CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Labākās mācību iespējas ārzemēs vasarā!
Grupu braucieni bērniem uz Angliju
Brīvdienas saulainajā, mītiem apvītajā Egejas jūras krastā
Starptautiskā nometne Grieķijā
Saulainā angļu valoda – visa gada garumā
Maltā un Kiprā

Xenion School

10 - 17 gadi, cena 2190 Eur
Izbraukšanas datums 27.06.2020. uz 2 ned.

Uzmanību! Cenas ir garantētas, visiem, kas noslēguši līgumu līdz 2020. gada 27. martam!

Saulainā Kipra, Vidusjūra un neskaitāmas ekskursijas papildinās izcilo angļu valodas mācību programmu laikmetīgajā valodu skolā!

Angļu valoda Kiprā

 

Mūsdienīga skola

“Xenion School” ir lielākā salas mācību iestāde un vienīgā skola Kiprā, kas ieguvusi Britu padomes un Kipras Izglītības un kultūras ministrijas akreditāciju.

Studentu rīcībā – moderni aprīkotas mācību telpas ar interaktīvām tāfelēm un datornodrošinājumu, kā arī bibliotēka, amfiteātris, koncertzāle, deju studija, mākslas studija un sporta laukumi basketbola, volejbola, futbola un tenisa spēlei. Brīvbrīžos iespējams apmeklēt kafejnīcu. Datorcentrā studējošajiem pieejams bezmaksas interneta pieslēgums. Visas skolas telpas aprīkotas ar gaisa kondicionēšanas iekārtām.

Mācības

20 nodarbības nedēļā kopā ar pieredzējušiem valodas pasniedzējiem, kam angļu valoda ir dzimtā valoda, ļaus brauciena laikā efektīvi pilnveidot angļu valodas zināšanas.

Mācību programmas veidotas nolūkā harmoniski attīstīt visas 4 valodas prasmes – lasītprasmi (reading), rakstītprasmi (writing), klausīšanos (listening) un runu (speaking).

Audzēkņiem tiek nodrošināti mācību materiāli – arī mācību grāmatas un praktisko darbu burtnīcas. Kursa noslēgumā tiek izsniegts sertifikāts.

Programmas piemērs

 

 

Rezidence

2020. gada jūnijā viesus gaidīs jaunais pansijas tipa komplekss – ''Xenion Boarding House”. Lieliskie apartamenti atrodas 3 minūšu gājiena attālumā no skolas. Rezidences telpās vērojams unikāls moderno tehnoloģiju un komforta apvienojams.

Pansijā atradīsiet visu, kas nepieciešams dzīvei ar ērtībām! Visas telpas aprīkotas ar kondicionēšanas iekārtām. Ēkā ir baseins un omulīgas, plašas zāles kopīgai atpūtai. Dzīvojamās istabiņas – trīsvietīgas.

Studenti baudīs trīs pilnvērtīgas ēdienreizes dienā, bet ekskursiju laikā bērni mielosies salas restorāniņos.

Izklaides programma

Pēc pamatnodarbībām bērnus gaida aktīva ekskursiju un piedzīvojumu programma – attīstošās spēles, peldes baseinā, gozēšanās pludmalē, kvesti, karaoke ballīte, dejas un Kipras tradīcijām veltīts vakars.

Brauciena cenā iekļauta piesātināta ekskursiju programma – 4 nepilnas dienas ekskursijas un 2 pilnas dienas ekskursijas, kā arī 2 vakari ārpus rezidences (“night out”) Aijanapā un Protarasā.

Pafosas pils un lazurītzilās jūras ūdeņu neaizmirstamie skati – gleznainajā Greko zemesragā. Noslēpumainās Karaļu kapenes Pafosā. Ekskursija Limasolā – dzīvīgākajā no Kipras pilsētām, kur valda krāšņas, nepiespiestas noskaņas. Jūras muzejs Aijanapā un Grīnbejas līcis. Izklaides visas dienas garumā – Eiropas vērienīgākajā akvaparkā. Moderns okeanārijs un leģendāro Dejojošo strūklaku vakara izrāde Protarasā. Glāsmainā, siltā jūra un pludmales,  izpelnījušās Eiropas Savienības kvalitātes apliecinājuma zīmi, neatstās vienaldzīgu nevienu viesi!
 

 

Atpūta pašiem mazākajiem – kopā ar vecākiem

Bērniem (vecumā no 5 – 11 gadiem), kuri atpūtīsies kopā ar vecākiem, piedāvājam aizraujošu nepilnas dienas brīvā laika programmu angļu valodā – bērnu klubiņā “Summer Fun Club”. Interaktīvās spēles bērnus mudinās valodas apguvē iesaistīt maņas un jūtu pasauli, mācoties – un nemaz neapjaušot, ka notiek mācības.

CENA

icon tabula time

icon tabula euro

27.06.-12.07.2020.

2190 EUR 

Grupas brauciena cenā ietilpst:

Tiešais avioreiss Rīga – Larnaka – Rīga (AirBaltic)
Tranzītreiss uz/no lidostas
20 nodarbības /nedēļā
Mītnes rezidence
Trīs ēdienreizes dienā
Visas programmā iekļautās ekskursijas un izklaides pasākumi
Grupas vadītāja pakalpojumi
Veselības apdrošināšana brauciena laikā
Diennakts atbalsts