CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Happy Birthday, IH Riga-Satva
29 gadus kopā ar Jums!
Angļu un latviešu valodas pieaugušajiem
Angļu un latviešu valodas bērniem

Angļu valodas kursi pieaugušajiem

Valodu mācības kopā ar augsti kvalificētiem pasniedzējiem - ilggadēju izcilību apliecinājušā, starptautiskā skolā - lielisks ieguldījums savā un bērnu nākotnē!!! IH Rīga-Satva valodu skolas veiksmīgā darbība iesākusies jau 1993. gadā, un drīz mūsu skolai apritēs 30 gadu! Absolventi pārliecinoši izmanto iegūtās valodu zināšanas - mācībās, profesionālajās gaitās, ceļojumos un ikdienā.

Piedāvājam plašu valodas mācību izvēli pieaugušajiem. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotāko mācību kursu un grupu. Jūsu rīcībā – studentu iemīļotas mācību programmas!

Online nodarbības notiek “Zoom” platformā – jebkurā zināšanu līmenī, rīta un vakara grupās. Izpildiet bezmaksas testu internetā vai nosūtiet pieteikumu un pievienojieties!

 

Vispārēja angļu valoda

Jūsu sapnis ir brīvi sarunāties svešvalodā? Tad mūsu kurss ir domāts tieši jums!

Lasīt tālāk

Lasīt tālāk

 

Korporatīvajiem klientiem

Piedāvājam uzņēmumu izvēlei vispārējās vai lietišķās angļu valodas mācību programmas.

Lasīt tālāk

Lasīt tālāk

 

Profesionālās pilnveides izglītības programmas

Angļu valodas apguve profesionālajā darbībā un konkurētspēja darba tirgū.

Lasīt tālāk

Lasīt tālāk

 

 

Angļu sarunvalodas klubs

Bez regulāras vingrināšanās laika gaitā zūd jebkuras iemaņas. Mēs piedāvājam interesantas programmas:  diskusiju klubs, kinoklub, grāmatu klubs.

Lasīt tālāk

Lasīt tālāk

 

Individuālās mācības

Ja jums ir noteikts valodas apguves termiņš, nepieciešams noteikts grafiks vai esat izvirzījis sev specifiskus uzdevumus, tad individuālās nodarbības ir domātas tieši jums!

Lasīt tālāk

Lasīt tālāk

 

Kursi ar NVA kuponiem

Jūs varat izmantot NVA un IH Riga – Satva piedāvāto iespēju ātri un efektīvi tikt līdz nākamajam svešvalodas zināšanu līmenim!

Lasīt tālāk

Lasīt tālāk

Kā norit mācības?

 

Rezultāti

Noturīgas zināšanas – īsā laikā!

Kursa pamatmērķis – attīstīt raitas sarunvalodas iemaņas svešvalodā. Kursa beigās studentu sekmes liecina par ievērojamu progresu valodas pratībā. To apstiprina IH Rīga-Satva starptautiskais sertifikāts, kā arī profesionāla līmeņa angļu valodas speciālistiem piešķirtais Latvijas Republikas valsts diploms. Mācību centra panākumi izpaužas mūsu studentu sasniegumos skolas un starptautiskajos eksāmenos, karjeras izaugsmē un veiksmīgā dzīves pieredzē.

Kvalificēti pasniedzēji

Visi mūsu Latvijas un ārvalstu pasniedzēji ieguvuši augstāko profesionālo kvalifikāciju, ko apliecina starptautiskie Kembridžas CELTA un DELTA sertifikāti. Pedagogi pilnībā pārvalda izvēlēto valodu un ieguvuši bagātīgu amata pieredzi kā sava aroda entuziasti. Pasniedzēji regulāri pilnveido profesionālās iemaņas, piedaloties starptautiskos semināros un iepazīstot jaunākās valodas mācību metodes.  Veicam rūpīgu personāla atlasi, savā komandā pieņemot vien labākos no labākajiem!

Lasīt tālāk

 
 

Mācību metode

Mācību procesā izmantojam inovāciju – komunikatīvo metodi, kas piemērota jebkuram valodas prasmju līmenim. Praktiski orientētā kursa laikā veltām uzmanību sarunvalodas mākslas attīstīšanai, kā arī valodas barjeras pārvarēšanai. Komunikatīvā metode ļauj svešvalodu apgūt ne vien loģiski, bet arī intuitīvi – līdzīgi kā bērnībā iemantojam dzimtās valodas pratību. Mācības noris ātri, viegli un efektīvi.

Lasīt tālāk...

Līmeņi

IH Rīga-Satva kursos svešvalodas zināšanu līmeņa noteikšanai tiek izmantota CEFR sistēma (Common European Framework of Reference) – 2001. gadā Eiropas Padomes apstiprinātais standarts.

 

 

Kā iestāties kursos?

Vecumam un zināšanu līmenim piemērotākās programmas noteikšanai lūdzam aizpildīt anketu un bezmaksas testu.

Papildus rakstiskās daļas pārbaudei – nepieciešams veikt arī interviju. Tā palīdzēs noteikt valodas lietojuma mutvārdu iemaņas un pilnvērtīgi pārbaudīt valodas pratību. Pieteikties mutvārdu pārbaudes intervijai var pa tālruni  ✆ 29432143

Pieteikties kursiem

Studenti bez iepriekšējām zināšanām testu var nepildīt. Pieteikties pa telefonu ✆ 29432143

Programmas priekšrocības

Mūsdienīga angļu valodas vide 70% mūsu pasniedzēju angļu valoda ir dzimtā valoda, tādēļ angļu valodu iespējams apgūt ātrāk, veiksmīgi tiek pārvarēta psiholoģiskā valodas barjera, veidota pareiza izruna.

Sarunvalodas praktiskās nodarbības

Pamata un intensīvais kurss var tikt efektīvi papildināts tikšanās reizēm angļu valodas diskusiju klubā. Mācieties valodu, pārrunājot filmu sižetu, interesantus notikumus un sarunājoties kafejnīcā! Lai angļu valoda droši iznāk ārā no klases reālajā dzīvē!

Individuāla pieeja

Mēs vienmēr varam piedāvāt jums piemērotu nodarbību grafiku, optimālu programmas un grupas kombināciju, kura atbilst jūsu zināšanu līmenim, tā padarot mācību procesu maksimāli efektīvu.