CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Ģimenes programma

Īpaši piemērota vecākiem, kas ceļo kopā ar maziem bērniem un vēlas ģimenes atpūtu apvienot ar mācībām. Pieaugušie valodu mācīsies atsevišķās nodarbībās – saskaņā ar izraudzīto programmu un intensitātes līmeni. Bērni – kopā ar vienaudžiem – mācīsies savam valodas līmenim atbilstošā grupiņā. Vecāki var pavadīt bērnu ceļojumā, arī neapmeklējot pieaugušajiem paredzētās valodu nodarbības. Mītnes rezidences iespējas atkarīgas no skolas piedāvājuma – viesģimenes, dzīvokļu apartamenti, skolas rezidences vai viesnīca. Bērni līdz 6 gadu vecumam dzīvo kopā ar vecākiem. Bērniem, kas vecāki par 7 gadiem, iespējams apmesties arī atsevišķi no pieaugušajiem. Pēc nodarbībām – dienas otrajā pusē – bērni baudīs izklaides pasākumus vai ekskursijas, kuros var iesaistīties arī vecāki.

Sīkāka informācija, zvanot uz tālruni: 25757723

Neierobežotas angļu valodas mācību iespējas

 

Angļu valoda pieaugušajiem – jebkurā pratības līmenī

  • Angļu valodas programmas izvēles kritēriji:
    Tematika: vispārīgā, sarunvalodas, lietišķā, medicīnas, finanšu, banku un apdrošināšanas darījumu, tūrisma/viesnīcu uzņēmējdarības, tirgzinību;
  • Zināšanu līmenis: iesācējiem, vidējam līmenim, augstākajam līmenim;
  • Ilgums un intensitāte: no 1 nedēļas līdz 1 gadam, no 10 līdz 50 nodarbībām nedēļā;
  • Studējošo skaits grupā: individuālās nodarbības (iespējamas arī studenta dzīvesvietā), 2, 4, 8 vai 12 studentu grupas;
  • Vecums: pieaugušajiem un bērniem.

Visas valodu skolas – mācību noslēgumā – studentiem izsniedz sertifikātu. Lielākā daļa skolu palīdz sagatavoties eksāmena kārtošanai un starptautiski atzītu sertifikātu ieguvei, kas tiek pieņemti vairākumā pasaules augstāko izglītības iestāžu.

Angļu valoda bērniem

Bērniem paredzētie angļu valodas kursi veidoti saskaņā ar vecuma grupas specifiku. Brīvlaika programmas bērniem un pusaudžiem ietver kultūras pasākumu apmeklējumu un aktīvo atpūtu. Nodarbības parasti vada jauni, enerģiski pasniedzēji, kuri bērnus pieskata arī ārpus mācību laika. Mācību materiāli un nodarbību tēmas tāpat pieskaņoti audzēkņu vecumam. Dziesmiņas, izglītojošas rotaļas un spēles ļaus aktīvi un brīvi iesaistīties mācību procesā, neizjūtot lieku spriedzi. Ikvienam būs iespēja baudīt “panākumu garšu”. Nepiespiestā un draudzīgā gaisotne, jaunākās mācību metodes un iespēja nekavējoties pielietot iegūtās zināšanas praksē – izglītības veiksmes atslēga!