CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Mācies Britu vasaras skolā – neizejot no mājas!
Vasaras ONLINE kursi bērniem un pusaudžiem
Latviešu valodas vasaras ONLINE kursi
Aicinām bērnus un pusaudžus no 5 līdz 17 gadiem

Angļu valodas kursi pieaugušajiem

Vasaras kursi no 7. jūnija  līdz 27. augustam!

Iegādājieties 4 nedēļu abonementu un saņemiet atlaidi – līdz 40%!

- Apvienojiet savu atpūtu ar aizraujošām angļu un latviešu nodarbībām;
- Izvēlieties jebkuru mācību periodu ;
- Apvienojiet dažādas programmas - 1 - 4 nodarbības nedēļā

Jaunas vasaras programmas:
TED Talks Club (18+) -  spožākās uzstāšanās: klausāmies, domājam, apspriežam!
Around the World (18+) - virtuāli ceļojumi: 90 minūtēs – apkārt pasaulei! 

Sīkāk par vasaras programmām >>>

 

Kopā aizvadīti jau 27 gadi! International House Rīga-Satva studenti iegūtās valodu zināšanas pārliecinoši izmanto mācībās, darbā un ikdienas dzīvē. Ik gadus - 80–85% jauno studentu pie mums ierodas, sekojot bijušo skolas audzēkņu ieteikumam. Esam izturējuši laika pārbaudi, apliecinot – mūsu piedāvājums ir izcils ieguldījums pieaugušo un bērnu nākotnē!

Piedāvājam plašu valodas mācību izvēli pieaugušajiem. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotāko mācību kursu un grupu. Jūsu rīcībā – studentu iemīļotas mācību programmas!

Online nodarbības notiek “Zoom” platformā – jebkurā zināšanu līmenī, rīta un vakara grupās. Izpildiet bezmaksas testu internetā vai nosūtiet pieteikumu un pievienojieties!

 

Vispārēja angļu valoda

Jūsu sapnis ir brīvi sarunāties svešvalodā? Tad mūsu kurss ir domāts tieši jums!

Lasīt tālāk

Lasīt tālāk

 

Korporatīvajiem klientiem

Piedāvājam uzņēmumu izvēlei vispārējās vai lietišķās angļu valodas mācību programmas.

Lasīt tālāk

Lasīt tālāk

 

Lietišķā angļu valoda

Vēlaties uzlabot savas angļu valodas zināšanas, bet atceraties, ka jums nepietiek laika? Ja jā, tad šis kurss ir domāts tieši jums!

Lasīt tālāk

Lasīt tālāk

 

 

Angļu sarunvalodas klubs

Bez regulāras vingrināšanās laika gaitā zūd jebkuras iemaņas. Mēs piedāvājam interesantas programmas:  diskusiju klubs, kinoklub, grāmatu klubs.

Lasīt tālāk

Lasīt tālāk

 

Individuālās mācības

Ja jums ir noteikts valodas apguves termiņš, nepieciešams noteikts grafiks vai esat izvirzījis sev specifiskus uzdevumus, tad individuālās nodarbības ir domātas tieši jums!

Lasīt tālāk

Lasīt tālāk

 

Kursi ar NVA kuponiem

Jūs varat izmantot NVA un IH Riga – Satva piedāvāto iespēju ātri un efektīvi tikt līdz nākamajam svešvalodas zināšanu līmenim!

Lasīt tālāk

Lasīt tālāk

Kā norit mācības?

 

Rezultāti

Noturīgas zināšanas – īsā laikā!

Kursa pamatmērķis – attīstīt raitas sarunvalodas iemaņas svešvalodā. Kursa beigās studentu sekmes liecina par ievērojamu progresu valodas pratībā. To apstiprina IH Rīga-Satva starptautiskais sertifikāts, kā arī profesionāla līmeņa angļu valodas speciālistiem piešķirtais Latvijas Republikas valsts diploms. Mācību centra panākumi izpaužas mūsu studentu sasniegumos skolas un starptautiskajos eksāmenos, karjeras izaugsmē un veiksmīgā dzīves pieredzē.

Kvalificēti pasniedzēji

Visi mūsu Latvijas un ārvalstu pasniedzēji ieguvuši augstāko profesionālo kvalifikāciju, ko apliecina starptautiskie Kembridžas CELTA un DELTA sertifikāti. Pedagogi pilnībā pārvalda izvēlēto valodu un ieguvuši bagātīgu amata pieredzi kā sava aroda entuziasti. Pasniedzēji regulāri pilnveido profesionālās iemaņas, piedaloties starptautiskos semināros un iepazīstot jaunākās valodas mācību metodes.  Veicam rūpīgu personāla atlasi, savā komandā pieņemot vien labākos no labākajiem!

Lasīt tālāk

 
 

Mācību metode

Mācību procesā izmantojam inovāciju – komunikatīvo metodi, kas piemērota jebkuram valodas prasmju līmenim.
Praktiski orientētā kursa laikā veltām uzmanību sarunvalodas mākslas attīstīšanai, kā arī valodas barjeras pārvarēšanai.

Komunikatīvā metode ļauj svešvalodu apgūt ne vien loģiski, bet arī intuitīvi – līdzīgi kā bērnībā iemantojam dzimtās valodas pratību. Mācības noris ātri, viegli un efektīvi. Mācību kursa ilgums: 5 nedēļas – 8 mēneši (atbilstoši vielas sarežģītības pakāpei un kursa intensitātei).

Lasīt tālāk...

Līmeņi

IH Rīga-Satva kursos svešvalodas zināšanu līmeņa noteikšanai tiek izmantota CEFR sistēma (Common European Framework of Reference) – 2001. gadā Eiropas Padomes apstiprinātais standarts.

 

 

Kā iestāties kursos?

Vecumam un zināšanu līmenim piemērotākās programmas noteikšanai lūdzam aizpildīt anketu un bezmaksas testu.

Rakstveida un mutisko pārbaudi piedāvājam veikt mūsu birojā – darbdienās no plkst. 10:00 – 18:00.

Pārbaudi zināšanas tūlīt! Pieaugušie un bērni, vecāki par 10 gadiem, testu var aizpildīt tiešsaistē.

Pēc pieteikuma aizpildīšanas gaidīsim mūsu birojā jums ērtā laikā, lai veiktu mutvārdu pārbaudi un izraudzītos jūsu iemaņām un prasībām atbilstošu grupu.

Studenti bez iepriekšējām zināšanām testu var nepildīt. Lai pieteiktos, aicinām zvanīt uz tālruņa numuru – 67 226 641!

Programmas priekšrocības

Mūsdienīga angļu valodas vide 70% mūsu pasniedzēju angļu valoda ir dzimtā valoda, tādēļ angļu valodu iespējams apgūt ātrāk, veiksmīgi tiek pārvarēta psiholoģiskā valodas barjera, veidota pareiza izruna.

Sarunvalodas praktiskās nodarbības

Pamata un intensīvais kurss var tikt efektīvi papildināts tikšanās reizēm angļu valodas diskusiju klubā. Mācieties valodu, pārrunājot filmu sižetu, interesantus notikumus un sarunājoties kafejnīcā! Lai angļu valoda droši iznāk ārā no klases reālajā dzīvē!

Individuāla pieeja

Mēs vienmēr varam piedāvāt jums piemērotu nodarbību grafiku, optimālu programmas un grupas kombināciju, kura atbilst jūsu zināšanu līmenim, tā padarot mācību procesu maksimāli efektīvu.