CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Mums uzticas! Mūs iesaka!
9 studenti no 10 iesaka mācīties IH Rīga-Satva
IH Rīga-Satva – veiksmes sākums!
Britu izglītības sistēma, vairāk nekā 25 gadu pieredze

Kas ir International House?

International House World Organisation (IHWO) ir viens no pasaulē iecienītākajiem un pazīstamākajiem starptautiskajiem valodu skolu tīkliem. Dalībskolām tiek nodrošināts plašs metodiskais atbalsts, kā arī palīdzība augsti kvalificētu pasniedzēju un akadēmiskās vadības meklēšanā ārvalstīs. IH piedāvā plašāko angļu valodas (kā svešvalodas) pasniedzēju skolu tīklu (EFL). International House skolu tīklā tiek iekļautas vienīgi specifiskiem standartiem atbilstošas valodu skolas.

2003. gadā angļu valodas apmācības skola Satva pievienojās International House World Organisation (IHWO). Kālab radīt gluži jaunu apmācības metodi, ja esam uzņemti prestižajā skolu tīklā, kur mūsu speciālisti tiek sagatavoti atbilstoši augstākajiem izglītības standartiem? Lai kļūtu par starptautiskā tīkla biedru, nepieciešams ierindoties valsts labāko izglītības iestāžu vidū. IH piedāvāja papildizglītības iespējas esošajiem pasniedzējiem, kā arī piesaistīja kvalificētus ārvalstu pedagogus, kam apmācāmā svešvaloda ir dzimtā valoda. Tāpat tika pieaicināts pieredzējis akadēmiskais direktors, kurš skolas kolektīvam palīdzējis sasniegt akadēmiskās virsotnes.

 

 

IHWO fakti un skaitļi

Pirmo IH skolu 1953. gadā dibinājuši Džons un Brita Heikrafti, izveidojot savu unikālo zīmolu. Līdz ar galveno mītni Londonā, valodu skolu tīklā ietilpst 153 skolas vairāk nekā 50 pasaules valstīs. 80 tūkstoši studentu apgūst 16 svešvalodas 5 kontinentos!

1977. gadā tika atvērts arī Heikraftu dibinātais Pasniedzēju sagatavošanas centrs. IH sagatavoto un nodarbināto pasniedzēju augstā profesionalitāte radījusi apvērsumu angļu valodas apmācību metodikas jomā.

IH programmas ietvaros kvalifikāciju ieguvuši aptuveni 2 tūkstoši pasniedzēju. IH pasniedzēju vidū ir vairāki pazīstamu mācību grāmatu autori: Headway, Cutting Edge, Language To Go, Natural Grammar, Fountain.

Mācību kvalitātes garantija IH skolās

Saviem klientiem novēlam sasniegt nospraustos mērķus un atklāt jaunas virsotnes International House apmācību ietvaros. Gādājam, lai mūsu darbinieku komanda veicinātu studentu sekmes un sasniegumus.

Visās IH skolās norit regulāras pārbaudes, lai nodrošinātu maksimālas ērtības mūsu studentiem un patīkamus darba apstākļus pasniedzējiem un personālam. Mūsu mērķis – vairot darbinieku un studentu uzticību visām IH skolām, neatkarīgi no pilsētas un valsts, kurā tās atrodas.

IH Promises