CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Labākās mācību iespējas ārzemēs vasarā!
Grupu braucieni bērniem uz Angliju
Brīvdienas saulainajā, mītiem apvītajā Egejas jūras krastā
Starptautiskā nometne Grieķijā
Saulainā angļu valoda – visa gada garumā
Maltā un Kiprā

Vasara bez robežām!

10-17 gadi

Izbraukšanas datumi: 16.06., 30.06., 31.07.2020.

Uzmanību! Cenas ir garantētas, visiem, kas noslēguši līgumu līdz 2020. gada 27. martam!

EllinCamp nometnes piesātinātā programma un neaizmirstamās izklaides Halkidiki pussalas svaigajā gaisā, kur dvesmo jūras un skujeņu aromāts, - 75 km attālumā no Saloniku pilsētas, kristāldzidrās Egejas jūras krastā. Vērtīga atpūta jauno draugu un nometnes vadītāju omulīgajā pulciņā. Kopā ar bērniem iepazīsim Grieķijas krāšņos brīnumus, piedalīsimies sporta sacensībās, pilnveidosim radošās prasmes un saskarsmes iemaņas. Tā būs vasara, par ko mēle niezēt niezēs rudenī pastāstīt klasesbiedriem! Spilgtas fotogrāfijas no Grieķijā aizvadītā laika tumšajos mēnešos sniegs iedvesmu sapņiem par jaunām grieķu brīvdienām! Tā ir bijis ik gadu – un šogad mēs bērnus uz EllinCamp nometni sūtīsim jau piekto reizi!

gr map

Brīvdienas, patīkami piedzīvojumi un izziņas bagāta vasara Grieķijā!

 

Seno mītu un leģendu paradīze

EllinCamp nometne atrodas Kasandras pussalā – pirmajā Halkidiku “trejžubura” radzē. Ziemeļgrieķijas Vidusjūras klimats ir maigs, bez krasām svārstībām. Bērna organisms tam piemērosies viegli un ātri. Kasandras pussala ir dievu dāvana visiem, kas iemīļojuši peldes jūrā. Gleznainie līcīši paver apburošas ainavas uz lazurītzilo jūras klaidu. Briesmas te nedraud – nekādu zemūdens straumju! Smilšainā jūras gultne rada piemērotākos apstākļus peldēm. Nometne tiek rīkota neparastajā, plašajā un zaļajā SkourasCamp teritorijā, ko ieskauj ziedu dārziņi un olīvkoku audzes.

EllinCamp sporta nometne

Skouras Sports Camp ir vērienīgākā Grieķijas starptautiskā nometne – tajā ietilpst sešas pilsētiņas. Nometnes teritorijā atpūtu vienlaicīgi var baudīt līdz pat 3000 cilvēku, turklāt neviens ne mirkli negarlaikosies! Mūsu grupiņa EllinCamp nometnē vienmēr dzīvo kopā ar bērniem no Krievijas. Nometnes infrastruktūra ir nevainojama. Piedāvājumā – vairāk nekā 30 dažādas sporta aktivitātes. Dalībniekiem pieejami 4 tibetiešu iekartiltiņi, 4 āra baseini, 5 futbola, 7 basketbola un 4 volejbola laukumi, 4 tenisa korti, 2 alpīnisma sienas (14m un 8m), laukums šaušanai mērķī, hipodroms, badmintona un pludmales volejbola laukumi, zumba/aerobika, teikvando, minigolfs, parkūrs, klinšu kāpšana, flying fox gaisa trošu pārbraucieni, velosipēdu un skrituļslidošanas trases, kā arī neskaitāmi citi piedzīvojumi.

Ieskats EllinCamp nometnes dienaskārtībā

 
 

EllinCamp radošā nometne

Kā jau ikvienā sevi cienošā grieķu polisā – arī nometnē ir savs amfiteātris, kur jaunās zvaigznes gūs pirmos panākumus aktiermeistarībā, piedaloties teātra uzvedumos. Tāpat piedāvāsim iespēju iejusties mākslinieku radošajā pasaulē, pašu rokām veidojot neticamus darinājumus un izzinot savus slēptos talantus īpašā meistardarbnīcā, kur atrodams it viss neierobežotam iztēles lidojumam. Šaha klubiņā topošie ģēniji pētīs šaha spēles āķīšus un sacentīsies šajā intelektuālajā sporta veidā.

EllinCamp angļu valodas nometne

Darba dienās nometnē pulcēsimies angļu valodas skoliņā. English Summer School – aizraujošas nodarbības (2 akadēmiskās stundas) kopā ar pasniedzējiem, kam angļu valoda ir dzimtā. Dažādas tautības apvienojošās grupās bērni spēles veidā pilnveidos saskarsmes iemaņas, uzlabos izrunu un papildinās zināšanas ar interesantiem faktiem par angliski runājošo zemju vēsturi, kā arī iegūs jaunus draugus no visas pasaules!

 
 

Nometnes programma

Bērniem nepieciešama saskarsme. Mūsu programmas veidotas ar nolūku veicināt komunikāciju dažādu tautību bērnu vidū. Šādā vidē iespējams apliecināt savas spējas un pilnveidot tās. EllinCamp komanda no sirds gādās par drošu un patīkamu vidi, kurā atklāt radošos talantus un iedraudzēties bez tehnoloģiju starpniecības! Šogad bērnus gaida aizraujošas pārmaiņas. Mūsu nometne norit jau piekto gadu, un esam sagatavojuši piecas unikālas programmas. 

Sīkāk...

EllinCamp ekskursijas

Par papildmaksu bērniem tiek piedāvāta lieliska iespēja paviesoties Ziemeļgrieķijas ievērojamākajos tūrisma objektos!Kurš gan nav sapņojis iekarot mītu valstību - leģendāro dievu mājvietu? Kam nekārojas aplūkot seno maķedoniešu valdnieku dārgumus? Ekskursijā "Vergina-Olimps" kāpsim slavas vainagotajā Olimpa kalnā un ienirsim kapeņu krēslā, kur valda senie mīti un leģendas. Vai - zili brīnumi! - apciemosim supermoderno zinātņu centru NOESIS. Digitālajā planetārijā ar 25m kupola ekrānu varēsim vērot mūsu Saules sistēmas debesu ķermeņus. Kur nu vēl virtuālās realitātes simulators un gigantiskais 3D kinoteātris! Savukārt MagicPark - plašais un mūsdienīgais izklaides parks, īstākā izpriecu citadele - neatstās vienaldzīgu nevienu sirsniņu! Gluži kā sengrieķu mītiskie Odiseji - dosimies jūrasbraucienā, atklājot Vidusjūras brīnumus un noslēpumus kopā ar kruīza kuģīti "Poseidona trejžuburis"!

 
 

Drošība

Vecāki var justies pārliecināti – bērni būs pilnīgā drošībā. Augu diennakti dalībniekus pieskatīs nometnes vadītāji un viņu palīgi. Nometnes teritorijā jebkurā mirklī pieejami ārsta un apsardzes pakalpojumi. Profesionālie glābēji uzraudzīs ūdeņus pludmalē un baseinos. EllinCamp projekts bērniem dāvās jautras un neaizmirstamas brīvdienas, savukārt vecākiem apsolām sirdsmieru un vispatiesākās rūpes par bērnu veselību. Par ko jāpadomā vecākiem, pirmoreiz sūtot bērnu uz nometni ārvalstīs?

Sīkāk...

Kas jāņem līdzi

Dokumenti:

  • Pase vai ID apliecība;
  • Izziņa no ģimenes ārsta par veselības stāvokli;
  • Rakstiskā vienošanās ar vecākiem par personas datu apstrādi;
  • Anketa;
  • Ceļojuma apdrošināšana.


Lūdzam bērniem uz nometni NEDOT līdzi vērtīgus priekšmetus, dārgus tālruņus, planšetdatorus u.tml. Ja bērnam nometnē tomēr līdzi vērtīgi priekšmeti, tie noteikti jānodod glabāšanā nometnes vadītājiem – šī informācija dalībniekiem tiks norādīta arī pirms izmitināšanas namiņos. Savu īpašumu bērns jebkurā mirklī var palūgt lietošanai. Nometnes rīkotāji neuzņemas atbildību par vērtīgiem priekšmetiem (naudu, tālruni, planšetdatoru u.c.), kas pazuduši no bērna mītnes namiņa!

Bērnu nometnei nepieciešamo priekšmetu saraksts

 

 

CENA

icon tabula time

icon tabula euro

16.06. - 01.07.

1045 Eur

30.06. - 11.07.

898 Eur

31.07. - 12.08.

997 Eur

 

* Par vietu skaitu lūdzam sazināties pa tālr.: 29429945

Grupas brauciena cenā iekļauts:

Air Baltic tiešais reiss: Rīga – Saloniki – Rīga (20 kg bagāža + rokasbagāža)

Tranzītreiss no lidostas uz Ellin Camp nometni un atpakaļ uz lidostu

Veselības apdrošināšana visa brauciena laikā

Grupas vadītāja pakalpojumi

Dzīvošana 6-8 cilvēkiem paredzētos namiņos

Pilna pansija

Plaša sporta un izklaidējošo pasākumu izvēle ikdienai

Darba dienās: 1,5 – 2 stundu angļu valodas nodarbības

Diennakts uzraudzība

Papildmaksājumi:

Ekskursijas pēc vēlēšanās - ap 50 Eur katra