CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Happy Birthday, IH Riga-Satva
29 gadus kopā ar Jums!
Angļu un latviešu valodas pieaugušajiem
Angļu un latviešu valodas bērniem

Valodu kursi bērniem un pusaudžiem vecumā no 3 līdz 19 gadiem

 Valodu mācības kopā ar augsti kvalificētiem pasniedzējiem - ilggadēju izcilību apliecinājušā, starptautiskā skolā - lielisks ieguldījums savā un bērnu nākotnē! IH Rīga-Satva valodu skolas veiksmīgā darbība iesākusies jau 1993. gadā, un drīz mūsu skolai apritēs 30 gadu! Absolventi pārliecinoši izmanto iegūtās valodu zināšanas - mācībās, profesionālajās gaitās, ceļojumos un ikdienā.

Piedāvājam plašu valodu apguves programmu izvēli. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties jums piemērotu grupu un mācību kursu. Pašas populārākās skolas programmas ir jūsu rīcībā!

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Pasniedzēji – mūsu skolas sirds un dvēsele!

Mūsu komandā darbojas tikai īsteni aroda meistari un sava amata entuziasti. Talantīgie un apburošie pasniedzēji ar modernāko tehnoloģiju palīdzību prasmīgi atmodinās skolēnu interesi un valodas mīlestību. IH Rīga-Satva mācību centra pedagogi lepojas ar bagātīgu darba pieredzi, Kembridžas Universitātes CELTA diplomiem, izcilām komunikācijas prasmēm, patiesu dedzību un vēlmi nemitīgi pilnveidoties.

Lasīt tālāk...

Komunikatīvā metode

Nodarbību laikā skolēni tiek iedrošināti sarunāties svešvalodā. Aizraujoši uzdevumi un tiešsaistes elementu izmantošana raisa pusaudžu interesi pildīt mājās uzdoto. 

Aicinām apmeklēt IH English Club tematiskos pasākumus – kopīgus svētkus, spēles, meistarklases un piedzīvojumu kvestus. Tā ir lieliska iespēja sarunām angļu valodā draudzīgā gaisotnē – kopā ar vienaudžiem!

Lasīt tālāk...

 
 

Komunikācijas prasmju attīstīšana

Bērnu nākotnes ceļā tik nepieciešamā konkurētspēja veidojas jau agrā bērnībā. Nodarbībās apgūstam arī diskusiju mākslu angļu valodā. Skolēni iegūst pašpaļāvību, iemācās sadarboties grupā, domāt radoši, mērķtiecīgi un plānveidīgi, kā arī rast dinamisku problēmu risinājumu.

Nodarbības grupās

Grupas veidojam atbilstoši zināšanu līmenim un skolēnu vecumam. Bērni un jaunieši mācās 6 – 12 studentu grupās, kas lieliski piemērotas spēlēm, darbam pāros, radošiem uzdevumiem un diskusijām.
 
 

Individuālās nodarbības

Piedāvājam jūsu bērna mērķiem un personībai īpaši piemērotu individuālo nodarbību programmu. Stundu saraksts tiek pieskaņots jūsu ikdienas ritmam. Bērnu izglītības ceļā vadīs mūsu individuālais konsultants.

Skolas un vecāku sadarbība

Studenta "Personīgajā kabinetā" iespējams sekot audzēkņa mācību progresam. Decembrī un jūnijā pasniedzēji izliks vērtējumus, sniedzot arī individuālas rekomendācijas.
Regulāras valodu nodarbības ir valodas izglītības panākumu atslēga, tādēļ sekosim apmeklētībai – izmantojot elektronisko žurnālu: e-klase.lv.

 
 

Pielāgojams nodarbību grafiks

Grupas nodarbības notiek vienu, divas vai trīs reizes nedēļā. Nodarbības ilgst no 45 minūtēm līdz pusotrai stundai. Mūsu konsultants uzklausīs jūsu vēlmes, palīdzot izvēlēties piemērotāko nodarbību sarakstu un izdevīgāko mācību veidu. Lai noskaidrotu savu nodarbību grafiku, lūdzam reģistrēties!

Rezultāts – garantēts!

Mācību programmas veiksmes atslēga:
  • Programma atbilst studenta zināšanu līmenim;
  • Nodarbību apmeklējums nav mazāks par 85%;
  • Regulāra mājasdarbu izpilde;
  • Aktīva līdzdalība nodarbību laikā.
Mūsu studenti gūst ievērojamas sekmes Latvijas un ārvalstu izlaiduma un iestājeksāmenos. Iegūtā sarunvalodas meistarība nodrošina pieprasījumu darba tirgū. 
 
 

Kā pieteikties?

Lai izvēlētos zināšanu līmenim un vecumam atbilstošu mācību programmu un grupu, aicinām aizpildīt rakstveida un mutvārdu pārbaudi.

Pieteikties kursiem

Pieteikties pa telefonu ✆ 29432143