CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Mācies Britu vasaras skolā – neizejot no mājas!
-30% atlaide vasaras ONLINE kursiem – bērniem un pusaudžiem
Latviešu valodas vasaras ONLINE kursi
Aicinām bērnus un pusaudžus no 4 līdz 17 gadiem

Angļu valodas kursi bērniem un pusaudžiem

Mācies Britu vasaras skolā– tepat Latvijā!

Vasaras ONLINE kursiem - 30% atlaide!

! Vasaras angļu valodas programmas Rīgā - arī klātienē! Zvaniet - 29432143

International House – 65 gadu pieredzes un panākumu zīmols - piedāvā angļu valodas mācības bērniem un pieaugušajiem visā pasaulē. Kopā īstenosim dzīves sapņus un ieceres! Jau 26 gadus International House Rīga-Satva audzēkņi lepojas ar izcilām sekmēm skolā, veiksmīgi kārto eksāmenus un iestājas labākajās pasaules augstskolās, pārliecinoši pielietojot iegūtās zināšanas studijās, ceļojumos un ikdienas dzīvē.

 IH Rīga-Satva vasaras mācības veidotas pēc britu vasaras skolu parauga. Nodarbības vada pieredzējuši pasniedzēji, kuri svešvalodu pārvalda kā dzimto valodu. Kursi palīdzēs nostiprināt un pilnveidot zināšanas, pārvarēt psiholoģisko barjeru un iejusties britu vasaras skolas noskaņās – tepat Latvijā!

Intensīvs svešvalodas lietojums praksē, dalība aizraujošos projektos, mācību gada laikā iegūto gudrību iesaistīšana kursu aktivitātēs. Kādēļ gaidīt vasaru, ja iespējams sākt jau maijā? Zvaniet mums - 29432143.

Kā norit mācības?

 

Rezultāti

Noturīgas zināšanas – īsā laikā!

Kursa pamatmērķis – attīstīt raitas sarunvalodas iemaņas svešvalodā. Kursa beigās studentu sekmes liecina par ievērojamu progresu valodas pratībā. To apstiprina IH Rīga-Satva starptautiskais sertifikāts, kā arī profesionāla līmeņa angļu valodas speciālistiem piešķirtais Latvijas Republikas valsts diploms. Mācību centra panākumi izpaužas mūsu studentu sasniegumos skolas un starptautiskajos eksāmenos, karjeras izaugsmē un veiksmīgā dzīves pieredzē.

Kvalificēti pasniedzēji

Visi mūsu Latvijas un ārvalstu pasniedzēji ieguvuši augstāko profesionālo kvalifikāciju, ko apliecina starptautiskie Kembridžas CELTA un DELTA sertifikāti. Pedagogi pilnībā pārvalda izvēlēto valodu un ieguvuši bagātīgu amata pieredzi kā sava aroda entuziasti. Pasniedzēji regulāri pilnveido profesionālās iemaņas, piedaloties starptautiskos semināros un iepazīstot jaunākās valodas mācību metodes.  Veicam rūpīgu personāla atlasi, savā komandā pieņemot vien labākos no labākajiem!

Lasīt tālāk

 
 

Mācību metode

Mācību procesā izmantojam inovāciju – komunikatīvo metodi, kas piemērota jebkuram valodas prasmju līmenim.
Praktiski orientētā kursa laikā veltām uzmanību sarunvalodas mākslas attīstīšanai, kā arī valodas barjeras pārvarēšanai.

Komunikatīvā metode ļauj svešvalodu apgūt ne vien loģiski, bet arī intuitīvi – līdzīgi kā bērnībā iemantojam dzimtās valodas pratību. Mācības noris ātri, viegli un efektīvi. Mācību kursa ilgums: 5 nedēļas – 8 mēneši (atbilstoši vielas sarežģītības pakāpei un kursa intensitātei).

Lasīt tālāk...

Līmeņi

IH Rīga-Satva kursos svešvalodas zināšanu līmeņa noteikšanai tiek izmantota CEFR sistēma (Common European Framework of Reference) – 2001. gadā Eiropas Padomes apstiprinātais standarts.

 

 

Kā iestāties kursos?

Vecumam un zināšanu līmenim piemērotākās programmas noteikšanai lūdzam aizpildīt anketu un bezmaksas testu.

Rakstveida un mutisko pārbaudi piedāvājam veikt mūsu birojā – darbdienās no plkst. 10:00 – 18:00.

Pārbaudi zināšanas tūlīt! Pieaugušie un bērni, vecāki par 10 gadiem, testu var aizpildīt tiešsaistē.

Pēc pieteikuma aizpildīšanas gaidīsim mūsu birojā jums ērtā laikā, lai veiktu mutvārdu pārbaudi un izraudzītos jūsu iemaņām un prasībām atbilstošu grupu.

Studenti bez iepriekšējām zināšanām testu var nepildīt. Lai pieteiktos, aicinām zvanīt uz tālruņa numuru – 67 226 641!