CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

   

british quality small

#teirdarbs

IH Riga-Satva ir orientēta uz starptautiskajiem standartiem, jaunākās metodikas un tehnologijas izmantošanu, apmācībai motivējošu nosacījumu izveidošanu. Labākie profesionāļi no Latvijas un ārzemēm sāka sadarbību ar mums, pateicoties karjeras izaugsmes plašajām iespējām, kādas var tiem piedāvāt mūsu skola.

Lūdzam sūtīt CV un pieteikuma vēstuli uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Vairāk informacijas: 29432143, biroja vadītāja Vija Čepuka.

1. Aicinām savā komandā LATVIEŠU VALODAS PASNIEDZĒJU

Piedāvājam darbu sākot no septembra līdz maijam, nodarbību grafiks: darbadienās no plkst. 14:00 līdz 19:00 un sestdienās līdz plkst. 15:00, stundu likme.

Nodrošināsim ar apmācībām un ikdienas atbalstu, gan uzsākot darbu, gan arī ikdienā.

Prasības:

  • Pasniedzēja izglītība - akadēmiskā vai augstākā pedagoģiskā ar latviešu valodas skolotāja kvalifikāciju;
  • Pieredze latviešu valodas pasniegšanā bērniem (atbilstoši 4.- 8. klases programmai).  

2. Aicinām darbā MĀCĪBU GRUPU KOORDINATORU

Pienākumi:

  • klientu konsultēšana;
  • mācību grupu komplektēšana un koordinēšana;
  • darbs ar dokumentāciju.

NEPIECIEŠAMAS ANGĻU, LATVIEŠU UN KRIEVU VALODU ZINĀŠANAS. Kā Jūsu priekšrocību vērtēsim iepriekšējo darba pieredzi skolā vai kādā citā izglītības iestādē, pieredzi klientu apkalpošanā, organizatoriskā darbā vai valodas pasniegšanā.

No mums Jūs sagaidīsiet motivējošu atalgojumu un saistošas sociālās garantijas, iespēju papildināt savas valodu vai pasniegšanas zināšanas, nepārtrauktu mācīšanos un personīgo izaugsmi, aizraujošu un dinamisku darbu uz pilnu slodzi, lielisku biroju pašā Rīgas centrā un draudzīga kolektīva atbalstu.