CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Komunikācija bez robežām! Sazinieties brīvi!
Satikt jaunus cilvēkus no dažādām valstīm
Plaša pieredze! Labākās mācību metodes!
Atver sev jaunus apvāršņus!
Kura ir populārākā Eiropas valoda?
Mācīsimies kopā! Tas ir viegli un vajadzīgi!

Vācu valodas kursi

Vācu valoda ir viena no izplatītākajām Eiropas valodām. 90 miljoniem eiropiešu tā ir dzimtā valoda, un tajā brīvi sazinās vēl aptuveni 50 miljonu ļaužu. Vācu valoda ir valsts valoda Vācijas Federatīvajā Republikā, kā arī viena no valsts valodām Austrijā, Šveicē, Lihtenšteinā, Luksemburgā un Beļģijā. Vācu valoda ierindojas oficiālo ES valodu saimē.

Vācu valodas zinātājiem paveras plašas priekšrocības tūrismā, studijās, karjerā, uzņēmējdarbībā un zinātnē. Vācu valodas pratēji arvien būs pieprasīti darba tirgū!

Apmācības tiek piedāvātas no iesācēju līmeņa (A1) līdz pat eksperta līmenim (C2). Interesentus lūdzam aizpildīt testu, kura rezultāti ļauj noteikt pašreizējo valodas prasmju līmeni un piemeklēt atbilstošāko mācību grafiku un struktūru – individuālas nodarbības vai mācības grupā. Katrai grupai tiek izveidota īpaša mācību programma un grafiks, kas pieskaņots pašu studējošo mērķiem un interesēm.

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Profesionāli pasniedzēji

Visiem IH Rīga-Satva pasniedzējiem ir speciāla izglītība, viņi pilnībā pārvalda valodu un pastāvīgi papildina savas zināšanas par komunikatīvo metodi pie IH treneriem.

Skolas pasniedzējiem ir darba pierdze un atbilstoša sagatavotība darbam ar bērniem.

Metode

Mācības notiek pēc komunikatīvās metodes, kura izveidota IH vairāk nekā pirms 60 gadiem un mūsdienās ir atzīta par vienu no labākajām pasaulē. Komunikatīvās metodes izmantošana paātrina valodas apguves procesu. Studenti ātri papilašina vārdu krājumu, uzlabo savu izrunu, mācās saprast, ko runā citi cilvēki, gramatiski pareizi rakstīt un lasīt.  Programma veidota pēc Eiropas svešvalodu zināšanu līmeņu CEFR (Common European Framework of Reference for Language learning) gradācijas.

 
 

Nodarbību formāts

Nodarbības notiek nelielās grupās no 5 līdz 10 cilvēkiem.

Mācību procesā tiek izmantotas visu mūsdienu tehnoloģiju iespējas, bet mācību materiāli pastāvīgi tiek papildināti ar jaunākajiem audio un videoierakstiem, interaktīvajiem uzdevumiem.

Katra kursa noslēgumā students saņem sertifikātu par valodas zināšanu līmeni.

Kā iestāties kursos?

Lai izvēlētos zināšanu līmenim un vecumposmam piemērotu mācību programmu un grupu, nepieciešams aizpildīt anketu un veikt bezmaksas testēšanu.

Rakstisko testu un mutvārdu interviju iespējams veikt pie mums birojā, iepriekš pierakstoties pa tālruņa numuru 67 226 641.

Studentiem, kuri vēlas sākt mācīties valodu no iesācēju līmeņa, nav nepieciešams veikt testēšanu. Lai iestātos kursos, ir vienkārši japierakstās pa tālruņa numuru 67 226 641.

 

Mācību maksa (2020./2021. m.g.)

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nod-bu daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. daudzums, 4 ned.

icon tabula euro

atlaide

icon tabula euro

maksa ar atlaidi, 4 ned., eiro

KLĀTIENĒ, TIEŠSAISTĒ (dalībnieku skaits grupā 8-12 cilvēki)        
Visparējais kurss  2 х 2 ак. st. 16 ак. st. -20% 89.60 
Brīvdienu grupa (no 10 līdz 15 gadiem) 1 х 2 ак. st. 8 ак. st. - 56.00

 

KLĀTIENĒ, TIEŠSAISTĒ (dalībnieku skaits grupā 4-7 cilvēki)

       
Visparējais kurss 2 х 2 ак. st. 16 ак. st. - 112.00

Pamatcena: 7 EUR/1 ak.st.