CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Komunikācija bez robežām! Sazinieties brīvi!
Satikt jaunus cilvēkus no dažādām valstīm
Plaša pieredze! Labākās mācību metodes!
Atver sev jaunus apvāršņus!
Kura ir populārākā Eiropas valoda?
Mācīsimies kopā! Tas ir viegli un vajadzīgi!

Krievu valoda ka svešvaloda

Krievu valodas apguvei Latvijā ir vairākas priekšrocības – lielam skaitam Latvijas iedzīvotāju krievu valoda ir dzimtā valoda, tādēļ valodas vides pieredzes meklējumos nav jādodas uz citu valsti. Lai arī krievu valodu Latvijā iespējams apgūt sadzīvē, pieredzējuša pasniedzēja vadībā sekmes būs straujākas un zināšanas – pamatīgākas. Mūsu skolas pasniedzējiem krievu valoda ir dzimtā valoda, turklāt viņi ir savas jomas profesionāļi, kuri pedagoģijā pielieto pārbaudītu un daudzsološu valodu apmācības pieeju – komunikatīvo metodi. IH Rīga-Satva valodu skola piedāvā krievu valodas apmācību iesācējiem un arī interesentiem ar iepriekšējām zināšanām. Līdzšinējo prasmju līmeni nosaka īpašs tests. Pārbaudes rezultāti ļauj piemeklēt studentam atbilstošāko zināšanu līmeņa grupu.

 

Bērniem no 10 gadiem

Skolā iegūto zināšanu uzlabošana un papildināšana

 

Pieaugušajiem

Mācības notiek no nulles līmeņa līdz eksperta līmenim

Kā māca IH Rīga-Satva?

 

Profesionāli pasniedzēji

Visi IH Rīga-Satva pasniedzēji tiek pieņemti darbā ar lielu rūpību. Neraugoties uz savu lielo darba pieredzi, visiem skolas pedagogiem ir obligāti jāapmeklē semināri un meistarklases par komunikatīvo metodi, ko katru nedēļu organizē IH treneri.

Metode

Krievu valodas nodarbības mūsu skolā notiek jautri un aizraujoši, mēs jūs izbrīnīsim ar neordināru spāņu valodas mācīšanas veidu. IH Rīga-Satva svešvalodu māca ar komunikatīvās metodes palīdzību. Šī metode tika izstrādāta tieši International House un 60 gadu laikā ir saņēmusi plašu atzinību kā pati efektīvākā. Ar komunikatīvās metodes palīdzību svešvalodu iespējams apgūt ievērojami ātrāk, turklāt mācību process norit vienlaicīgi visos nepieciešamajos virzienos: studenti papildina vārdu krājumu, uzlabo izrunu, mācās klausīties un saprast valodu, gramatiski pareizi rakstīt un lasīt.

Lasīt tālāk

 

 

Kā iestāties kursos?

Lai izvēlētos jūsu valodas zināšanu līmenim un vecumam piemērotu mācību programmu un grupu, nepieciešams aizpildīt anketu un izpildīt bezmaksas testu.

Rakstisko un mutisko testu var veikt pie mums birojā darba dienās no 9:00 līdz 19:00. Pēc tam jūs vienkārši aizpildāt pieteikumu lai piemeklētu jūsu vēlmēm atbilstošu grupu.

Atrašanās dzīvā valodas vidē

70% mūsu pasniedzēju spāņu valoda ir dzimtā valoda, tādēļ valodu iespējams apgūt daudz ātrāk, veiksmīgi tiek pārvarēta psiholoģiskā valodas barjera, veidojas pareiza izruna.

Sarunvalodas prakse

Kursus iespējams veiksmīgi papildināt ar tikšanās reizēm mūsu diskusiju klubā. Mācieties valodu, diskutējot par filmām, interesantiem notikumiem vai vienkārši sarunājoties kafejnīcā. Lai spāņu valoda skan arī ārpus klases sienām reālajā dzīvē!

Individuāla attieksme

Mēs vienmēr varēsim piemeklēt jums piemērotu nodarbību grafiku, jūsu zināšanu līmenim atbilstošu programmas un grupas kombināciju. Tas padarīs mācību procesu maksimāli efektīvu.