Eiropas valodas pusaudžiem

Galvenā » Eiropas valodas pusaudžiem

“Vienas valodas zināšanas nodrošina iekļuvi dzīves priekšnamā. Divu valodu zināšanas atver visas priekšnama durvis, ieaicinot dzīves istabās.’’ /Franks Smits/

Svešvalodu zināšanas – tās ir nenovērtējamas iespējas. Pārvaldīt svešvalodas – tas ir gluži kā iemantot burvju atslēgu, kas ļauj ceļot, mācīties un iegūt jaunus draugus – bez robežām! Sākot mācīties ko jaunu – pats svarīgākais ir to no sirds vēlēties, tādēļ droši ķerieties pie jebkuras valodas izzināšanas, un jums izdosies!

MĀCĪBU PROGRAMMAS

Franču valoda

Franču valodas zināšanas mūsdienās nav tikai prestiža jautājums, kā tas bijis agrākos gadsimtos. Tā ir arī nepieciešamība. Franču valoda ir oficiālā valsts valoda ne vien Francijā, bet arī Kanādā un vēl vairākās Eiropas valstīs. Turklāt franču valoda ierindojama pasaules skaistāko valodu vidū!

Valda pieņēmums - franču valoda ir ļoti sarežģīta, taču tā nav patiesība. IH Rīga-Satva franču valodas mācības tiek piedāvātas kopš 2000. gada, tādēļ IH Franču valodas nodaļā izstrādātās pasniegšanas metodes, kā arī gadu gaitā iemantotā pieredze un lieliskie pasniedzēji drīz vien ļaus pārvaldīt franču valodu - un to lietot nepiespiestā franču šarma noskaņā! Inovatīvā franču valodas pasniegšanas pieeja, kā arī neformāli draudzīgā gaisotne nodarbību laikā veicinās izglītības procesa izdošanos!

Vācu valoda

Vācu valoda ir viena no ES pārvaldības oficiālajām valodām, un tā ir dzimtā valoda vairāk nekā 90 miljoniem eiropiešu, bet saziņā to izmanto vēl aptuveni 50 miljoni cilvēku visā pasaulē. Vācu valoda ir Vācijas Federatīvās Republikas oficiālā valoda un viena no valsts valodām Austrijā, Šveicē, Lihtenšteinā, Luksemburgā un Beļģijā.

Mūsu mērķi:

  • Valodas apgūšana - sākot no iesācēja līmeņa līdz vidējam vai augstākajam līmenim;
  • Skolas izglītības "robu" aizpildīšana;
  • Sagatavošanās olimpiādēm, valsts eksāmeniem un eksāmeniem, kas kārtojami, lai iestātos augstākās izglītības iestādēs;
  • Komunikācijas iemaņu attīstīšana, kā arī valodas barjeras likvidēšana.

Mūsu pasniedzēji

Mūsu pasniedzēji – gan vietējie, gan ārzemju – ieguvuši augstāko kvalifikāciju, ko apliecina starptautiskie Kembridžas CELTA un DELTA pedagoģijas sertifikāti. Viņi pastāvīgi piedalās kvalifikācijas veicināšanas pasākumos un starptautiskajos semināros, kā arī apgūst jaunākās metodiskās iemaņas.

Pasniedzēji apveltīti ar bagātīgu pieredzi pedagoģiskajā darbā, kā arī spēju veidot lielisku saikni ar audzēkņiem.

Mēs īstenojam rūpīgu pasniedzēju atlasi – nodarbināti tiek tikai labākie no labākajiem!

IH Rīga-Satva mācību priekšrocības

Scroll to Top