CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Komunikācija bez robežām! Sazinieties brīvi!
Satikt jaunus cilvēkus no dažādām valstīm
Plaša pieredze! Labākās mācību metodes!
Atver sev jaunus apvāršņus!
Kura ir populārākā Eiropas valoda?
Mācīsimies kopā! Tas ir viegli un vajadzīgi!

Latviešu valoda ka svešvaloda

Ļaudis, kuru karjeras un nākotnes ceļš ved uz Latviju, meklē iespējas pienācīgi apgūt latviešu valodu. IH Rīga-Satva skolā latviešu valoda tiek pasniegta jau vairāk nekā 20 gadus. Bagātīgā darba pieredze ļāvusi izstrādāt veiksmīgas mācību metodes un sapulcēt profesionālu pasniedzēju komandu.

Lai kādas būtu jūsu līdzšinējās valodas iemaņas – apsolām, ka mūsu skolas piedāvātajās nodarbībās aši vien raisīsies spēja sazināties un saprasties latviešu valodā, kā arī pielietot iemantotās zināšanās ikdienas komunikācijā.

Skolēni aicināti apmeklēt specializētus kursus, kas palīdzēs sagatavoties skolas eksāmeniem. Mūsu pasniedzēji lieliski pārzina eksāmenu formu un tajos izvirzītās prasības. Identificēsim skolēna neizprastos mācību vielas aspektus un izveidosim individualizētu pieeju eksāmenu kārtošanai.

 

Bērniem no 3 līdz 18 gadiem

Bērniem un pusaudžiem , kas grib saprast un brīvi runāt latviski, piedāvājam aizraujošas nodarbības 2 reizes nedēļā, kā arī diskusijas un interesantus projektus.

Lasīt tālāk

Link

 

Pieaugušajiem

Mācības notiek no iesācēju līmeņa līdz eksperta līmenim. Gatavojam valsts valodas prasmju pārbaudes eksāmenam no A1 līdz C2 līmenim un pilsonības iegūšanas eksāmenam.

Lasīt tālāk

Link

Uzziniet vairāk

 

Profesionāli pasniedzēji

Mēs ļoti rūpējamies, lai pie mums strādātu tikai paši labākie pasniedzēji ar speciālu izglītību, visiem pasniedzējiem latviešu valoda ir dzimtā valoda, izmantojam pašas mūsdienīgākās mācību metodes un pastāvīgi pilnveidojam savas profesionālās prasmes un iemaņas.

IH Rīga-Satva ir IHWO biedrs, tas ir starptautisks skolu tīkls, kuram ir augstas prasības personāla pasniegšanas līmenim un profesionālismam, kas ļauj mūsu skolai ilgus gadus nodrošināt visaugstāko mācību līmeni.

Skolas pasniedzējiem ir darba pieredze un atbilstoša sagatavotība darbam ar bērniem.

Kā māca IH Rīga-Satva?

Nodarbības mūsu skolā notiek jautri un aizraujoši. IH Rīga-Satva svešvalodu mācīšanā izmanto komunikatīvo metodi, kas tika izstrādāta International House un 60 gadu laikā ir ieguvusi plašu atzinību kā viena no pašām efektīvākajām svešvalodu mācīšanas metodēm. Ar komunikatīvās metodes palīdzību iespējams daudz ātrāk iemācīties valodu. Studenti ātri papildina savu vārdu krājumu, uzlabo izrunu, saprot, ko svešvalodā runā citi cilvēki, iemācās lasīt un gramatiski pareizi.

 

 

Komunikatīvā metode

Latviešu valodas nodarbību laikā mēs runājam tikai latviski! Visi jaunie vārdi un teicieni tiek apgūti jau ar zināmo jēdzienu palīdzību, tiek izmantoti attēli, mīmika, žesti. Mēs nemācāmies vārdus un gramatikas likumus no galvas, galvenais mācību instruments ir dzīva valoda, kurā runājam pēc iespējas vairāk. Šīs metodes spilgts piemērs ir neformālā un radošā gaisotne nodarbību laikā, spēles un diskusijas atmosfēra, kurā mūsu studentiem pazūd bailes jaunas valodas priekšā. Nāciet mācīties uz IH Riga Satva, un jūs būsiet izbrīnīti, cik interesanta un aizraujoša var būt latviešu valodas.

Kā iestāties kursos?

Lai izvēlētos piemērotu mācību programmu un grupu atbilstoši jūsu zināšanu līmenim un vecumam, nepieciešams aizpildīt anketu un veikt bezmaksas testēšanu.

Rakstisko testu un mutvārdu interviju iespējams veikt pie mums birojā, iepriekš pierakstoties pa tālruņa numuru 67 226 641.