CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

IH Rīga-Satva – veiksmīga nākotne Jūsu bērnam!
Dzīves sākuma pirmie soļi svešvalodās
Liela pieredze, unikālas mācību metodes!
Individuāla pieeja katram skolēnam

Valodu kursi bērniem un pusaudžiem vecumā no 3 līdz 18 gadiem

Jauns piedāvājums 2020./2021. mācību gadam! Zvaniet - 29432143, 67226641

Piedāvājam plašu valodu apguves programmu izvēli TIEŠSAISTĒ vai KLĀTIENĒ. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties jums piemērotu grupu un mācību kursu. Pašas populārākās skolas programmas ir jūsu rīcībā!

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Pasniedzēji – mūsu skolas sirds un dvēsele!

Mūsu komandā darbojas tikai īsteni aroda meistari un sava amata entuziasti. Talantīgie un apburošie pasniedzēji ar modernāko tehnoloģiju palīdzību prasmīgi atmodinās skolēnu interesi un valodas mīlestību. IH Rīga-Satva mācību centra pedagogi lepojas ar bagātīgu darba pieredzi, Kembridžas Universitātes CELTA diplomiem, izcilām komunikācijas prasmēm, patiesu dedzību un vēlmi nemitīgi pilnveidoties.

Lasīt tālāk...

Komunikatīvā metode

Nodarbību laikā skolēni tiek iedrošināti sarunāties svešvalodā. Aizraujoši uzdevumi un tiešsaistes elementu izmantošana raisa pusaudžu interesi pildīt mājās uzdoto. 

Aicinām apmeklēt IH English Club tematiskos pasākumus – kopīgus svētkus, spēles, meistarklases un piedzīvojumu kvestus. Tā ir lieliska iespēja sarunām angļu valodā draudzīgā gaisotnē – kopā ar vienaudžiem!

Lasīt tālāk...

 
 

Komunikācijas prasmju attīstīšana

Bērnu nākotnes ceļā tik nepieciešamā konkurētspēja veidojas jau agrā bērnībā. Nodarbībās apgūstam arī diskusiju mākslu angļu valodā. Skolēni iegūst pašpaļāvību, iemācās sadarboties grupā, domāt radoši, mērķtiecīgi un plānveidīgi, kā arī rast dinamisku problēmu risinājumu.

Nodarbības grupās

Grupas veidojam atbilstoši zināšanu līmenim un skolēnu vecumam. Bērni un jaunieši mācās 6 – 12 studentu grupās, kas lieliski piemērotas spēlēm, darbam pāros, radošiem uzdevumiem un diskusijām.
 
 

Individuālās nodarbības

Piedāvājam jūsu bērna mērķiem un personībai īpaši piemērotu individuālo nodarbību programmu. Stundu saraksts tiek pieskaņots jūsu ikdienas ritmam. Bērnu izglītības ceļā vadīs mūsu individuālais konsultants.

Skolas un vecāku sadarbība

Mājaslapas sadaļā “Personīgais kabinets” ik pusgadu aicinām iepazīties ar studenta apmācību gaitu un pasniedzēja ieteikumiem, un mācību gada beigās apskatīt pārbaužu rezultātus. Menedžeris seko nodarbību apmeklētībai. Informācija par studenta sekmēm ļauj pasniedzējam savlaicīgi piedāvāt nepieciešamo atbalstu valodas apguvē.
 
 

Pielāgojams nodarbību grafiks

Grupas nodarbības notiek vienu, divas vai trīs reizes nedēļā. Nodarbības ilgst no 45 minūtēm līdz pusotrai stundai. Mūsu konsultants uzklausīs jūsu vēlmes, palīdzot izvēlēties piemērotāko nodarbību sarakstu un izdevīgāko mācību veidu. Lai noskaidrotu savu nodarbību grafiku, lūdzam reģistrēties!

Rezultāts – garantēts!

Mācību programmas veiksmes atslēga:
  • Programma atbilst studenta zināšanu līmenim;
  • Nodarbību apmeklējums nav mazāks par 85%;
  • Regulāra mājasdarbu izpilde;
  • Aktīva līdzdalība nodarbību laikā.
Mūsu studenti gūst ievērojamas sekmes Latvijas un ārvalstu izlaiduma un iestājeksāmenos. Iegūtā sarunvalodas meistarība nodrošina pieprasījumu darba tirgū.