CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Valodu nometnes brīvlaikā

Kas var būt labāks par mācībām ārvalstīs, kad tās pārvērstas aizraujošā brīvlaika piedzīvojumā? Angļu, franču un vācu valodas nodarbības papildinās zīmēšana, fotografēšana, aktiermeistarība, mūzika, jāšanas un teju jebkura cita sporta veida aktivitātes, dejas un daiļās mākslas, kā arī saistoša ekskursiju programma.

Ārvalstu ceļojums paplašinās bērna redzesloku un palīdzēs iemantot pieaugušā dzīvē tik nepieciešamo patstāvību. Mācības Lielbritānijā, ASV, Kanādā, Vācijā un Šveicē ļaus lietot svešvalodu valstī, kurā tā ir dzimtā valoda un kultūras pamats. Savukārt viesošanās Maltā un Kiprā angļu valodas apguvi vērtīs patiesā baudā un lietderīgā atpūtā!

Sīkāka informācija, zvanot uz tālruni: 25757723

 

 

Sporta nometnes

Svešvalodas nodarbības papildinās daudzveidīgas sporta aktivitātes – populārākajos, taču arī eksluzīvākajos sporta veidos, piemēram, tenisā, jāšanas sportā, golfā.

Radošās nometnes

Radošumam nav robežu. Piedāvājam plašu nodarbību klāstu – dizains, mode, aktiermeistarība, mūzika, kino, deja. Lieliska iespēja veltīt laiku iemīļotajai nodarbei – kopā ar līdzīgi domājošiem jauniešiem no dažādām pasaules valstīm, smeļoties iedvesmu un daloties idejās ar profesionāliem pasniedzējiem.

 
 

Akadēmiskās programmas

Ja vidusskolas izglītību iecerēts gūt ārvalstīs vai sapņots iestāties prestižās universitātēs, ieteicams izvēlēties akadēmisko programmu, kurā valodas nodarbības papildinās dažādi mācību priekšmeti. Vasaras skolas nodarbības palīdzēs pilnveidot akadēmiskās zināšanas un angļu valodas vārdu krājumu, iegūstot pozitīvu pašvērtējumu un lielākas iespējas iestāties izraudzītajā mācību iestādē.

Vadības programmas

Iespēja pusaudžiem (12+) sagatavoties vadības lomai mūsdienu pasaulē. Līderu kursi veicina tādu personības īpašību, organizatorisko spēju un dzīves iemaņu attīstību, kas īpaši aktuālas starptautiskā vidē. Valoda tiks maksimāli pielietota praksē. Publiskās runas nodarbības un debates ļaus iemantot pārliecību par sevi, kā arī rosinās savstarpēju izpratni dažādu valstu un kultūru pārstāvju vidē.

 
 

Gatavošanās starptautiskiem eksāmeniem

Programmu mērķis – sagatavošana valodas vai profesijas eksāmenam. Valodas līmeņa pilnveidošanu papildinās eksāmenu kārtošanas stratēģiju, eksāmenu struktūras un laika specifikas izziņa, kas nodrošinās veiksmīga rezultāta sasniegšanu.