CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

School Immersion

Programmas ietvaros iejutīsimies ārvalstu skolas gaisotnē (School Immersion) un iepazīsim izvēlētās valsts izglītības sistēmu, pirms pieņemams lēmums par turpmākām pilna laika mācībām.

Tas vēl nav viss! Mācības kopā ar vietējiem audzēkņiem, visu skolas akadēmisko priekšmetu apmeklējums un dalība skolas dzīvē, kā arī Anglijas, ASV vai Kipras jauniešu ikdienā – vai gan iespējams vēl lieliskāks veids, kā valodu dabiski pielietot praksē?! Programma paredzēta 1-4 nedēļām. Šajā laikā jaunietis iekļausies ārvalstu vidusskolas gaitās.

Sīkāka informācija, zvanot uz tālruni: 25757723

 

 

Mācības Lielbritānijā

Programmu iesakām tiem, kas vēlas pilnībā iejusties britu jaunatnes dzīvesstilā, kā arī iegūt jaunus draugus. Britu izglītības sistēmas iepazīšanā un skolas pasākumu apmeklēšanā jauniešus pavadīs angļu draugs (“buddy”). “Buddy” būs studenta pirmā kontaktpersona, kas palīdzēs orientēties skolas vidē un iejusties klases sastāvā. Mācību stundām sekos aktīva ārpusklases pasākumu programma – kopā ar britu skolēniem –, kā arī piesātināta ekskursiju programma.

Mācības ASV

Programmu iesakām visiem, kas vēlas iejusties īstu amerikāņu skolēnu ikdienā. Pilnīga iesaiste izglītības norisēs, kā arī saskarsme ar amerikāņu skolēniem ļaus nemitīgi pielietot angļu valodas zināšanas praksē – gan skolā, gan neformālā vidē. Bagātīgā kultūras pieredze un neaizmirstamās ekskursijas ļaus veiksmīgi iepazīt valsti un reģionu. Jaunieši no dažādām pasaules valstīm – kopā ar amerikāņu skolēniem – apgūs akadēmiskos priekšmetus, piedalīsies sporta nodarbībās un sacensībās, īstenos radošos projekus un apmeklēs dažādus interešu pulciņus.

 
 

Mācības Kiprā

Saulainā Kipra, siltā Vidusjūra, brīnišķīgā mācību un ekskursiju programma – vai gan vērts meklēt ko citu?

“School Immersion” Kiprā – pilna akadēmisko priekšmetu izglītības programma lieliskā angļu privātskolā kopā ar Kipras jauniešiem, turklāt tikai un vienīgi angļu valdodā. Siltā klimata baudīšana pēc garajiem, aukstajiem ziemas mēnešiem – saules pielietajā saliņā, sarunājoties angļu valodā. Viens ceļojums – divi lieliski ieguvumi!