CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Labākās mācību iespējas ārzemēs vasarā!
Grupu braucieni bērniem uz Angliju
Brīvdienas saulainajā, mītiem apvītajā Egejas jūras krastā
Starptautiskā nometne Grieķijā
Saulainā angļu valoda – visa gada garumā
Maltā un Kiprā

Malta – saulainā angļu valoda – visa gada garumā

+25 BEZMAKSAS ANGĻU MĀCĪBU STUNDAS VASARĀ IH RĪGA-SATVA

Uzmanību! Cenas ir garantētas, visiem, kas noslēguši līgumu līdz 2020. gada 27. martam!

Dārgie draugi, piedāvājam unikālu iespēju apvienot patīkamo un lietderīgo! Mācīsimies angļu valodu, atpūšoties burvīgajās Vidusjūras pludmalēs! Saule – 360 dienas gadā, svaigi augļi, pasniedzēji, kam angļu valoda ir dzimtā, jūra un pludmales – lūk, kas jūs gaidīs brīnišķajā Maltā!

Malta ir gleznaina Vidusjūras salu valsts, kas atrodas dienvidos no Sicīlijas – vien 93km attālumā. Saulainā saliņa ir tik maza, ka automašīnā to var šķērsot stundas laikā. Malta priecē ar siltu klimatu un kristāldzirdu jūru, kuras ūdeņi piekrastē iesilst līdz pat +25°С. Plūdmaiņas šeit tikpat kā nav vērojamas. Nav jābīstas arī bīstamu zivju vai medūzu. Peldes Maltā ir drošas un patīkamas. Eiropieši jau sen atklājuši Maltas angļu valodas mācību iespējas. Ar ko tās īpašas?

Kādēļ izvēlēties mācības Maltā

 

Augstākā līmeņa izglītība

Visi vietējie iedzīvotāji runā angļu valodā. Vislabāk valodu pieprot jaunieši. Skolās tā tiek pasniegta kā dzimtā valoda. Bijusī kolonija saglabājusi angļu izglītības sistēmu, kas uzskatāma par vienu no labākajām pasaulē. Angļu valoda salā sastopama it visur – kā nekā, daudzskaitlīgākā ārzemnieku grupa Maltā ir tieši angļi. Angļu valodas mācības Maltā maksā mazāk nekā mācības Anglijā, īpaši – ziemas sezonā. Malta ir viena no drošākajām valstīm Eiropā. Salā valda rimta noskaņa. Iedzīvotāji ir viesmīlīgi un labsirdīgi. Noziedzība tikpat kā nav sastopama. Vietējie ļaudis arvien gatavi palīdzēt, atbildot uz iebraucēju jautājumiem vai sniedzot ceļa norādes.

Izcilākā Maltas valodu skola

Mūsu IH Satva direktore, izlūkojusi salas iespējas, apstiprina –ESE – European School of English ir vērienīgākā, iespaidīgākā un modernākā mācību iestāde Maltas salā. Skola atrodas pašā piejūras pilsētiņas Sentdžuliānas centrā, savukārt bērnu vasaras nometne iekārtota jaunajā, mūsdienīgajā “Salini Resort” četrzvaigžņu viesnīcā – tūristu iemīļotajā Salinas līča ziemeļdaļas kūrortā. Viesnīcu pilnīgi noteikti iesakām arī ģimeniskai atpūtai Maltas salā!

Jau kopš 2012. gada – 4 gadus pēc kārtas – ESE skola izpelnījusies ievērojamā Šveices izdevuma “Education Stars” izcilības apliecinājuma zīmi. 2019. gadā ESE ieguvusi atzinību kā “Labākā valodu skola Maltā”. Pašlaik ESE ir vienīgā neatkarīgā skola Maltā, kas lepojas ar trīs starptautisku organizāciju – “EQUALS”, “IALC” un “Quality English” – akreditāciju.

 

 

Vasaras nometne četrzvaigžņu viesnīcā

Pasakainā, modernā, jaunā četrzvaigžņu viesnīca “Salini Resort” atrodas kraujas virsotnē, no kurienes paveras skats uz gleznaino Salinas līci, kas ietilpst skolas teritorijā. Nometne izvietota atsevišķā ēkas spārnā – labajā pusē. Viesus gaida baseins, restorāns, jaukas terases un mācību telpas, kas aprīkotas atbilstoši nesenākajiem tehnoloģijas sasniegumiem.

Studentiem piedāvāti omulīgi trīs- vai četrvietīgi numuriņi ar vannasistabu, gaisa kondicionēšanas iekārtu un televizoru. Katrā istabiņā ir arī balkons ar skatu uz jūru. Visi numuriņi apveltīti ar gaumīgu iekārtojumu un augsta līmeņa ērtībām. Restorānā studentiem iespējams izvēlēties no plaša ēdienu klāsta – zviedru galda tradīcijās. Darba dienu ēdienkartē neiztrūkst salātu bārs, makaronu ēdieni, pica, gaļas un zivju ēdieni, saldēdieni un saldējums, savukārt nedēļas nogalē viesiem tiek nodrošināti pusdienu sainīši.

Apmešanās ģimenēs

Studentiem (13+) tiek piedāvāta iespēja apmesties viesmīlīgo maltiešu ģimenēs – kopā ar citiem jauniešiem no dažādām pasaules valstīm (līdz 4 dalībniekiem vienā ģimenē). Studenti iesaistīsies ģimenes dzīvē, iepazīs vietējo kultūru un tradīcijas, kopīgi ieturēs brokastis un vakariņas. Pusdienas – līdzņemamā iepakojumā. ESE nodrošina arī tranzītreisus, lai jaunieši varētu ērti pārvietoties no ģimenes uz skolu, pasākumu norises vietām un atpakaļ. Jaunieši mācīsies kopā ar vienaudžiem – vienā no trim ESE skolas ēkām, bet pasākumu laikā sastapsies arī ar studentiem no mūsu mācību grupas. Mācībām un izklaidēm “Salini Resort” atpūtas centrā – mūsu grupas ietvaros – nepieciešams pieteikties iepriekš! Vietu skaits – ierobežots. Individuāli braucieni tiek rīkoti laikā no 30. maija līdz 6. septembrim.

 

 

Mācības un atpūta ESE nometnē

Jaunieši veic zināšanu pārbaudi un tiek iedalīti grupās – atbilstoši vecumam un angļu valodas līmenim:

Dalībniekus gaida 20 angļu valodas nodarbības nedēļā kopā ar pieredzējušiem pasniedzējiem, kam angļu valoda lielākoties ir dzimtā valoda. Komunikatīvi metodiskā pieeja ļaus valodu iespējami bieži pielietot praksē – starptautiskā studentu vidē. Dalībniekiem vecumā 14+ iespējamas 10 individuālas papildnodarbības nedēļā.

Izklaides programma

Malta ir zeme ar aptvuveni septiņtūkstoš gadu senu vēsturi. Leģenda vēsta – Maltas arhipelāga sala reiz piederējusi teiksmainajai Atlantīdai. Nometnes laikā Jūs gaida iepazīšanās ar visiem ievērojamākajiem vēstures objektiem: Gozo salu un līcīšu ieskauto Viktorijas pilsētiņu pašā salas sirdī, kā arī piejūras pastaigu Komino un Zilajās grotās. Piedāvāsim vakara kvestu senatnīgajā Rabatas pilsētā. Paviesosimies Valletā un Maltas sākotnējā galvaspilsētā – Mdinā.

Skola piedāvā jautru un – galvenais – drošu pasākumu programmu dažādu vecumu grupām. Jaunieši īpaši iemīļojuši iepazīšanās ballīti, boulingu, “Dārgumu meklētāju” kvestu un izpriecas akvaparkā, kā arī sporta sacensības un izbraucienus uz smilšu pludmalēm. Visos pasākumos un braucienos dalībniekus pavadīs skolas darbinieki.

 

 

Atpūta visai ģimenei – mācības pieaugušajiem

“Salini Resort” augstākā līmeņa viesnīcas infrastruktūra nodrošina atpūtas iespējas visai ģimenei. Bērni var iesaistīties arī nometnes dzīves norisēs. Piedāvājumā ietilpst dažāda veida rezidences vienā no trim salas viesnīcām – istabiņā kopā ar vecākiem vai atsevišķi no pieaugušajiem. Arī vecākiem iespējams apmeklēt angļu valodas nodarbības.

Mācības pieaugušajiem Maltā iemantojušas lielu popularitāti. Mūsu piedāvājumā iekļautas nodarbības Maltas pieaugušo izglītības centros – visa gada garumā.

CENA

icon tabula time

icon tabula euro

02.08. -17.08.2020.

1780 EUR (ģimenē)

 

2190 EUR (Salini Resort ****)

16.10. -24.10.2020.

1235 EUR (Salini Resort ****)

Grupas brauciena cenā ietilpst:

Aviobiļetes: Rīga – Malta – Rīga

Tranzītreiss no viesnīcas / ģimenes rezidences

20 nodarbības nedēļā

Uzturēšanās 3-4-vietīgos numuriņos

Trīs ēdienreizes dienā

Visi programmā iekļautie izklaides pasākumi un ekskursijas

Grupas vadītāja pakalpojumi

Veselības apdrošināšana brauciena laikā