CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Mācies Britu vasaras skolā – neizejot no mājas!
-30% atlaide vasaras ONLINE kursiem – bērniem un pusaudžiem
Latviešu valodas vasaras ONLINE kursi
Aicinām bērnus un pusaudžus no 4 līdz 17 gadiem

Angļu valoda pusaudžiem no 11 līdz 13 gadiem

Mācies angļu valodu vasaras britu skolā – tepat Latvijā!

ONLINE nodarbībām – 30% atlaide!

Vasaras programmas Rīgā - arī klātienē! Zvaniet - 29432143

Īpašā mācību programma pusaudžiem iemantojusi atzinību jau vairākās IH skolās, piedāvājot iespēju papildināt skolā nepieciešamās zināšanas un sagatavoties veiksmīgai starptautisko eksāmenu kārtošanai. Mācības norit aizraujošā un dinamiskā vidē.  Mērķis – gramatikas pamatzināšanu nostiprināšana un sarunvalodas prasmju attīstība. Mācību procesā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas un inovatīvas metodes, kas piemērotas pusaudžu psiholoģijai, interesēm un prasībām. Grupā aplūkotās tēmas atbilst studentu vecumam un zināšanu līmenim.

Mācību programmas 2019./2020. m.g.

Tagad mācām attālinātā režīmā! Lai pieteiktos, aicinām zvanīt pa tālruņa numuru – 29432143!

 

Kursa struktūra

Grupas tiek veidotas atbilstoši skolēnu vecumam un pārbaudes rezultātiem. Bērni un pusaudži mācās nelielās grupās (6 – 12 dalībnieki). Nodarbībās izmantojam dažādas mācību metodes – spēles, sarunas pārī, radošus uzdevumus, diskusijas.

Mācības norisinās visa mācību gada ietvaros (no septembra līdz maijam). Nodarbības notiek divas reizes nedēļā. Nodarbības ilgums: 2 mācību stundas. Vidējais kursa ilgums: 140 mācību stundas. Mācību saturs tiek pieskaņots grupas dinamikai un dalībnieku individuālajām prasībām.

Angļu valoda – plašākiem apvāršņiem

Dažādu valstu tradīciju un kultūru izzināšana, diskusijas par notikumiem pasaulē un daudzveidīgi tematiskie pasākumi palīdzēs attīstīt angļu sarunvalodas iemaņas un paplašināt redzesloku.

Saziņa angļu valodā pilnveido bērnu komunikācijas spējas. Skolēni iegūst pašpaļāvību, iemācās darboties grupā, domāt radoši, mērķtiecīgi un plānveidīgi, kā arī rast dinamisku problēmu risinājumu.

 
 

JAUNUMS! Programma English Project

Gadu gaitā izveidota brīnišķīgā programma English+ pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Šogad piedāvājam jaunu programmu tiem, kas jau paaugušies, taču joprojām alkst pētīt un izzināt!

English Project nodarbības notiks reizi nedēļā kā papildinājums angļu valodas pamatkursam. Pusaudžu interesēm atbilstošie projekti nodrošinās vispusīgu jauniešu spēju attīstību. Ieskats kultūras dzīvē, kritiskā domāšana, komandas darbs un citi rosinoši izaicinājumi – tikai un vienīgi angļu valodā!

JAUNUMS! Drama Club

Kurš gan nav sapņojis kļūt par aktieri? IH Rīga-Satva ļauj sapņiem piepildīties - Starptautiskajā izglītojošajā teātra projektā "Shakespearia"!

“Shakespearia” - radoša aizrautība, emocionāla izaugsme un valodas iemaņu apguve teātra vidē. Projekta ietvaros dalībnieki iestudēs teātra izrādi angļu valodā pēc Viljama Šekspīra lugas motīviem. Projekta gaitā būs iespējams piedalīties dažādās lekcijās un meistarklasēs, spēlēt un vērot izrādes, doties izbraucienos un sadraudzēties. Tādējādi bērnos raisīsies dabiska motivācija apgūt angļu valodu.

2019. gadā mūsu drāmas studija piedalījās Starptautiski izglītojošajā teātra projektā "Shakespearia"! ŠEIT varat ielūkoties lugas "Vētra" inscenējumā!

Aicinām skolēnus vecumā no 12 - 18 gadiem reizi nedēļā piedalīties teātra studijas nodarbībās 1-2 reizi nedēļā. 

 
 

Rezultāts – garantēts!

Komunikatīvā mācību metode un pieredzējušo pasniedzēju meistarība sniegs stabilu angļu valodas zināšanu līmeni. Sarunvalodas uztvere raisās viegli. Studenti iemanto spēju pārliecinoši izteikties par dažādām tēmām, lasīt un analizēt tekstus svešvalodā, kā arī iegūst bagātīgu vārdu krājumu.

Mūsu absolventi gūst izcilas sekmes Latvijas un ārvalstu izlaiduma un iestājpārbaudījumu eksāmenos, brīvi pārvalda angļu valodu un ir pieprasīti darba tirgū. Ik gadu 80-85% jauno studentu pie mums ierodas pēc bijušo audzēkņu ieteikuma. IH Rīga-Satva valodu skolā ģimenes mācās pat vairākās paaudzēs!

Mācību maksa

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nodarbību daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. daudzums, 4 ned.

icon tabula euro

atlaide

icon tabula euro

maksa ar atlaidi, 4 ned., eiro

Vispārējais kurss (A1 - B1 līmenis) 2 х 2 ак. st. 16 ак. st. -20% 89.60
Vispārējais kurss (B2 - C2 līmenis) 2 х 2 ак. st. 16 ак. st. -15% 95.20
Drama Club 1 х 2  st. ~11 ак. st. -10% 50.40

Pamatcena: 7 EUR/1 ak.st.