CLOSE
MENU

british quality small

Labākās mācību iespējas ārzemēs vasarā!
Grupu braucieni bērniem Anglijā un Īrijā
Brīvdienas saulainajā, mītiem apvītajā Vidusjūras krastā
Starptautiskā nometne Grieķijā

Vasara – īstenā angļu garā!

10 - 17 gadi, cena no 2090 EUR

Izbraukšanas datums  30.06.2019., uz 2 vai 3 ned.

Brukhausas privātā koledža (Brooke House College) jau vairāk nekā 35 gadus ar prieku sagaida studentus no 50 pasaules valstīm. Brukhausas koledža atrodas nelielajā Mārkethārborovas (Market Harborough) pilsētiņā – pašā Anglijas sirdī. Studentu atpūtu ieskaus gleznainās Anglijas dabas ainavas, savukārt tuvu esošā britu galvaspilsēta ļaus izbaudīt dzīvi civilizācijas epicentrā.

Brooke map

Brooke House Summer School

 

Mācību programma

Intensīvais angļu valodas nodarbību kurss (30 stundas) tiks apvienots ar sporta aktivitātēm un/vai citiem interešu izglītības projektiem:

 • Lielbritānijas kultūra
 • filmu uzņemšana
 • golfs
 • kartings
 • izjādes
 • English Plus IELTS
 • English Plus A Level Taster Classes
 • English Plus GCSE Taster Classes

IESKATS MĀCĪBU PROGRAMMĀ

Angļu valoda + britu kultūra

Studentiem ar angļu valodas pamatzināšanām piedāvājam superintensīvo (54 akadēmisko stundu) kursu, kas ļaus maksimāli pielietot valodu angļu kultūras vidē. Studentiem būs lieliska iespēja paplašināt redzesloku, sazinoties angliski daudzveidīgas tematikas kontekstā – literatūra, vēsture, kulturoloģija, komerczinības u.c. Programmā iekļautas tikšanās ar vieslektoriem un projekti ārpus koledžas teritorijas (piemēram, Šekspīra dzimtās vietas, Vindzoras pils vai Britu parlamenta apmeklējums).

IESKATS MĀCĪBU PROGRAMMĀ

 
 

Kursa noslēguma TRINITY sertifikāts

Brukhausas koledža vasaras skolu uzskata par nopietnu izglītības iespēju! Tās mērķis – iemācīt studentus angļu valodas zināšanas meistarīgi pielietot praksē. Pirms mācību uzsākšanas, kā arī kursa noslēgumā studentus gaida starptautiski atzītā Trinity testa (GESE) mutvārdu daļas pārbaude, kurā angļu valodas zināšanu līmenis tiek izvērtēts oficiālā līmenī. Trinity sertifikātu ņem vērā vairākums Lielbritānijas augstskolu, kā arī starptautisku uzņēmumu personāla atlases speciālistu. Visi mūsu studenti Trinity sertifikātu iegūst mēneša laikā kopš eksāmena kārtošanas.

Dzīvošana rezidencē vai ģimenē

Skolas teritorija lepojas ar savu studentu pilsētiņu – to krāšņo zaļi mauriņi un ziedu dārzi. Ikviens nams apveltīts ar īpašu vēsturi un neatkārtojamu kolorītu. Skola piedāvā ne vien modernākās auditorijas, bet arī sporta laukumus, tenisa kortus un spēļu telpas galda tenisam un biljardam. Studenti tiek izmitināti vairākās skolas rezidences ēkās. Turpat dzīvo arī skolas personāls. Rezidencēs atrodas omulīgas atpūtas telpas, kur studenti var baudīt mieru vai vadīt laiku patīkamā sabiedrībā. Skolas teritorijā pieejams bezmaksas Wi-Fi. Reizi nedēļā tiek nodrošināti veļas mazgāšanas pakalpojumi. Trīs pilnvērtīgas, siltas maltītes dienā ar savu daudzveidīgo ēdienkarti iepriecēs ikviena gardēža sirdi. Tiek piedāvāta divu-trīs silto ēdienu izvēle, veģetārā ēdienkarte, kā arī svaigi augļi un jogurti.

 
 

Cenā iekļautas ekskluzīvas ekskursijas!

Studentus gaida 3 pilnas dienas ekskursijas un 2 pēcpusdienas ekskursijas uz populārākajiem Anglijas tūrisma objektiem!

Apciemosim britu pusaudžu iecienītākās izklaides vietas – studenti aizvadīs piedzīvojumiem bagātu dienu izcilajā Torpas atrakciju parkā (Thorpe Park), kā arī dosies maģiskajā Harija Potera studijas (Harry Potter Studio) tūrē. Tāpat viesosimies Vorvikas (Warwick) viduslaiku pilī, iepazīsim Londonu un Kembridžu. Pirms katras ekskursijas studenti tiks īpaši sagatavoti, lai ikviena Anglijā aizvadītā diena būtu patiesi aizraujoša un vērtīga.

Izklaides angļu vidē ārpus koledžas!

Pasākumu rīkošanā koledža nereti izmanto Mārkethārborovas pilsētiņas izklaides centra piedāvājumu un aicina vietējos angļu jauniešus iesaistīties skolas pasākumu programmā, sniedzot studentiem iespēju sarunāties ar dzimtās valodas pārstāvjiem. Vakari aizrit piesātināti – diskotēkas, talantu šovi, karaoke un viktorīnas neļauj studentiem ne mirkli slīgt garlaicībā. 

 

2 nedēļu grupas brauciena cena ietver:

30 angļu valodas stundu

Trinity Sertifikāts

5 ekskursijas, tajā skaitā Thorpe Park, Harry Potter Studio, viduslaiku pils Warwick, London un Cambridge

Dzīvošana ērtajā skolas rezidencē

Karstas maltītes 3 reizes dienā

Sportiskas/izklaidējošas aktivitātes darbdienās

Tiešais lidojums Rīga – Londona – Rīga (AirBaltic)

Transfērs no/uz lidostu Londona-Getvika

Veselības apdrošināšana uz brauciena laiku

Grupas vadītājs

Bērnu pieskatīšana 24 stundas diennaktī

Mācību līdzekļi

IH Rīga-Satva pakalpojumi brauciena organizēšanā

+25 BEZMAKSAS ak.stundas angļu valodā vasaras skolā IH Riga-Satva

CENA GARANTĒTA, ja līgums parakstīts LĪDZ 20.MARTAM

Papildu apmaksāta dalība programmās:

 • Britu kultūra
 • English Plus IELTS
 • English Plus A Level Taster Classes
 • English Plus GCSE Taster Classes

+ £100 nedēļā

 • filmu uzņemšana
 • golfs

+£250 nedēļā

 • izjādes

+ £300 nedēļā

 • kartings

+ £400 nedēļā

 • dzīvošana ģimenē

+ £320 nedēļā