CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Mums uzticas! Mūs iesaka!
9 studenti no 10 iesaka mācīties IH Rīga-Satva
IH Rīga-Satva – veiksmes sākums!
Britu izglītības sistēma, vairāk nekā 20 gadu pieredze

Angļu sarunvalodas klubs

Valodas iemaņas nostiprinās tās regulārā lietojumā. Aicinām apmeklēt mūsu angļu valodas klubiņu Rīgā! Klubiņu vada pasniedzēja, kam angļu valoda ir dzimtā valoda.

Draudzīgā gaisotnē baudīsim neparastus un gardus ēdienus, kopā skatīsimies saistošas filmas un pavadīsim laiku patīkamā kompānijā!

Programmas

 

Angļu valodas diskusiju klubs

Diskusiju klubiņš ir lieliska iespēja saglabāt un pilnveidot iegūtās sarunvalodas prasmes. Mācieties kopā ar domubiedriem pieredzējuša pasniedzēja vadībā! Kembridžas CELTA sertificētajiem klubiņa vadītājiem angļu valoda ir dzimtā valoda. Dalībnieki pulcējas omulīgā kafejnīcas vidē, kur nepiespiestā un draudzīgā gaisotnē pārrunā izvēlēto tēmu. Grupas tiek apkopotas atbilstoši zināšanu līmenim. Tikšanās notiek reizi nedēļā – jums ērtā laikā (darbdienu vakaros). Nodarbības ilgums: 90 minūtes. Tēmas pieskaņotas ikdienas dzīvei. Tās balsojumā izvēlas paši dalībnieki. Aktuālu jautājumu apspriešana raisa dedzīgas diskusijas. Pasniedzējs veicina dalībnieku iesaistīšanos, iedrošinot izteikties visus klātesošos un mudinot apgūt publiskās uzstāšanās, kā arī diskusijas vadīšanas mākslu. Dalībnieki iemācās jaunus, tēmai atbilstošus vārdu savienojumus, izteicienus un gramatiskās konstrukcijas. Nodarbības beigās tiek veikta pieļauto kļūdu analīze un izvirzīti turpmākie mērķi, kā arī notiek dalībnieku individuālā progresa izvērtēšana.

Kinoklubs

Kino ir ne vien lieliska izklaide, bet arī brīnišķīga valodas apguves iespēja! Kopā ar pieredzējušiem pasniedzējiem, kam angļu valoda ir dzimtā valoda, ielūkosimies pasaules kinoklasikas valstībā.

Par laimi, Rīgas kinoteātros vairumu filmu demonstrē oriģinālvalodā. Tiesa, filmas laikā dzirdētie vārdi un izteicieni ātri piemirstas, jo netiek pielietoti. Kinoklubs piedāvā iespēju noskatīties filmu kinomīļu pulciņā un draudzīgā gaisotnē dalīties gūtajos iespaidos. Diskusijas norit pasniedzēja vadībā. Tās aicinām apmeklēt arī interesentus, kam angļu valoda ir dzimtā valoda. Mūsu kinoklubiņš ir brīnišķīga vieta, kur iegūt jaunus draugus!

 
 

Grāmatu klubs

Esat aizrautīgi grāmatu lasītāji? Vēlaties uzlabot vai nostiprināt iegūtās angļu valodas zināšanas? Daiļliteratūra angļu valodā – burvīgs vaļasprieks un lieliska prasmju nostiprināšanas un pilnveidošanas iespēja, ļaujoties dēkām brīnumainajā valodas valstībā. Grāmatu klubiņš izveidots jūsu lasītpriekam. Grupa tiekas divas reizes mēnesī, lai apspriestu starplaikā izlasīto daiļdarbu. Diskusiju vada kāds no mūsu pieredzes bagātajiem pasniedzējiem, iesaistot dalībniekus sarunā ar rosinošu jautājumu palīdzību. Aicināti arī grāmatmīļi, kam angļu valoda ir dzimtā valoda. Mūsu klubiņš ir brīnišķīga vide, kurā iegūt jaunus draugus un patērzēt patīkami angliskās noskaņās.

Mācību maksa

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nod-bu daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. daudzums, 4 ned.

icon tabula euro

atlaide

icon tabula euro

maksa ar atlaidi, 4. ned., eiro

IH English Club

kā 3. nodarbība nedēļā

1 х 2 ак. st. 8 ак. st. -50% 28.00
IH English Club 1 х 2 ак. st. 8 ак. st. - 56.00

Pamatcena: 7 EUR/1 ak.st.

MĀCĪBU VEIKSMES PAMATI

 

Komunikatīvā metode

Mācīties valodu draudzīgā un komfortablā vidē ir daudz patīkamāk un vieglāk nekā ar vispārpieņemtajiem akadēmiskajiem paņēmieniem pēc mācību grāmatas. Mācību procesa pamatā ir komunikatīvā mācību metode. Tieši tā valodu apgūst arī mazi bērni.

 

Aktīva sarunvalodas izmantošana

Diskusija par interesantām tēmām – tas ir pamats valodas pamatiemaņu saglabāšanai un pilnveidošanai, kā arī valodas barjeras pārvarēšanai.

Motivācija

Pārliecība par saviem spēkiem un spēja sarunāties ar grupas biedriem svešvalodā nostiprina interesi par nodarbībām un vēlēšanos pilnveidoties tālāk.

 

 

Pilnīga svešvalodas vide

Piedalīšanās diskusiju klubā pasniedzēja, kuram angļu valoda ir dzimtā valoda, vadībā – tā ir iespēja atrasties autentiskā valodas vidē, nepametot Rīgu.

 
 

Ērts apmeklējumu grafiks

Iknedēļas nodarbības klubā iespējams apvienot ar mācībām kursā „Angļu sarunvaloda” vai apmeklēt tikai diskusiju klubu, lai saglabātu un pilnveidotu savas svešvalodas iemaņas.

 

Demokrātiska apmaksas sistēma

Jūs maksājat par nodarbībām, kuras apmeklējat. Tiem studentiem, kuri mācās kursā „Angļu sarunvaloda”, ir 50% atlaide.