EIROPAS VALODU MācĪBA RĪGĀ

Galvenā » Pieaugušajie » Eiropas valodas

‘’Valodu zinātāji it visur var justies kā mājās.’’ /Edmunds de Vaals/

Eiropa ir izslavēta ar valodisko bagātību – šajā pasaules daļā tiek runāts vairāk nekā 260 valodās! Angļu, spāņu, vācu un franču valodas ir izplatītākās saskarsmes valodas ne vien Eiropā, bet arī visā pasaulē. Svešvalodu zināšanas paver nenovērtējamas iespējas. Pārvaldīt svešvalodu – tas ir gluži kā iemantot burvju atslēgu, kas ļauj ceļot, strādāt un iegūt jaunus draugus – bez robežām!

Sākot mācīties ko jaunu – pats svarīgākais ir to no sirds vēlēties, tādēļ droši ķerieties pie jebkuras valodas izzināšanas, un jums izdosies!

IH Rīga-Satva ikviens varēs izvēlēties piemērotāko mācību formātu!

Iespēja vienlaicīgi mācīties vairākas valodas

Jo vairāk valodu pārvaldīsim, jo bagātāka kļūs mūsu dzīve! IH Rīga-Satva tiek piedāvātas angļu, latviešu, vācu, spāņu un franču valodas mācības. Augsti kvalificētie pasniedzēji palīdzēs iemantot valodu zināšanas jebkurā līmenī – no iesācēja līmeņa līdz pat augstākajam!

Nodarbības grupas

Piedāvājam plašu pieaugušo valodu izglītības programmu klāstu. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotāko mācību grupu un programmu. Jūsu rīcībā – mūsu populārākās programmas!

Individuālās nodarbības

Ja valodu nepieciešams iemācīties ātri, vai Jūsu laika plānošana nav elastīgi piemērojama grupu nodarbību grafikam – individuālās nodarbības ir piemērotākais mācību formāts tieši Jums!

Mācības online vai skolā

Gan tiešsaistes, gan klātienes režīmam ir savas priekšrocības. Mūsu pasniedzēji nodrošina augstu izglītības kvalitāti abos režīmos. Turklāt abos režīmos paredzēta aktīva komunikācija un pilnīga iejušanās valodas vidē!

MĀCĪBU PROGRAMMAS

Vācu valoda

Vācu valodas programma paredzēta visiem sagatavotības līmeņiem: sākot no iesācēju līmeņa līdz profesionālam līmenim. Mēs piemeklēsim jums piemērotāko grupu - saskaņā ar individuālo zināšanu līmeni.

Programmā paredzēts:

  • Attīstīt visas prasmes, kas nepieciešamas pilnvērtīgai valodas pārvaldīšanai: mutvārdu un rakstiskā komunikācija, runas audiālā uztvere, lasīšana;
  • Veidot pareizu izrunu un likvidēt valodas barjeru;
  • Pievērsties intensīvai sarunvalodas lietojuma praksei, iesaistot gramatiskās konstrukcijas - valodas praktiskam lietojumam paredzēti līdz pat 70% nodarbību laika!

Franču valoda

Franču valodas zināšanas mūsdienās nav tikai prestiža jautājums, kā tas bijis agrākos gadsimtos. Tā ir arī nepieciešamība. Franču valoda ir oficiālā valsts valoda ne vien Francijā, bet arī Kanādā un vēl vairākās Eiropas valstīs. Turklāt franču valoda ierindojama pasaules skaistāko valodu vidū!

Valda pieņēmums - franču valoda ir ļoti sarežģīta, taču tā nav patiesība. IH Rīga-Satva franču valodas mācības tiek piedāvātas kopš 2000. gada, tādēļ IH Franču valodas nodarbības izstrādātās pasniegšanas metodes, kā arī gadu gaitā iemantotā pieredze un lieliskie pasniedzēji drīz vien ļaus pārvaldīt franču valodu - un to lietot nepiespiestā franču šarma noskaņā! Inovatīvā franču valodas pasniegšanas pieeja, kā arī neformāli draudzīgā gaisotne nodarbību laikā veicinās izglītības procesa izdošanos!

Valodu kursi uzņēmumiem

Valodu centrs IH Riga-Satva piedāvā vispārējās vai lietišķās angļu valodas kursus uzņēmumu darbiniekiem, kā arī iespēju veidot uzņēmuma specifikai pielāgotu mācību programmu.

Individuālās nodarbības

Ja vēlaties iekļauties noteiktā valodas apguves termiņā, īpaši pieskaņotā mācību grafikā vai sasniegt specifiskus mērķus, aicinām izvēlēties individuālās nodarbības! Pasniedzēja uzmanība tiks veltīta vienīgi jums – intensīvās apmācības ļaus strauji sasniegt iecerētos rezultātus.

Mūsu pasniedzēji

Mūsu pasniedzēji – gan vietējie, gan ārzemju – ieguvuši augstāko kvalifikāciju, ko apliecina starptautiskie Kembridžas CELTA un DELTA pedagoģijas sertifikāti. Viņi pastāvīgi piedalās kvalifikācijas veicināšanas pasākumos un starptautiskajos semināros, kā arī apgūst jaunākās metodiskās iemaņas.

Pasniedzēji apveltīti ar bagātīgu pieredzi pedagoģiskajā darbā, kā arī spēju veidot lielisku saikni ar audzēkņiem.

Mēs īstenojam rūpīgu pasniedzēju atlasi – nodarbināti tiek tikai labākie no labākajiem!

IH Rīga-Satva mācību priekšrocības

Kā iestāties kursos?

Lai izvēlētos zināšanu līmenim un vecumposmam piemērotu mācību programmu un grupu, nepieciešams aizpildīt pieteikumu.

Lai iestātos kursos, ir vienkārši japierakstās pa telefonu ✆ 29432143

Scroll to Top