CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Komunikācija bez robežām! Sazinieties brīvi!
Satikt jaunus cilvēkus no dažādām valstīm
Plaša pieredze! Labākās mācību metodes!
Atver sev jaunus apvāršņus!
Kura ir populārākā Eiropas valoda?
Mācīsimies kopā! Tas ir viegli un vajadzīgi!

Franču valodas kursi

Franču valodas zināšanas joprojām apveltītas ar sendienu prestižu, turklāt iemantojušas sadzīvisku lietderību. Franču valodai ir oficiālās valsts valodas statuss ne vien Francijā, bet arī Kanādā un atsevišķās Eiropas valstīs. Franču valoda atzīta kā viena no trim daiļskanīgākajām valodām pasaulē. Tautas gudrība vēsta: “Angļu valoda – darījumiem, itāļu valoda – mūzikai, bet franču valoda – mīlestībai!” Valda uzskats, ka franču valodu apgūt nav viegli, taču bažām nav pamata. IH Rīga-Satva skolā franču valoda tiek mācīta kopš 2000. gada – mūsu franču valodas nodaļas izstrādātās mācību programmas, bagātīgā pieredze un brīnišķīgie pasniedzēji palīdzēs franču valodu apgūt ar dabisku vieglumu Francijas šarmantajās noskaņās!

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Sākuma kurss

Sadzīves līmenim nepieciešamās pamataleksikas un gramatikas pamatu apguve. Pēc kursa beigšanas studenti prot:

  • iepazīties, pastāstīt par sevi un saviem plāniem, raksturot vietu, uzturēt sarunu par sadzīviskām tēmām, izmantojot apmēram 250 vārdu, vienkāršas frāzes un gramatikas konstrukcijas;
  • jautāt vienkāršus jautājumus;
  • saprast skaidru un vienkāršu franču valodu.

Elementārais līmenis

Kursa ietvaros tiek paplašināts vārdu krājums, uzlabota izruna, apgūtas jaunas gramatikas konstrukcijas. Kursa beigās ir eksāmens un tiek izsniegts sertifikāts par valodas zināšanām A2 līmenī.

  • Nodarbības notiek tikai franču valodā, tādēļ studenti ir spiesti runāt svešvalodā.
  • Studenti pārī vai nelielās grupās izstrādā projektu uzdevumus.
  • Katra tēmas beigās ir noslēguma pārbaudes tests.
 
 

Sarunvalodas kurss vidējā un augstā līmenī

Paredzēts studentiem ar franču valodas zināšanu līmeni no B1 līdz C2 pēc Eiropas valodu līmeņu skalas.Tiek attīstītas komunikatīvās prasmes un iemaņas, nodarbības pārsvarā notiek dialogu un diskusiju formā.

Kursa mērķi:

  • Vārdu krājuma paplašināšana
  • Sarunvalodas iemaņu pilnveidošana
  • Valodas barjeras pārvarēšana

Kā pieteikties?

Lai izvēlētos zināšanu līmenim un vecumam atbilstošu mācību programmu un grupu, aicinām aizpildīt rakstveida un mutvārdu pārbaudi.

Pieteikties kursiem

Pieteikties pa telefonu ✆ 29432143

 

Atrašanās dzīvā valodas vidē

70% mūsu pasniedzēju franču valoda ir dzimtā valoda, tādēļ valodu iespējams apgūt daudz ātrāk, veiksmīgi tiek pārvarēta psiholoģiskā valodas barjera, veidojas pareiza izruna.

Sarunvalodas prakse

Kursus iespējams veiksmīgi papildināt ar tikšanās reizēm mūsu diskusiju klubā. Mācieties valodu, diskutējot par filmām, interesantiem notikumiem vai vienkārši sarunājoties kafejnīcā. Lai franču valoda skan arī ārpus klases sienām reālajā dzīvē!

Individuāla attieksme

Mēs vienmēr varēsim piemeklēt jums piemērotu nodarbību grafiku, jūsu zināšanu līmenim atbilstošu programmas un grupas kombināciju. Tas padarīs mācību procesu maksimāli efektīvu.