CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Mums uzticas! Mūs iesaka!
9 studenti no 10 iesaka mācīties IH Rīga-Satva
IH Rīga-Satva – veiksmes sākums!
Britu izglītības sistēma, vairāk nekā 25 gadu pieredze

Kursi angļu valodas skolotājiem un citu svešvalodu pasniedzējiem

Laiku pa laikam apjaušam – mūsu angļu valoda zaudējusi sākotnējo vitalitāti, izruna un intonācija aizvien vairāk pakļaujas ierastās dzimtās valodas ietekmei un teju vai piemirsies, kā skan “īsteni angliska runa”. Profesionāļiem nepieciešama iedvesma, jaunas idejas, pieejas un redzējumi, tādēļ piedāvājam regulāras apmācības valodu pasniedzējiem.

IH Rīga-Satva rīko angļu un citu Eiropas valodu pasniedzējiem paredzētas meistarklases. Kursa dalībnieki tiek iepazīstināti ar komunikatīvās valodas mācību metodes teorētisko pamatojumu. Dalāmies arīdzan atjautīgās idejās, kā metodi ieviest ikdienas praksē. Mūsu meistarklasēs laipni aicināti Latvijas valsts un privāto mācību iestāžu angļu valodas un citu svešvalodu pasniedzēji. Meistarklases vada sertificēti IH Rīga-Satva pasniedzēji-asistenti.

Kā pieteikties? Sazinieties ar mums - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ja esat angļu valodas (kā svešvalodas) pasniedzējs, šie kursi piemēroti tieši Jums!

 

CELTA

Diemžēl pagaidām CELTA kurss netiek plānots.

IH Rīga-Satva ir Kembridžas Universitātes oficiālais sadarbības partneris Baltijā, kas sagatavo angļu valodas (kā svešvalodas) pasniedzējus. Kursa noslēgumā studentiem tiek piešķirta starptautiski atzītā CELTA kvalifikācija.

Sīkāk par CELTA

IH Certificate in Teaching Young Learners and Teenagers (IH CYLT)(7+)

Diemžēl pagaidām IH CYLT kurss netiek plānots.

Pilnveides kurss angļu valodas pasniedzējiem Rīgā!

Cena - 400 Eur (kurss+sertifikāts)

Mērķis
Pasniedzēju sagatavošana darbam ar bērniem un pusaudžiem (7+), apvienojot tiešsaistes un tradicionālo pedagoģisko mācību praksi.
Saturs
Lekcijās aplūkotas tādas pedagoģijas nozares kā bērna vispārējā attīstība, valodas skaidrojums un lietojums, pusaudžu apmācības īpatnības, mācību materiālu izvēle. Kursa ilgums – 50 akadēmiskās stundas.
Struktūra un vērtēšana
Mācību metodisko materiālu izziņas uzdevumi un patstāvīgais darbs. 4 praktiskās nodarbības divās dažāda vecuma mērķgrupās IH personīgā asistenta vadībā. Metodiskie materiāli.

 

 

IH Certificate in Teaching Very Young Learners (3-6)

Diemžēl pagaidām IH VYL kurss netiek plānots.

Pilnveides kurss angļu valodas pasniedzējiem Rīgā!

Cena - 400 Eur (kurss+sertifikāts)

Mērķis

Pasniedzēju profesionālā sagatavošana darbam ar pirmsskolas vecuma bērniem (3-6)

Saturs

10 radošas meistarklases, kurās ietvertas svešvalodas pasniegšanas metodikas, bērnu psiholoģijas, stundu vadības, kā arī veselības un drošības jautājumi. Nodarbības ilgums – 90 minūtes (reizi nedēļā).

Struktūra un vērtēšana

Kursi noris gan tiešsaistē, gan IH Rīga-Satva mācību centrā. Meistarklases vada pieredzējuši pasniedzēji, augsti kvalificēti darbā ar pirmsskolas vecuma bērniem. Kursa noslēgumā īpašs tests ļaus izvērtēt dalībnieku zināšanas. Rezultātu līmeņi: Nokārtots/Nav nokārtots. Pārbaudē iekļautas kursu laikā aplūkotās tēmas, kā arī esejas. Kursa beidzējiem tiks izsniegts IH sertifikāts.