CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Labākās mācību iespējas ārzemēs vasarā!
Grupu braucieni bērniem uz Angliju
Brīvdienas saulainajā, mītiem apvītajā Egejas jūras krastā
Starptautiskā nometne Grieķijā
Saulainā angļu valoda – visa gada garumā
Maltā un Kiprā

ISC pārvietojas no Haileybury College uz Bloxham School!

9 - 17 gadi, cena no 2540 EUR
21.07., 04.08.2020., uz 2 ned.

Uzmanību! Cenas ir garantētas, visiem, kas noslēguši līgumu līdz 2020. gada 27. martam!

Jau 22. gadu mūs gaida sadarbība ar mūsu iemīļoto ISC vasaras skolu, tikai šogad – jaunā vietā! ISC nometne jūs gaidīs prestižajā Bloxham School, Oxfordshire.

ISC skola jauniešiem nodrošina ne vien lieliskas angļu valodas nodarbības, bet arī neskaitāmas iespējas valodu likt lietā, komunicējot starptautiski daudzveidīgā audzēkņu vidē, kas pulcējušies no dažādām pasaules valstīm. Kopā iestudēsim dramatiskus uzvedumus, piedalīsimies talantu šovā un līksmosim tematiskās ballītēs. Jaunās telpas paplašina vasaras skolas piedāvājumu – Bloxham School rezidence ļauj papildināt un pilnveidot nometnes programmu! Visi jaunieši, kuri kaut reizi pabijuši ISC skolā, pauž sajūsmu par gūto pieredzi! Daudzi atgriežas gadu pēc gada, līdzi ņemot arī draugus. Audzēkņi pārliecinājušies – ISC vasaras skolā viņus gaida vienīgi augstākā līmeņa nodarbības, ēdināšana un atpūtas iespējas!

Bloxham map

ISC - vasaras skola, kurā gribas atgriezties!

 

Bloxham School – viena no Anglijas prestižākajām skolām

Bloxham School atrodas 30 minūšu brauciena attālumā no Oksfordas un pusotras stundas automašīnas brauciena attālumā no Londonas. Mācību iestāde dibināta 1860. gadā. To ieskauj zaļa apstādījumu josla un ainaviski angļu dārzi. Skolas 60 akru plašajā teritorijā izvietoti omulīgi mītnes namiņi, neskaitāmi spēļu un sporta laukumi, 23m slēgtais baseins, tenisa korti un klinšu kāpšanas siena.

Bloxham School – tikai mūsdienīgākais aprīkojums! Mūsdienīgs auditoriju risinājums, bibliotēka, atpūtas telpas, veikaliņš un kafejnīca. Skolas lielākais lepnums ir Kultūras centrs. Tas iekārtots atsevišķā ēkā, kur ierīkotas studijas dažādu mākslas veidu nodarbībām. Ēkā ietilpst arī moderno tehnoloģiju centrs. Pietiekoši pārliecinoši iemesli ISC vasaras nometnes pārvietošanai jaunā rezidencē!

ISC ierindojas labāko 20% vidū starp Anglijas vasaras centriem

Skolas direktoru, Džilas un Nikas, pieredze vasaras skolas organizācijā kopumā sastāda vairāk nekā 40 gadus. Vasaras laikā direktori pastāvīgi dzīvo skolas teritorijā un rūpējas par jauniešu ērtībām un maksimālu komfortu. Rūpīgi ievēro personāla atlasi, seko angļu valodas pasniegšanas līmenim, gādā par omulību mītnēs, plāno jauniešiem paredzētās ekskursijas un brīvā laika pavadīšanas iespējas. Ik 12 studentu vajadzībām atvēlēts vismaz viens skolas darbinieks, kurš palīdz veidot ciešas un draudzīgas attiecības starp studentiem un pasniedzējiem.

Šāda personīga iesaiste un līdzdalība nometnes ikdienas dzīvē ļāva ISC iekļūt 20% no labākajiem vasaras centriem Lielbritānijā, tā ziņo Britu Padomes inspekcija un tās analīze English Language Gazette.

 
 

Aizraujoša un piesātināta mācību programma

Viena no skolas stiprajām pusēm ir augstas kvalitātes mācību programma, kam Britu Padome piešķīrusi augstāko vērtējumu. Visi skolotāji ir sertificēti aroda profesionāļi. Īpaša pārbaude jauniešus ļauj iedalīt grupās atbilstoši valodas prasmju līmenim, vecumam un nacionālajai piederībai.

Skolas un mācību skaidra organizācija, kas pārdomāta līdz pat sīkumiem, iekļauj sevī 20 angļu valodas nodarbības (jeb 15 stundas) nedēļā. Angļu valodas nodarbībās jauniešu uzmanība galvenokārt tiek pievērsta saskarsmes spēju uzlabošanai un britu kultūras iepazīšanai. Var uzzināt visu par britu dzīves stilu, ēdienu, mūziku, festivāliem un daudz ko citu. Mācību laikā studenti gatavosies arī paredzētajām ekskursijām – izskatot tādas tēmas kā vēsture, ģeogrāfija un apskates objektu nozīme pasaules kultūrā.

Pasākumu programmas paraugs

Papildprogrammas

Par papildmaksu studentiem tiek piedāvātas angļu valodas vispārīgo kursu papildinošas programmas.

Akadēmiskā angļu valoda - B2/C1; 2 nedēļu programma (8 x 45 minūtes) paredzēta jauniešiem, kas turpmāko izglītību vēlas iegūt Lielbritānijā. Nodarbībās pasniedzēji mudinās attīstīt tādas dzīvē nepieciešamas iemaņas kā laika menedžments, patstāvība un komunikācijas prasmes. Dalībnieki izzinās efektīvus lekciju pierakstu veidošanas paņēmienus un iemācīsies rakstīt konkurētspējīgus pieteikumus studijām augstskolās. Nodarbībās ietilpst Bloxham School apskates ekskursija un jautājumu-atbilžu sesija kopā ar pieredzes bagātiem pasniedzējiem nodrošinās vajadzīgo priekšstatu par mūslaiku Lielbritānijas studiju dzīves īpatnībām.

Kembridžas eksāmenu (PET/FCE) sagatavošanās kursi – līmenis B1/B2; 8 nodarbības pa 45 minūtēm. Nodarbībās praktiski pielietosim runas eksāmenā noderīgus izteicienus, apgūsim eseju rakstīšanas mākslu, kā arī iekļauti praktiski vingrinājumi lasīšanas un klausīšanās daļām. Studentiem būs pieejami iepriekšējo gadu materiāli, kā arī profesionālu Kembridžas ekspertu konsultācijas.

 
 

Radoša gaisotne

Rūpīgi atlasītā un apmācītā personāla sastāvā ir radošu profesiju studenti, kuri palīdzēs jauniešiem atklāt sevī radošo potenciālu. Plašais sporta un izklaides piedāvājums ļaus katram piemeklēt ko tīkamu – peldes nesen atjaunotajā baseinā, tenisa vai futbola spēle, zīmēšana, dalība talantu šovā, izmēģināt savas spējas deju vai cirka mākslā, slēpņošanā (geocaching) vai tradicionālās britu spēlēs, joga. Pirms visiem iespaidīgiem pasākumiem un ekskursijām jaunieši tiks īpaši sagatavoti stingri ievērojot principu – ikvienai Anglijā aizvadītajai dienai jābūt iespējami vērtīgai un patīkamai!

Vakaros jauniešus gaida šiki pasākumi – BBQ, diskotēkas, šovi, viktorīnas un kinoseansi rindosies raibu raibā virknē, ne mirkli neļaujot vaļu garlaicībai. Uzcītība un laba uzvedība ļaus pelnīt savai komandai punktus. Veiksmīgākā komanda tiks apbalvota ar ISC skolas kausu!

Drāmas projekts

Uzreiz pēc pamatnodarbībām jaunieši ķeras klāt iecienītajiem un ar nepacietību gaidītajiem projektu darbiem. Dažādu līmeņu grupas apvienosies un 3-4 pasniedzēju vadībā izzinās vēstījumu un dialogu strukturēšanas un rakstīšanas noslēpumus, apgūs aktiermeistarību, pilnveidos skatuves runas iemaņas, pārvarēs psiholoģiskos ierobežojumus un novērsīs satraukuma izraisītas balss nepilnības. Jaunieši ļaus vaļu iztēlei, radot stāstus, personāžus, kostīmus un rekvizītus. Mācību noslēgumā ikviena komanda uzstāsies ar savu sagatavoto drāmas projektu pārējo jauniešu auditorijai uz profesionālas teātra skatuves.

 
 

Ekskursiju programma

ISC vasaras nometnes programma ir patiesi piesātināta. Dalībnieku izglītības un izklaides piedāvājums veidots ar lielāko rūpību. Vairāk kā 20 gadu pastāvēšanas laikā vasaras skola iemantojusi atzinību ar programmas izcilo kvalitāti. Nedēļā jauniešu grupas no dažādām valstīm kopīgi dodas 2-3 (!) izglītojošās ekskursijās, kā arī muzeju un vietējo apskates objektu apmeklējumos.

Ekskursijas iedalāmas īsākos braucienos uz tuvīnajām pilsētiņām un pilnas dienas ekskursijās uz Londonu, Oksfordu un Vindzoru. Papildus Londonas slavenāko muzeju un apskates objektu apmeklējumam, jauniešiem tiks dots laiks iepirkumiem elegantajā tirdzniecības un izklaides centrā Covent Garden.

Svētdiena ir veltīta atpūtai, bet pēc vēlēšanās (un papildmaksu) šajā dienā iespējams apmeklēt Londonu, Harija Potera studiju vai  atrakciju parku.

Papildus ekskursiju saraksts 2020

Ērtas un omulīgas rezidences

Jaunieši tiks izmitināti vienā no astoņām skolas rezidences ēkām, kas atrodas slēgtā teritorijā. Skolas personāls un grupas vadītājs dzīvo turpat skolā. Ikvienā ēkā ir kopīga virtuve un atpūtas telpa ar dīvāniem, TV un galda spēlēm.

Pēc iespējas, istabiņās tiek izmitināti studenti no dažādām valstīm. Vecākie jaunieši apmetīsies 2-vietīgās istabiņās, savukārt jaunākie studenti dzīvos daudzvietīgās istabiņās. Katrā stāvā ir vannas istaba un labierīcības. Puiši un meitenes mājos atsevišķās ēkās. Gādājot par drošību skolas teritorijā, nakts laikā jauniešu mājiņas tiek slēgtas un dežurē drošības patruļas. Pieejami veļas mazgāšanas pakalpojumi par papildmaksu. Dvieļus lūdzam ņemt līdzi pašiem.

 
 

Veselīgs uzturs

Bloxham School, salīdzinājumā ar citām skolām, izdevīgi atšķiras ar augstu kvalitāti ēdināšanā. Jauniešus gaidīs veselīgas un sātīgas maltītes – pilnvērtīgs uzturs ar daudzveidīgu ēdienkarti, kas iekārdinās pašu rūdītāko gardēdi! Klasiskas, bagātīgas angļu brokastis, salātu bārs – tas vien iesākumam! Dzērienu izvēlei – tēja, kafija, sulas. Pusdienās un vakariņās klātais zviedru galds piedāvās 2-3 veidu siltos ēdienus, kā arī veģetāro maltīti un salātu bāru. Pirms naktsmiera rezidences namiņa virtuvē iespējams pagatavot karsto šokolādi, grauzdiņu ar sviestu vai ievārījumu, kā arī pamieloties ar cepumiem.

MAKSAS NOTEIKUMI

icon tabula time

icon tabula euro

21.07. - 03.08.2020

2640 EUR 

04.08. - 17.08.2020 2540 EUR 

 

Grupas brauciena cenā ietilpst

 • 30 angļu valodas nodarbības
 • 4 - 6 ekskursijas
 • Dzīvošana komfortablajā koledžas rezidencē
 • Ēdināšana - brokastis, pusdienas, vakariņas un vakara uzkoda (pilnvērtīga un daudzveidīga ēdienkarte!)
 • Sporta aktivitātes un izklaides programma katru darbdienu
 • Aviobiļete Rīga - Londona - Rīga (tiešais reiss ar airBaltic)
 • Transfērs no/uz lidostu Londona Getvika
 • Veselības apdrošināšana visa brauciena laikā
 • Grupas vadītājs
 • Bērnu pieskatīšana 24 stundas diennaktī
 • Mācību materiāli, sertifikāts pēc programmas pabeigšanas
 • IH Rīga-Satva pakalpojumi brauciena organizēšanā
 • + 25 BEZMAKSAS ak. stundas vasaras skolā IH Riga-Satva

 

Papildus maksa:

 • Papildu ekskursijas svētdienās
 • Academic English Course
 • Cambridge exam (PET/FCE) Preparation Course