CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Durham School un Alnwick Castle

8 - 17 gadi, cena 2640 Eur
Izbraukšanas datums 12.07.2020. uz 2 ned.

Uzmanību! Cenas ir garantētas, visiem, kas noslēguši līgumu līdz 2020. gada 27. martam!

Hareja Potera faniem piedāvājam unikālu iespēju mācīties un dzīvot Alvikas pilī - “Harija Potera” kulta vietā, kur uzņemtas Cūkkārpas pils ainas (jā, jā, padzīvosim Cūkkārpā)!

Pirmoreiz pastāvēšanas vēsturē IH Ņūkāslas skolā – ne vien lieliskas angļu valodas nodarbības, bet arī viesošanās trīs Ziemeļanglijas pilīs un iespēja divu nedēļu laikā apmesties divās dažādās pilsētās.

NC map

Angļu valodas mācības, maģija un vēsture - viss vienā ceļojumā!

 

Durham School

Jaunieši dzīvos un mācīsies vienā no senākajām un prestižākajām Lielbritānijas skolām – Durham School. Skola-pansija dibināta vairāk nekā pirms 600 gadiem. Tā atrodas 10 minūšu gājiena attālumā no pasaulslavenās Daremas katedrāles un pils. Darema ir gleznaina pilsētiņa, kas atrodas upes krastā – netālu no Ņūkāslas. Tā ierindojas Lielbritānijas labāko universitātes pilsētiņu pieciniekā un pazīstama arī kā “Ziemeļu Kembridža”.

Nometnes programmā paredzēta divu nedēļu apmešanās Durham School vai iespēja otrajā mācību nedēļā mainīt rezidenci, lai mājotu Alnwick Castle.

Pasākumu programmas paraugs

Alnwick Castle

Otrajā nometnes nedēļā jauniešiem (13+) iespējams izvēlēties apmešanos Alnwick Castle. Dalībnieki, kas vēl nav sasnieguši 13 gadu vecumu, noteikti pilī paviesosies ekskursijas laikā.

 Alnwick Castle ir dižens cietoksnis, kas lepojas ar 900 gadu senu vēsturi. Otrā lielākā apdzīvotā pils Lielbritānijā atrodas vien 40 minūšu brauciena attālumā no Ņūkāslas un ierindojas Ziemeļanglijas iecienītāko vēstures objektu sarakstā. Cietoksnis iemantojis pasaules ievērību, kad tajā filmētas pirmās divas “Harija Potera” filmas. Maģija šeit jūtama it visur! Jaunieši varēs izmēģināt spēkus pat lidošanā uz slotaskāta!

Cietokšņa vēsture, kā arī burvīgās apkārtnes ainavas dara Alvikas pili par ideālu vietu, kur apgūt angļu valodu, iejūtoties angļu klasikai piederīgā “Harija Potera” pasaulē.

Pasākumu programmas paraugs

 
 

Mācības

IH Newcastle skola dibināta vairāk nekā pirms 40 gadiem. Tā ietilpst IH World, kurā apvienotas 160 skolas visā pasaulē – arī mēs, IH Rīga-Satva. IH skolas iemantojušas pasaules slavu ar izcilo izglītības kvalitāti. IH Newcastle ir plašākais pasniedzēju sagatavošanas centrs Ziemeļanglijā, kur tapusi arī īpašā vasaras skolas programma – “Angļu valoda – jūsu dzīves atslēga”. 30 angļu valodas nodarbības + 20 interešu izglītības nodarbības pēcpusdienā, kas piesaistītas pamatnodarbību tematikai un mudina jauniešus sarunvalodu aktīvi un pārliecinoši pielietot praksē.

Rezidence

Studenti apmetīsies 2 – 6-vietīgās istabiņās. Mītnes rezidence atrodas piecu minūšu gājiena attālumā no skolas. “Viduslaicīgajā” skolas ēdnīcā jauniešus gaidīs trīs maltītes dienā, kā arī neaizmirstami iespaidi! Visiem audzēkņiem būs iespēja atpūsties un izklaidēties Alvikas pils zālienā, kur Harijs Poters pirmoreiz sēdās uz slotaskāta!!!

Skola ieguvusi prestižā laikraksta “El Gazette” “Centre of Excellence” apbalvojumu, kā arī augstāko vērtējumu nometnes mācību vides drošības organizācijas jomā.

 
 

Izklaides programma

Bērni un jaunieši valodu iemācās efektīvāk, ja uzmanība vērsta ne vien uz valodas apguvi, bet arī dažādām aktivitātēm, kurās valoda tiek pielietota. Studenti darbosies grupās, veidojot projektus, kas saistīti ar viesošanos Daremā, kā arī gatavosies izglītojošajām ekskursijām. Vakaros gaidāmi līksmi pasākumi – talantu šovs, diskotēkas, sporta nodarbības futbolā, peldēšanā u.c. Nedēļas nogalēs ieplānotas 2 pilnas dienas ekskursijas.

Ekskursijas

Jaunieši apmeklēs dažādus aizraujošus objektus (apmeklējums atkarīgs no izvēlētā nometnes termiņa):

Ekskursija Edinburgā – Skotijas galvaspilsētā. Aplūkosim slaveno cietoksni un noskaidrosim, kur Dž. K. Roulinga smēlusies iedvesmu “Harija Potera” grāmatu sižeta un Cūkkārpas tēla radīšanā!

Viesošanās Jorkā — pārsteidzošajā, vēsturiskajā pilsēta ar viduslaiku ieliņām un pasauslaveno Minsteras katedrāli. Jorvikas Vikingu centrā iejutīsimies vikingu laikmeta noskaņās un pielaikosim pat vikingu tērpus!

Ceļojums “Nortambrijas karalistē” — šajā reģionā atrodas vairāk cietokšņu nekā jebkurā citā Lielbritānijas grāfistē. Apmeklējiet Alvikas pili ar tās brīnišķīgajiem dārziem un pasaulē lielāko namiņu kokā!

Iespējams aplūkot arī diženo Bamburgas pili un pludmali, kur uzņemtas vairākas Holivudas filmas, to skaitā – seriāls “Vikingi”!

 

CENA

icon tabula time

icon tabula euro

12.07.-26.07.2020

2640 EUR