак. st. 16 - 18 ak. st. - 112.00 - 126.00

Pamatcena: 7 EUR/1 ak.st.

Atrašanās dzīvā valodas vidē

70% mūsu pasniedzēju franču valoda ir dzimtā valoda, tādēļ valodu iespējams apgūt daudz ātrāk, veiksmīgi tiek pārvarēta psiholoģiskā valodas barjera, veidojas pareiza izruna.

Sarunvalodas prakse

Kursus iespējams veiksmīgi papildināt ar tikšanās reizēm mūsu diskusiju klubā. Mācieties valodu, diskutējot par filmām, interesantiem notikumiem vai vienkārši sarunājoties kafejnīcā. Lai franču valoda skan arī ārpus klases sienām reālajā dzīvē!

Individuāla attieksme

Mēs vienmēr varēsim piemeklēt jums piemērotu nodarbību grafiku, jūsu zināšanu līmenim atbilstošu programmas un grupas kombināciju. Tas padarīs mācību procesu maksimāli efektīvu.