CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Happy Birthday, IH Riga-Satva
29 gadus kopā ar Jums!
Angļu un latviešu valodas pieaugušajiem
Angļu un latviešu valodas bērniem

Angļu valoda bērniem no 7 līdz 10 gadiem

 

Jo agrākā vecumā iesākas svešvalodas apguve, jo vieglāk tā raisās un dziļāk iesakņojas. Jaunas valodas mācīšanās veicina bērna intelektuālo attīstību un harmonisku personības pilnveidošanos. IH Rīga-Satva angļu valodas kursi piedāvā individualizētu pieeju un cieņpilnu attieksmi pret katra skolēna vajadzībām.

Mācību programmas

Tagad mācām arī attālinātā režīmā! Lai pieteiktos, aicinām zvanīt pa tālruņa numuru – 29432143!

 

Pie mums – gluži kā izcilākajās skolās!

IH Rīga-Satva pielietotā mācību metode tiek plaši izmantota augstākā līmeņa starptautiskajās skolās, kurās zināšanas gūst bērni no dažādām valstīm. Mācības notiek spēļu un rotaļu veidā – tikai angļu valodā! Mazuļi apgūst svešvalodu, sagatavojas skolas gaitām, kā arī attīsta dabas doto zinātkāri un pētītprieku! Jūsu bērns nostiprinās pamatleksiku (līdz pat 500 vārdiem angļu valodā), veidos lasītprasmes un rakstītprasmes iemaņas. Mācību pieredze kopā ar citiem audzēkņiem palīdzēs iejusties skolas un klases vidē.

Mācību centra vide un mājasdarbi

Skolā valda bērnam draudzīga gaisotne. Piedāvājam īpaši iekārtotas un izrotātas bērnu auditorijas, kurās ērti pielietojamas modernās multimediju tehnoloģijas. Bērns mūsu nodarbības apmeklēs ar prieku un interesi! Nodarbībās izmantojam krāsainas angļu valodas mācību grāmatas – spilgtus, viegli pārskatāmus, mūsdienīgus un vecuma grupai atbilstošus mācību materiālus, ko papildina IH izstrādātie metodiskie līdzekļi, kā arī video un audio iespējas.

Pildot mājasdarbus darba burtnīcā, bērniem rodas iespēja nostiprināt iegūtās zināšanas. Mājās tiek veikti ne vien rakstveida uzdevumi, bet arī īpaši vingrinājumi izrunas pilnveidošanai un klausīšanās prasmju attīstīšanai. Bērni mācīsies dziesmiņas un dzejoļus, skatīsies videomateriālus, kuru varoņi ir mācību grāmatās redzamie personāži. Mājasdarbu saturs saskaņots ar klasē apgūto mācību vielu.

 
 

Pielāgojams nodarbību grafiks

Angļu valodas nodarbības bērniem notiek visa mācību gada laikā – no septembra līdz maijam. Nodarbību laiks un ilgums atkarīgs no bērnu vecuma, izvēlētās programmas un vecāku paustajām vēlmēm.

Grupas nodarbības notiek vienu vai  divas reizes nedēļā. Nodarbība ilgst no 45 minūtēm līdz pusotrai stundai. Mūsu konsultants uzklausīs jūsu vēlmes un palīdzēs izvēlēties piemērotu nodarbību grafiku un veidu.

Kā pieteikties?

Lai izvēlētos zināšanu līmenim un vecumam atbilstošu mācību programmu un grupu, aicinām aizpildīt rakstveida un mutvārdu pārbaudi.

Pieteikties kursiem

Pieteikties pa telefonu ✆ 29432143

 

Mācību maksa *(2022./2023. m.g.)

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nodarbību daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. daudzums, 4 ned.

icon tabula euro

atlaide**

icon tabula euro

maksa ar atlaidi, 4 ned., eiro

ONLINE        
Fun English'45 2 х 45 min. 8 ак. st. -10% 57.60
Fun English'60 2 х 60 min. ~11 ак. st. -15%

72.35

SKOLĀ+ONLINE        
Fun English'60 2 х 60 min. ~11 ак. st. -10% 76.61
SKOLĀ        
Fun English'45 2 х 45 min. 8 ак. st. - 64.00 
Fun English'60 2 х 60 min. ~11 ак. st. - 85.12
Fun English'90 2 х 90 min. 16 ак. st. - 128.00
Saturday Morning skolā vai online 1 х 90 min. 8 ак. st. - 64.00 

Pamatcena: 8 EUR/1 ak.st.

* klātienes nodarbību nosacījumi tiks saskaņoti ar epidemioloģisko situāciju un MK Noteikumiem

** atlaides tiek piemerotas ja grupā ir vairāk par 7 cilvēkiem

Programmas

boy 1500

Angļu valodas nodarbības

Mācības norit paralēli skolas programmai, dažkārt to apsteidzot. Bērni apgūs vairāk nekā 1200 vārdiņu angļu valodā un 140 gramatiskās konstrukcijas. Nodarbību materiāli veidoti atbilstoši mūsdienu bērnu interesēm. Attīstīsim sarunvalodas iemaņas, vienlaikus nostiprinot gramatikas pamatus, lasītprasmi un rakstītprasmi. Angļu valoda kļūs par bērna dabisko vidi – aicinām piedalīties mūsu rīkotajos pasākumos, iegūtās zināšanas pielietojot neformālā gaisotnē.

2boys sitting

Programma English+

Programma veidota īpaši sākumskolas vecuma bērniem CLIL metodikas ietvaros. Brīnišķīga iespēja raiti apgūt svešvalodu līdzīgā veidā, kā angļu valodas pratību iemanto bērni, kam tā ir dzimtā valoda. Pilnvērtīgākā valodas mācību pieeja. Nodarbība norit divās daļās – “Aizraujošā angļu valoda” kopā ar vietējo pasniedzēju un “English+” kopā ar pasniedzēju, kam angļu valoda ir dzimtā valoda. Bērni iepazīs matemātikas, dabaszinību, literatūras un sociālo zinātņu pamatus, attīstīs motoriku un dažādus domāšanas veidus. Visas sarunas – tikai angļu valodā!

 

Izvēlieties piemērotus angļu valodas kursus bērniem

 

no 3 līdz 7 gadiem

Jo agrāk bērns sāk apgūt svešvalodu, jo vieglāk viņam tas padodas un noturīgākas ir zināšanas un iemaņas.

Lasīt tālāk

Link

 

no 7 līdz 10 gadiem

Jaunas valodas mācīšanās veicina bērna intelektuālo attīstību un harmonisku personības pilnveidošanos.

Lasīt tālāk

Link

no 11 līdz 13 gadiem

Kursa pamatā ir Latvijas un starptautiskie izglītības standarti, un tas pat mazliet apsteidz skolas angļu valodas programmu.

Lasīt tālāk

Link

 

no 14 līdz 18 gadiem

Elastīga programma, kas risina mācību uzdevumus no izlaiduma eksāmeniem līdz pat studijām ārzemju augstskolās.

Lasīt tālāk

Link


 
 

Angļu valodas eksāmeni

IH Rīga-Satva valodas kursi palīdzēs veiksmīgi nokārtot jebkura veida angļu valodas eksāmenus (skolas un starptautiskos)

Lasīt tālāk

Link

 

Vasaras programmas

Pavadīt vasaru pēc iespējas lietderīgi tepat, Rīgā!

Lasīt tālāk

Link