CLOSE
MENU

british quality small

Labākās mācību iespējas ārzemēs vasarā!
Grupu braucieni bērniem Anglijā un Īrijā
Brīvdienas saulainajā, mītiem apvītajā Vidusjūras krastā
Starptautiskā nometne Grieķijā

Haileybury College - radošais un angliskais gars!

10 - 17 gadi, cena 2460 EUR

22.07.2019. - 04.08.2019.

ISC vasaras skola Heilejberijas privātajā koledžā jauniešiem piedāvā iespēju mācīties angļu valodu un to aktīvi pielietot – teātra uzvedumos, talantu šovos, tematiskajās ballītēs, sporta un deju konkursos, kā arī viktorīnās. Jau vairāku gadu garumā vēl nav bijis neviens dalībnieks, kurš ISC skoliņā aizvadīto laiku nepieminētu ar patiesu sajūsmu! Daudzi labprāt atgriežas arī turpmākajās vasarās, aicinot līdzi draugus. Jaunieši zina – Heilejberijā viņus gaida izcilākā pasniedzēju komanda, gardākās maltītes un neaizmirstamākā atpūta!

ISC map

Kāpēc studenti izvēlas ISC?

 

Haileybury College - viena no prestižākajām Anglijas privātskolām

Heilejberijas koledža – neatkarīgā pansijas tipa privātskola – dibināta jau 1809. gadā, nelielajā Hertfordas pilsētiņā, stundas brauciena attālumā no Londonas. Ansambļa projektu veidojis arhitekts Viljams Vilkinss, kurš radījis arī Dauninga koledžas, Kembridžas un Londonas Nacionālās galerijas metus. Heilejberijas koledžas būvēs Vilkinss ievijis izsmalcinātus grieķu arhitektūras elementus. Skolas galvenā ēka lepojas ar neatkārtojamu eleganci – balto akmens fasādi izceļ augstā kolonāde un vainago dižens kupols. Mācību ēkas ieskauj garas baltā šūnakmens galerijas ar gotiskiem kupoliem, kā arī plašs zālienu zaļums un pasakainas alejas. Heilejberijā izglītību ieguvis slavenais “Džungļu grāmatas” autors – rakstnieks Radjards Kiplings un arī citi nopelniem bagāti politiķi un sabiedriskie darbinieki. Divus burvīgus vasaras mēnešus viena no dārgākajām un prestižākajām Anglijas privātskolām pārtaps vasaras nometnē, pulcējot jauniešus no visas pasaules.

Elpu aizraujoša atmosfēra

Heilejberijas koledžas 500 akru plašā teritorija savaldzinās ikvienu apmeklētāju! Skolas vēsturiskās ēkas apvij noslēpumu aura – jaunieši varēs iejusties “vecās, labās” Anglijas ziedu laikos. Šeit netrūkst nenieka – zinātniskās laboratorijas, omulīgas rezidences, bibliotēkas, mākslas studijas un, protams, arī sporta kompleksi. Slēgts un apsildāms 25m baseins, 2 sporta zāles, dažādām bumbas spēlēm paredzēts laukums, 8 tenisa korti, fitnesa centrs, jebkuriem laikapstākļiem piemērots hokeja stadions, 13 skvoša un badmintona korti, kā arī 21.gs. tenisa spēles komplekss. Teātra nodarbībām atvēlēta īpaša ēka ar profesionālu apgaismojumu un skaņu aprīkojumu. Pašiem savs teātris, diskozāle, biljarda klubs, galda spēļu telpa un kafejnīca – viss, kas nepieciešams patīkamai atpūtai Anglijas sirdī!

 
 

ISC ierindojas Liebritānijas 10% labāko vasaras piedāvājumu skaitā

Heilejberijas direktori Džila un Niks vasaras programmas piedāvā jau vairāk nekā 40 gadus. Vasarās abi vadītāji dzīvo skolas teritorijā un rūpējas par jauniešu ērtībām. Visas viņu pūles veltītas koledžas labās slavas uzturēšanai. Džila un Niks ievēro rūpīgu personāla atlasi, seko angļu valodas pasniegšanas līmenim, gādā par omulību mītnes rezidencēs, plāno jauniešiem paredzētās ekskursijas un brīvā laika pavadīšanas iespējas. Ik 12 studentu vajadzībām atvēlēts vismaz viens skolas darbinieks, kurš palīdz veidot ciešas un draudzīgas attiecības starp studentiem un pasniedzējiem. Direktoru personīgā iesaistīšanās nometnes ikdienā ļauj ISC ierindoties Lielbritānijas 10% labāko vasaras piedāvājumu vidū – tā apliecina Britu padome savā English Language Gazette inspekcijas datu pārskatā. ISC jau 20 gadus uzņem bērnus un vēl nav bijis neviena jaunieša, kas paustu neapmierinātību ar gūto pieredzi! Neskaitāmi dalībnieki ISC apmeklē gadu no gada, aicinot līdzi arī draugus.

Aizraujoša un piesātināta mācību programma

Skola iemantojusi slavu ar izcilo mācību programmu, kam Britu padome piešķīrusi augstāko vērtējumu. Koledžas dzīve un izglītības norises tiek organizētas ar patiesu rūpīgumu, pārdomājot smalkākos sīkumus. Angļu valodai veltītas 20 nodarbības nedēļā (15 stundas). Īpaša pārbaude jauniešus ļauj iedalīt grupās atbilstoši valodas prasmju līmenim, vecumam un nacionālajai piederībai. Visi pasniedzēji ir sertificēti aroda profesionāļi. Angļu valodas nodarbībās netiks piemirsta neviena valodas iemaņa, taču uzmanība galvenokārt pievērsta saskarmes spējām un britu kultūras iepazīšanai. Jaunieši izzinās britu dzīvesveida, pavārmākslas, mūzikas un festivālu pasauli, kā arī dažnedažādas citas aizraujošas tēmas – kas vien saistīs viņu interesi! Mācību laikā studenti gatavosies arī paredzētajām ekskursijām – pētot vēsturi, ģeogrāfiju un apskates objektu nozīmi pasaules kultūrā.


Pasākumu programmas paraugs

 
 

Papildpiedāvājumi

Par papildmaksu studentiem piedāvājam angļu valodas vispārīgo kursu papildinošas programmas.

Akadēmiskā angļu valoda - B2 / C1; 2 nedēļu programma (8 x 45 minūtes) paredzēta jauniešiem, kas turpmāķo izglītību vēlas iegūt Lielbritānijā. Nodarbībās pasniedzēji mudinās attīstīt tādas dzīvē nepieciešamas iemaņas kā laika menedžments, patstāvība un komunikācijas prasmes. Dalībnieki izzinās efektīvus lekciju pierakstu veidošanas paņēmienus un iemācīsies rakstīt konkurētspējīgus pieteikumus studijām augstskolās. Heilejberijas koledžas apskates ekskursija un jautājumu-atbilžu sesija kopā ar pieredzes bagātiem pasniedzējiem nodrošinās vajadzīgo priekšstatu par mūslaiku Lielbritānijas studiju dzīves īpatnībām.

Kembridžas eksāmenu sagatavošanās kursi – nodarbībās praktiski pielietosim runas eksāmenā noderīgus izteicienus, apgūsim eseju rakstīšanas mākslu, kā arī iepazīsim lasītprasmes un klausīšanās pārbaudes specifiku. Studentiem būs pieejami iepriekšējo gadu materiāli, kā arī profesionālu Kembridžas ekspertu konsultācijas.

Specializētā tenisa mācību programma – piedāvājam individuālas (1:1) vai grupas (1:7) nodarbības vienā no Lielbritānijas izcilākajiem tenisa kompleksiem. Studentiem būs iespēja pielietot angļu valodas zināšanas saskarsmē ar profesionālu Lawn Tennis Association treneri, kā arī ārvalstu un angļu tenisa spēles junioriem.

Radoša gaisotne

Rūpīgi atlasītā un apmācītā personāla sastāvā ir tikai un vienīgi radošu profesiju studenti. Kurš gan cits spētu veiksmīgāk raisīt jauniešu radošo potenciālu? Plašais sporta un izklaides piedāvājums ļaus katram piemeklēt ko tīkamu – peldes baseinā, tenisa vai futbola spēle, zīmēšana, dalība talantu šovā, dejotprieka vai cirka mākslas iepazīšana. Studenti tiks īpaši sagatavoti arī paredzētajām ekskursijām. Ievērosim mūsu principu – ikvienai Anglijā aizvadītajai dienai jābūt iespējami vērtīgai un patīkamai! Vakaros jauniešus gaida šiki pasākumi – pikniks, diskotēkas, šovi, viktorīnas un kinoseansi rindosies raibu raibā virknē, ne mirkli neļaujot vaļu garlaicībai. Uzcītība un laba uzvedība ļaus pelnīt punktus. Veiksmīgākā komanda tiks apbalvota ar ISC skolas kausu.

 
 

Drāmas projekts

Pamatnodarbībām sekos jauniešu iecienītais, ar lielu nepacietību gaidītais projektu darbs. Dažādu līmeņu apvienojošās grupas 4 pasniedzēju vadībā izzinās vēstījumu un dialogu strukturēšanas un rakstīšanas noslēpumus, apgūs aktiermeistarību, pilnveidos skatuves runas iemaņas, pārvarēs psiholoģiskos ierobežojumus un novērsīs satraukuma izraisītas balss nepilnības. Dalībnieki iegūs praktisku meistarību pār savām valodiskajām un komunikatīvajām dotībām! Jaunieši ļaus vaļu iztēlei, radot stāstus, personāžus, kostīmus un rekvizītus. Mācību noslēgumā ikviena komanda uzstāsies pārējo jauniešu auditorijai, piedāvājot sagatavoto drāmas projektu uz īstas profesionālā teātra skatuves.

Ekskursiju programma

Heilejberijas skolas programma ir patiesi piesātināta. Dalībnieku izglītības un izklaides piedāvājums veidots ar lielāko rūpību. Daudzu gadu pastāvēšanas vēsturē vasaras skola iemantojusi atzinību ar programmas izcilo kvalitāti. Jauniešus gaida 2-3 izglītojošas (!) ekskursijas nedēļā, kā arī muzeju un vietējo apskates objektu apmeklējumi.

Ekskursijas iedalāmas īsākos braucienos uz tuvīnajām pilsētiņām un pilnas dienas ekskursijās Londonā, Kembridžā un Vindzorā. Koledža atrodas pavisam netālu no Londonās – reizi nedēļā jaunieši varēs paviesoties Lielbritānijas galvaspilsētā. Šajā atpūtai veltītajā dienā (par papildmaksu – pēc vēlēšanās) iespējams apmeklēt Braitonu, Harija Potera studiju un Torpas atrakciju parku.

Papildekskursiju saraksts, 2019

 
 

Ērtas un omulīgas rezidences

Jaunieši tiks izmitināti sešās koledžas rezidences ēkās, kas atrodas slēgtā teritorijā – apsardzes uzņēmuma diennakts uzraudzībā. Turpat dzīvo arī skolas personāls. Ikvienā ēkā ir kopīga virtuve un atpūtas telpa ar dīvāniem, TV un galda spēlēm. Istabiņās tiek izmitināti studenti no dažādām valstīm. Vecākie jaunieši apmetīsies 1-2-vietīgās istabiņās, savukārt gados jaunākie studenti dzīvos 4-6-vietīgās istabiņās. Katrā stāvā ir vannasistaba un labierīcības. Puiši un meitenes mājos atsevišķās ēkās. Skolas personāls un grupas vadītājs būs līdzās visu diennakti, labprāt palīdzot jauniešiem jebkurā jautājumā. Gultas veļu nodrošina koledža. Tā tiek mainīta reizi nedēļā. Pieejami veļas mazgāšanas pakalpojumi. Dvieļus lūdzam ņemt līdzi pašiem.

Veselīgs uzturs

ISC skolā jauniešus gaida veselīgas un sātīgas maltītes – četras pilnvērtīgas ēdienreizes dienā, kas iekārdinās pašu rūdītāko gardēdi! Klasiskas, bagātīgas angļu brokastis, salātu bārs – tas vien iesākumam! Dzērienu izvēlei – tēja, kafija, sulas. Pusdienās un vakariņās klātais zviedru galds piedāvās divus vai trīs dažādus siltos ēdienus, kā arī veģetāro maltīti un salātu bāru. Pirms naktsmiera rezidences namiņa virtuvē iespējams pagatavot karsto šokolādi, grauzdiņu ar sviestu vai ievārījumu, kā arī pamieloties ar cepumiem.

 

MAKSAS NOTEIKUMI

icon tabula time

icon tabula euro

22.07.2019-04.08.2019

2460 EUR 

 

Grupas brauciena cenā ietilpst

30 angļu valodas nodarbības

4 - 6 ekskursijas

Dzīvošana komfortablajā koledžas rezidencē

Ēdināšana - brokastis, pusdienas, vakariņas un vakara uzkoda (pilnvērtīga un daudzveidīga ēdienkarte!)

Sporta aktivitātes un izklaides programma katru darbdienu

Aviobiļete Rīga - Londona - Rīga (tiešais reiss ar airBaltic)

Transfērs no/uz lidostu Londona Getvika

Veselības apdrošināšana visa brauciena laikā

Grupas vadītājs

Bērnu pieskatīšana 24 stundas diennaktī

Mācību materiāli, sertifikāts pēc programmas pabeigšanas

IH Rīga-Satva pakalpojumi brauciena organizēšanā

+ 25 BEZMAKSAS ak. stundas vasaras skolā IH Riga-Satva
Papildus maksa:

Papildu ekskursijas svētdienās, cena no 25 līdz 60 £. Braucienu uz Harry Potter Studio nepieciešams rezervēt līguma parakstīšanas brīdī (atkarībā no pieejamības).

Academic English Course

Specialist Tennis Courses (1:1)