CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Angļu un latviešu valodu kursi pieaugušajiem!
ONLINE grupas - ērti un efektīvi!
Mācies valodas no jebkuras vietas!
ONLINE grupas - ērti un efektīvi!

Angļu valodas sarunu klubs

Jauns piedāvājums 2020./2021. mācību gadam! Zvaniet - 29432143

Valodas iemaņas nostiprinās tās regulārā lietojumā. Aicinām apmeklēt mūsu angļu valodas klubiņu Rīgā! Klubiņu vada pasniedzēja, kam angļu valoda ir dzimtā valoda.

Draudzīgā gaisotnē baudīsim neparastus un gardus ēdienus, kopā skatīsimies saistošas filmas un pavadīsim laiku patīkamā kompānijā!

Angļu valodas diskusiju klubs

  Diskusiju klubiņš ir lieliska iespēja saglabāt un pilnveidot iegūtās sarunvalodas prasmes. Mācieties kopā ar domubiedriem pieredzējuša pasniedzēja vadībā! Kembridžas CELTA sertificētajiem klubiņa vadītājiem angļu valoda ir dzimtā valoda. Dalībnieki pulcējas omulīgā kafejnīcas vidē, kur nepiespiestā un draudzīgā gaisotnē pārrunā izvēlēto tēmu. Grupas tiek apkopotas atbilstoši zināšanu līmenim. Tikšanās notiek reizi nedēļā – jums ērtā laikā (darbdienu vakaros). Nodarbības ilgums: 90 minūtes. Tēmas pieskaņotas ikdienas dzīvei. Tās balsojumā izvēlas paši dalībnieki. Aktuālu jautājumu apspriešana raisa dedzīgas diskusijas. Pasniedzējs veicina dalībnieku iesaistīšanos, iedrošinot izteikties visus klātesošos un mudinot apgūt publiskās uzstāšanās, kā arī diskusijas vadīšanas mākslu. Dalībnieki iemācās jaunus, tēmai atbilstošus vārdu savienojumus, izteicienus un gramatiskās konstrukcijas. Nodarbības beigās tiek veikta pieļauto kļūdu analīze un izvirzīti turpmākie mērķi, kā arī notiek dalībnieku individuālā progresa izvērtēšana.

Mācību maksa (2020./2021. m.g.)

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nod-bu daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. daudzums, 4 ned.

icon tabula euro

atlaide

icon tabula euro

maksa ar atlaidi, 4. ned., eiro

KLĀTIENĒ, TIEŠSAISTĒ (dalībnieku skaits grupā 7-12 cilvēki)        

Diskusiju klubs

kā 3. nodarbība nedēļā

1 х 2 ак. st. 8 ак. st. -30% 39.20
Diskusiju klubs 1 х 2 ак. st. 8 ак. st. -10% 50.40
KLĀTIENĒ, TIEŠSAISTĒ (dalībnieku skaits grupā 4-6 cilvēki)        
Diskusiju klubs 1 х 2 ак. st. 8 ак. st. - 56.00

Pamatcena: 7 EUR/1 ak.st.

MĀCĪBU VEIKSMES PAMATI

 

Komunikatīvā metode

Mācīties valodu draudzīgā un komfortablā vidē ir daudz patīkamāk un vieglāk nekā ar vispārpieņemtajiem akadēmiskajiem paņēmieniem pēc mācību grāmatas. Mācību procesa pamatā ir komunikatīvā mācību metode. Tieši tā valodu apgūst arī mazi bērni.

 

Aktīva sarunvalodas izmantošana

Diskusija par interesantām tēmām – tas ir pamats valodas pamatiemaņu saglabāšanai un pilnveidošanai, kā arī valodas barjeras pārvarēšanai.

Motivācija

Pārliecība par saviem spēkiem un spēja sarunāties ar grupas biedriem svešvalodā nostiprina interesi par nodarbībām un vēlēšanos pilnveidoties tālāk.

 

 

Pilnīga svešvalodas vide

Piedalīšanās diskusiju klubā pasniedzēja, kuram angļu valoda ir dzimtā valoda, vadībā – tā ir iespēja atrasties autentiskā valodas vidē, nepametot Rīgu.

 
 

Ērts apmeklējumu grafiks

Iknedēļas nodarbības klubā iespējams apvienot ar mācībām kursā „Angļu sarunvaloda” vai apmeklēt tikai diskusiju klubu, lai saglabātu un pilnveidotu savas svešvalodas iemaņas.

 

Demokrātiska apmaksas sistēma

Jūs maksājat par nodarbībām, kuras apmeklējat. Tiem studentiem, kuri mācās kursā „Angļu sarunvaloda”, ir 50% atlaide.