CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Mums uzticas! Mūs iesaka!
9 studenti no 10 iesaka mācīties IH Rīga-Satva
IH Rīga-Satva – veiksmes sākums!
Britu izglītības sistēma, vairāk nekā 25 gadu pieredze

CELTA kursi angļu valodas pasniedzējiem

Kembridžas angļu valodas pasniedzēja sertifikāts darbam citvalodīgo vidē.

Diemžēl pagaidām CELTA kurss Rīgā netiek plānots. Ja Jūs vēlaties iegūt informāciju par tuvākajiem CELTA kursiem, lūdzam, apmeklējiet IH World vietni

CELTA - Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages

 

Programmas apraksts

Kembridžas Angļu valodas pasniedzēja sertifikāts – darbam citvalodīgo vidē (The Cambridge Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages – CELTA) iegūstams 4 nedēļu mācību programmā, kas paredzēta kandidātiem ar nelielu iepriekšēju pieredzi angļu valodas pasniegšanā vai bez tās. Tāpat kursi piemēroti kandidātiem, kuriem ir pasniedzēja pieredze, taču pietrūkst atbilstošas izglītības, kā arī pieredzējušiem kandidātiem, kuri vēlas “atsvaidzināt” un pilnveidot pasniegšanas metodes, gūt iedvesmu un papildināt profesionālās zināšanas. CELTA galvenokārt aplūko angļu valodas mācību komunikatīvo metodiku. CELTA kvalifikācija tiek atzīta visā pasaulē – iegūstot sertifikātu, jums pavērsies aizraujošas pasniedzēja karjeras iespējas teju jebkur uz mūsu zemeslodes!

Ko varu sagaidīt?

Programmā iekļautas teorētiskās un praktiskās nodarbības (mācības), individuāls atbalsts un konsultācijas, pārraudzīta nodarbību plāna veidošana, kursa pasniedzēja veikts praktisko iemaņu izvērtējums un atsauksmes, vienaudžu vērojumi metodikas lietojumā, kā arī iespēja vērot pieredzējušu angļu valodas pasniegšanas profesionāļu darbību.

No jums tiks sagaidīts arī patstāvīgs ārpusstundu darbs – lasīšana, materiālu izpēte, uzdevumu izpilde, gatavošanās demonstrāciju nodarbībām un progresa ziņojumu veikšana. Kā redzams, darba netrūks.

Intensīvais kurss paredz pilnas dienas nodarbības – nedēļas nogalēs (6 – 12 stundas), četru nedēļu periodā, turklāt nepieciešams ieplānot 3 – 4 stundas dienā mājas uzdevumu izpildei.

 
 

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos mācību programmai, nepieciešams ievērot vairākus kritērijus – pieņemam studentus, kas vecāki par 18 gadiem un kuru angļu valodas (rakstiskās un mutvārdu) pratības līmenis atbilst C1 kategorijai, atbilstoši CEFR standartiem. Trešais priekšnoteikums, kas var izklausīties “netveramāk”, taču ir būtisks panākumu gūšanai kursa ietvaros – jūsu spēja mainīt uzskatus un ieradumus līdzšinējā pasniedzēja praksē, kā arī gatavība izaugsmei un atvērtība atsauksmju sniegšanai un saņemšanai.

Pieteikšanās process palīdzēs pārliecināties par jūsu “saderību” ar CELTA programmas specifiku. Mēs pieteikšanās procesu uztveram ļoti nopietni, jo uzskatām, ka studentiem nepieciešams gūt pareizu priekšstatu par to, kas kursā sagaidāms, pirms pievienoties intensīvajai programmai. Tāpat vēlamies pārliecināties, ka esat gatavi dalībai un spēsiet pilnvērtīgi izmantot piedāvājumu.

Kas notiek pēc mācībām?

Darba meklēšana

Pētījumi liecina – mūsdienu pasaulē vairāk nekā viens miljards cilvēku runā angļu valodā vai mācās to. Angļu valodas pasniedzēji nepieciešami visdažākajās pasaules vietās un situācijās.

Karjera IH

IH World Human Resources ik gadu algo simtiem pasniedzēju – darbam IH skolu filiālēs. Lielākoties līgums ar IH skolām tiek slēgts viena gada periodā. Atalgojums – atbilstošs vietējiem apstākļiem, parasti tiek izmaksāts vietējā valūtā. Turpatpakaļ-aviobiļete, apmaksātas brīvdienas un palīdzība dzīvesvietas atrašanā ietilpst lielākajā daļā darba līgumu, kas slēgti ārpus Apvienotās Karalistes. Iespējams, – TEFL pasaules ietvaros – IH ir unikāla organizācija, kas saviem darbiniekiem piedāvā starptautisku karjeras struktūru.

IH Riga-Satva labprāt pieņems darbā veiksmīgākos CELTA kandidātus,