CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Mums uzticas! Mūs iesaka!
9 studenti no 10 iesaka mācīties IH Rīga-Satva
IH Rīga-Satva – veiksmes sākums!
Britu izglītības sistēma, vairāk nekā 20 gadu pieredze

Programmas korporatīvajiem klientiem

IH Rīga-Satva piedāvā vispārējās vai lietišķās angļu valodas apmācību uzņēmumu darbiniekiem, kā arī iespēju veidot uzņēmuma specifikai pielāgotu mācību programmu. IH Rīga-Satva mācību programmas piemērotas kā nelieliem, tā vērienīgiem uzņēmumiem ar lielu darbinieku skaitu. International House angļu valodas studijas Rīgā līdz šim izvēlējušies vairāk nekā 500 uzņēmumu, apliecinot piedāvājuma kvalitāti. Interesentiem iespējams iepazīties ar klientu atsauksmēm.

Darbinieku valodas prasmju līmeņa pārbaudei aicinām izmantot mūsu bezmaksas testu. Grupu veidošanā ņemsim vērā klienta nospraustos mācību mērķus, kā arī kolektīva zināšanu pārbaudes rezultātus. Mācību laikā sekosim nodarbību apmeklētībai un zināšanu progresam, iesniedzot precīzas atskaites darba devējam. Kursa noslēgumā ikvienam darbiniekam tiks izsniegts sertifikāts.

Uzzini vairāk!

 

Kursa īpatnības

  • Mācību galvenais mērķis ir lietišķās sarunvalodas un rakstu valodas iemaņu pilnveide.

  • Programmā ietverti daudzpusīgi lietišķās leksikas tematikas aspekti.

  • Diskusijas un lomu spēles palīdz attīstīt sarunvalodas prasmes.

  • Studenti apgūst sapulču un konferenču vadīšanas mākslu, kā arī telefoniskās komunikācijas pamatus.

  • Notiek lietišķo rakstu – faksa ziņojumu, vēstuļu, elektronisko vēstuļu u.c. - apmācība.

Mācību metode

Mācību procesā izmantojam inovāciju – komunikatīvo metodi, kas piemērota jebkuram valodas prasmju līmenim. Praktiski orientētā kursa laikā veltām uzmanību sarunvalodas mākslas attīstīšanai, kā arī valodas barjeras pārvarēšanai. Komunikatīvā metode ļauj svešvalodu apgūt ne vien loģiski, bet arī intuitīvi – līdzīgi kā bērnībā iemantojam dzimtās valodas pratību. Mācības noris ātri, viegli un efektīvi. Mācību kursa ilgums: 5 nedēļas – 8 mēneši (atbilstoši vielas sarežģītības pakāpei un kursa intensitātei).

Lasīt tālāk...

 
 

Mācību procesa organizācija  un cenas

Nodarbības iespējams rīkot IH Rīga-Satva mācību centra telpās vai pašā uzņēmumā. Piedāvājam dažādas intensitātes un apjoma valodas kursus, kā arī specializētas svešvalodas meistarklases un seminārus. Vislabākie rezultāti sasniedzami nelielās grupās (8 cilvēki) vai individuālā apmācībā. Studentiem dota iespēja paust savas vēlmes programmas satura veidošanā.

Dalības maksa atkarīga no laika, vietas un pasniedzēja. Sīkākai informācijai un pieteikumiem lūdzam zvanīt – 67 266 641!

Mācību maksa

mācību kursa laiks

icon tabula time

ak. stundas laiks

icon tabula time

ak. stundas daudzums

icon tabula euro

cena, eiro

9:00-14:00 1 ak. st.  individuālais grafiks 27.70+PVN
14:00-20:00 1 ak. st.  individuālais grafiks  34.70+PVN