CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Happy Birthday, IH Riga-Satva
29 gadus kopā ar Jums!
Angļu un latviešu valodas pieaugušajiem
Angļu un latviešu valodas bērniem

Angļu valodas eksāmena sagatavošanās kursi - skolas noslēgumā un starptautiskai sertifikācijai

IH Rīga-Satva jau 30 gadus audzēkņus sagatavo valodu eksāmeniem. Mēs rūpīgi sekojam izmaiņām Latvijas skolu izglītības prasībās (Skola2030), kā arī regulāri pielāgojam savas mācību programmas, lai tās būtu piemērotas 9., 11. un 12. klases skolēniem. Lielāko daļu angļu un latviešu valodas mācību programmu akreditējusi LR Izglītības ministrija. Mūsu mērķis – pilnveidot valodas iemaņas, kas ļaus gūt panākumus eksāmena kārtošanā!

Mūsu pasniedzēji – gan vietējie, gan ārvalstu – ir pieredzējuši darbā ar eksaminējamām grupām. Pasniedzēji nemitīgi piedalās profesionālās apmācībās un citos kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumos. Visi mūsu pasniedzēji ir ieguvuši Kembridžas Universitātes CELTA sertifikātu, kas apliecina tiesības mācīt angļu valodu kā svešvalodu.

Lai kāda veida angļu valodas eksāmens jūs gaida, IH Rīga-Satva rūpīgi strukturētā eksāmenu sagatavošanās programma ļaus gūt pārliecību par savām zināšanām un sasniegt labākos rezultātus!

 Angļu valodas eksāmenu sagatavošanas kursi skolēniem

 

Sagatavošanās 9. klases skolas eksāmenam

Divu programmu – ''Vispārīgā angļu valoda'' un ''Sagatavošanās eksāmeniem'' - sabalansēts apvienojums audzēkņiem mācību gada laikā ļaus pilnveidot valodas zināšanas, lai tās būtu saskaņojamas ar eksaminācijas augstajām prasībām.

Kursa gaitā audzēkņi pievērsīsies četrām valodas prasmēm (reading, writing, listening, speaking) un regulāri piedalīsies devīto klašu skolu eksaminācijas norisi atdarinošās pārbaudēs.

Pieredzējušie pasniedzēji mācību programmu saskaņo ar Skola2030 reformas prasībām, kā arī nodrošina visu nepieciešamo, lai audzēkņi ar pārliecību spētu kārtot skolas angļu valodas eksāmenu!

Sagatavošanās kurss skolas "Optimālajam" eksāmenam 11. un 12. klasē


Mācību programma veidota saskaņā ar Skola2030 reformas prasībām un ietver valodas prasmju pilnveidošanu, kā arī eksaminācijas norises pieredzi, kas audzēkņiem ļaus veiksmīgi kārtot SKOLAS EKSĀMENU OPTIMĀLAJĀ LĪMENĪ.

Mūsu pieredzes bagātie pasniedzēji, kā arī mūsdienīgie mācību materiāli un IH metodoloģiskās iestrādnes audzēkņiem nodrošinās papildpieredzi valodas lietojumā un palīdzēs izvairīties no eksāmenos biežāk pieļautajām kļūdām.

 
 

Sagatavošanās kurss skolas "Padziļinājam" eksāmenam 12. klasē

Programmā ietvertā vispusīgā angļu valodas apmācība saskaņota ar Skola2030 reformas prasībām. Pasniedzēji rūpēsies ne vien par visu valodas prasmju attīstību, bet arī mācīs darboties ar literatūras tekstiem: veikt satura analīzi un paust savu viedokli par lasīto. Nodarbības – 2 reizes nedēļā. Iespējams arī reizi nedēļā apmeklēt eksāmena sagatavošanās konsultācijas.

Regulāras nodarbības pieredzējuša pasniedzēja uzraudzībā ļaus sagatavoties izlaiduma eksāmeniem, kā arī gūt padziļinātas angļu valodas iemaņas.

Gatavošanās starptautiskajam eksāmenam

Ārvalstu universitātes nereti nepieņem Latvijas centralizēto eksāmenu rezultātus un prasa starptautiski atzītu sertifikātu iegūšanu. Vidusskolas absolventiem, kas nokārtojuši starptautiski atzīto LanguageCert, TOEFL vai IELTS eksāmenu, skolas angļu valodas eksāmens nav jākārto.

IH Rīga-Satva piedāvātās programmas palīdzēs sagatavoties starptautiskajam angļu valodas eksāmenam.

 
 

Kā pieteikties?

Lai izvēlētos zināšanu līmenim un vecumam atbilstošu mācību programmu un grupu, aicinām aizpildīt rakstveida un mutvārdu pārbaudi.

Pieteikties kursiem

Pieteikties pa telefonu ✆ 29432143

 

Mācību maksa

icon tabula hat

Mācību kurss

icon tabula time

Nodarbības nedēļā

icon tabula time

Ak. st. skaits, 4 ned.

icon tabula euro

CENA ar atlaidi, 4 ned. (EUR)

Angļu valoda + valsts eksāmena prasmju kurss, online

2 х 2 ак. st. 16 ак. st. no 96.00

Angļu valoda + valsts eksāmena prasmju kurss, online+skolā

2 х 2 ак. st. 16 ак. st. 115.20
Angļu valoda + valsts eksāmena prasmju kurss, skolā 2 х 2 ак. st. 16 ак. st. 128.00
IELTS  sagatavošanas kurss, online 2 х 2 ак. st. 40 ак. st. 320.00

Pamatcena: 8 EUR/1 ak.st.

Tests online

Zvaniet ✆ 29432143

Izvēlieties piemērotus angļu valodas kursus bērniem

 

no 3 līdz 7 gadiem

Jo agrāk bērns sāk apgūt svešvalodu, jo vieglāk viņam tas padodas un noturīgākas ir zināšanas un iemaņas.

Lasīt tālāk

Link

 

no 7 līdz 10 gadiem

Jaunas valodas mācīšanās veicina bērna intelektuālo attīstību un harmonisku personības pilnveidošanos.

Lasīt tālāk

Link

no 11 līdz 13 gadiem

Kursa pamatā ir Latvijas un starptautiskie izglītības standarti, un tas pat mazliet apsteidz skolas angļu valodas programmu.

Lasīt tālāk

Link

 

no 14 līdz 18 gadiem

Elastīga programma, kas risina mācību uzdevumus no izlaiduma eksāmeniem līdz pat studijām ārzemju augstskolās.

Lasīt tālāk

Link


 
 

Angļu valodas eksāmeni

IH Rīga-Satva valodas kursi palīdzēs veiksmīgi nokārtot jebkura veida angļu valodas eksāmenus (skolas un starptautiskos)

Lasīt tālāk

Link

 

Vasaras programmas

Pavadīt vasaru pēc iespējas lietderīgi tepat, Rīgā!

Lasīt tālāk

Link