CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

IELTS sagatavošanas kursi un izmēģinājuma eksāmens

IELTS (International English Language Testing System) – Starptautiskā angļu valodas eksaminācijas sistēma – ir pasaulē atzītākā angļu valodas zināšanu pārbaude, kas plaši pielietota akadēmiskajā izglītībā, karjerā un globālajā migrācijā. IELTS eksāmenu rezultātus pieņem vairāk nekā 9 tūkstoši dažādu organizāciju, to skaitā – izglītības iestādes, darba devēji, migrācijas dienesti un profesionālās apvienības (vairāk nekā 145 pasaules valstīs). Eksaminācijas sistēma veidota nolūkā izvērtēt valodas zināšanas, lai studētu vai strādātu valstīs, kurās saziņa notiek angļu valodā.

Visefektīvākā sagatavošanās IELTS eksāmenam – iepriekš iegūts labs angļu valodas zināšanu līmenis, kam seko izcila skolotāja vadīts intensīvs eksāmena sagatavošanās kurss.

IELTS kursi IH Rīga-Satvā

 

Struktūra

Piedāvājam visefektīvākās sagatavošanās iespējas. Mūsu nodarbības piemērotas audzēkņiem, kam nepieciešams sasniegt noteiktu vērtējumu – karjeras iespējām ārvalstīs vai studijām augstākās izglītības iestādēs. Šis kurss nav paredzēts audzēkņiem, kuri vienkārši vēlas pilnveidot angļu valodas iemaņas.

Kurss gatavo visiem četriem IELTS moduļiem – Klausīšanās, Lasīšana, Rakstīšana un Runa. Apgūsim arī īpašus paņēmienus, kas palīdzēs sasniegt labāku rezultātu IELTS eksāmenā. Regulāras praktiskās pārbaudes ļaus pārliecināties par gūto zināšanu līmeni. Iepazīsieties ar eksāmenu kārtošanas stratēģijām un saņemsiet padomus, kas noderēs ikvienā no eksāmena daļām. Lūdzam ievērot – pēc katras nodarbības jūs gaidīs ievērojams papilddarba apjoms. Pārlūkosim visus eksaminācijā paredzētos materiālus.

Sagatavošanās procesu vada pieredzējuši pasniedzēji un sertificēti eksaminētāji no Lielbritānijas un Latvijas.

Noteikumi

Zināšanu prasības

Nepieciešamais zināšanu līmenis - no Upper-Intermediate. Pirms pieteikšanās eksāmena sagatavošanās kursam nepieciešams piedalīties Līmeņa noteikšanas pārbaudē. Tas palīdzēs saprast, vai spēsiet sasniegt iecerēto eksāmena rezultātu.

Ilgums

15 x 2 ak. stundu nodarbības. Noslēgumā izmēģinājuma eksāmens, notiekošs 2 posmos pa 3 ak. stundas.  Kopā: 36 ak. stundas.

Norises laiks

Lūdzam interesēties izvēlētajā mācību centrā pa tālr. (+371) 28219944.

 

Mācību maksa

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nod-bu daudzums nedēļā

icon tabula time

ak. st. daudzums

icon tabula euro

atlaide

icon tabula euro

maksa ar atlaidi, eiro

Pilns IELTS kurss  (4 mod.+tests+materiāli) 2 х 2 ак. st. 36 ак. st. -20% 216.50

Pilns IELTS kurss (grupa līdz 6 cilvēkiem)

2 х 2 ак. st. 36 ак. st. - 266.90
Izmēģinajuma tests 2 х 3  ak. st. 6  ак. st. - 28.00

Pamatcena: 7 EUR/1 ak.st.

Kas jāzina par IELTS?

ielts score 500

 

 

IELTS (International English Language Testing System) izstrādājušas  Britu padome, Austrālijas imigrācijas departaments un Cambridge English Language Assessment. Latvijā IELTS pārbaudes piedāvā Baltic Council eksaminācijas centrs.

Starptautiskais IELTS eksāmens sastāv no klausīšanās (Listening Comprehension), lasīšanas (Reading Comprehension), rakstu daļas (Written Comprehension) un pārrunām (Interview). IELTS eksāmenu nav iespējams “nokārtot” vai tajā “izkrist”. Eksāmenu rezultāti tiek atspoguļoti vērtējumu kategorijās, sākot no 1 (zemākais vērtējums) – līdz pat 9 (augstākais vērtējums).

Iespējams izvēlēties no diviem eksāmenu moduļiem:

  • Akadēmiskais – paredzēts tiem, kas vēlas gūt augstāko izglītību angļu valodā (bakalaura un maģistra līmenī) vai apliecināt profesionālo kvalifikāciju.
  • Vispārīga kompetence – eksāmens piemērots tiem, kas vēlas apmesties valstīs, kurās oficiālā valoda ir angļu valoda (Austrālija, Kanāda, Jaunzēlande, Apvienotā Karaliste u.c.), kā arī visiem, kuri vēlas mācīties angļu valodā, negūstot akadēmisku grādu.

Klausīšanās un Runas pārbaude abos eksāmena moduļos ir vienāda. Atšķiras IELTS Akadēmiskā moduļa un Vispārīgās kompetences moduļa Lasīšanas un Rakstīšanas pārbaudes saturs – tieši tādēļ nepieciešams laikus noskaidrot, kuram no moduļiem gatavosieties.

Katrā organizācijā tiek noteiktas īpašas uzņemšanas prasības. Aicinām sazināties ar organizāciju, kurā vēlaties pieteikties, lai pārliecinātos kurš eksāmena modulis jums nepieciešams un kāds vērtējums tiek sagaidīts.

 

Starptautiskā IELTS eksāmena rezultāti derīgi 2 gadus.

 

 

 

 

Noderīgas saites, kas palīdzēs sagatavoties IELTS nodošanai: