CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Labākās mācību iespējas ārzemēs vasarā!
Grupu braucieni bērniem uz Angliju
Brīvdienas saulainajā, mītiem apvītajā Egejas jūras krastā
Starptautiskā nometne Grieķijā
Saulainā angļu valoda – visa gada garumā
Maltā un Kiprā

Brooke House College

10 - 17 gadi
Izbraukšanas datums  28.06.2020., 2 ned. - 2290 EUR, 3 ned.- 2980 EUR

Uzmanību! Cenas ir garantētas, visiem, kas noslēguši līgumu līdz 2020. gada 27. martam!

Nopietnas mācības, fantastisks izklaides piedāvājums! - tā Brooke House College vasaras programmu raksturo paši audzēkņi, kas skolā pulcējas jau vairāk nekā 35 gadus – no 50 pasaules valstīm. No pieredzes piebildīsim, ļoti stipra angļu valodas skola, kas piedāvā plašu programmu klāstu un mācību noslēgumā izsniedz Trinity sertifikātu! Tikai Brooke House College cenā iekļauti jauniešu iemīļotāko tūrisma objektu apmeklējumi – lieliskais Thorpe Park atrakciju parks un maģiskā ekskursija Harry Potter Studio.

Brooke map

Nopietnas mācības un fantastiska izklaides programma!

 

English + Activities

Brook House College mācībām pievēršas nopietni – arī vasarā! Vasaras programmas mērķis ir angļu valodas intensīva pielietošana praksē. Divu nedēļu laikā jaunieši tiek sagatavoti Trinity valodas pārbaudes mutvārdu eksāmenam. Trinity sertifikāts tiek pieņemts Lielbritānijas augstākās izglītības iestādēs, kā arī starptautiskos uzņēmumos. Intensīvo mācību programmu (15 stundas nedēļā) papildina aizraujošas sporta un izklaides pasākumu iespējas, ekskluzīvas ekskursijas un papildnodarbības kopā ar sporta treneriem pilsētas profesionālajos golfa, kartinga un jāšanas sporta laukumos.

IESKATS MĀCĪBU PROGRAMMĀ

English + British Culture

Studentiem, kas gatavi maksimāli iedziļināties angļu valodā, piedāvājumā superintensīva programma (+12 ak. st.). Studentiem būs lieliska iespēja paplašināt redzesloku, sazinoties angliski daudzveidīgas tematikas kontekstā – literatūra, vēsture, kulturoloģija, komerczinības u.c. Programmā iekļautas tikšanās ar vieslektoriem un projekti ārpus koledžas teritorijas. Mūsu grupas iebraukšanas perioda tēmas: Lielbritānijas noziedzība un tiesiskums, iekļaujot praktisku vienas dienas nozieguma vietas izmeklēšanas sesiju. Lielbritānijas filmas un televīzija, ieskaitot ekskursiju uz Londonas filmu muzeju.

IESKATS MĀCĪBU PROGRAMMĀ

 
 

English + GCSE/A Level Taster Classes, IELTS Preparation

Vēlaties iejusties īstenas angļu skolas gaisotnē? Esat iecerējuši mācīties Anglijas vidējās vai augstākās izglītības iestādēs? Tad šī programma ir paredzēta tieši Jums!

Piedāvājam angļu valodas mācības IELTS vai English Plus programmā (15 + 12 stundas/nedēļā), kas veltītas matemātikas, literatūras un dažādu zinātņu nozaru apguvei. Ik nedēļu – zināšanu pārbaude sasniegtā progresa noteikšanai. Trešdienās un nedēļas nogalēs aizraujošas ekskursijas kopā ar pārējiem skolas jauniešiem. Jaunieši, kuri gatavojas IELTS eksaminācijai, programmas ietvaros angļu valodu mācīsies 27 stundas nedēļā.

IESKATS MĀCĪBU PROGRAMMĀ English Plus A Level

IESKATS MĀCĪBU PROGRAMMĀ IELTS Preparation

Dzīvošana rezidencē vai ģimenē

Brooke House College atrodama nelielā pilsētiņā – Market Harborough, Anglijas pašā centrā. Skolas teritorija lepojas ar savu studentu pilsētiņu – to krāšņo zaļo mauriņu un ziedu dārziem. Ikviens nams apveltīts ar īpašu vēsturi un neatkārtojamu kolorītu. Skola piedāvā ne vien modernākās auditorijas, bet arī sporta laukumus, tenisa kortus un spēļu telpas galda tenisam un biljardam, bezmaksas Wi-Fi. Studenti tiek izmitināti vairākās skolas rezidences ēkās, 1, 2, 3-vietīgās istabiņās turpat skolas teritorijā vai 5-10 minūšu gājiena attālumā. Turpat dzīvo arī skolas personāls. Rezidencēs atrodas omulīgas atpūtas telpas, kur studenti var baudīt mieru vai vadīt laiku patīkamā sabiedrībā. Reizi nedēļā tiek nodrošināti veļas mazgāšanas pakalpojumi. Trīs pilnvērtīgas, siltas maltītes dienā ar savu daudzveidīgo ēdienkarti iepriecēs ikviena gardēža sirdi. Tiek piedāvāta divu-trīs silto ēdienu izvēle, veģetārā ēdienkarte, kā arī svaigi augļi un jogurti.
 
 

Cenā iekļautas ekskluzīvas ekskursijas!

Studentus gaida 3 pilnas dienas ekskursijas un 2 pēcpusdienas ekskursijas uz populārākajiem Anglijas tūrisma objektiem!

Apciemosim britu pusaudžu iecienītākās izklaides vietas – studenti aizvadīs piedzīvojumiem bagātu dienu labākajā atrakciju parkā Thorpe Park, dosies maģiskajā Harry Potter Studio tūrē, kā arī viesosies Warwick viduslaiku pilī. Apskates ekskursijas: London, Oxford un Blenheim Palace. Pirms katras ekskursijas studenti tiks īpaši sagatavoti, lai ikviena Anglijā aizvadītā diena būtu patiesi aizraujoša un vērtīga.

Izklaides kopā ar angļiem ārpus koledžas!

Pasākumu rīkošanā koledža aktīvi izmanto Market Harborough pilsētiņas izklaides centru un apkārtni, un aicina vietējos angļu jauniešus iesaistīties skolas pasākumu programmā, sniedzot studentiem iespēju sarunāties ar dzimtās valodas pārstāvjiem. Vēlamies izcelt skolas brīnišķīgo organizāciju pasākumu rīkošanā! Visi skolas audzēkņi tek sadalīti dažādās daudznacionālās grupās ne tikai stundu laikā, bet ari pēc tām. Angļu grupas vadītājs uzrauga studentu visu pasākumu apmeklēšanu un iedrošina katru aktīvi izmantot angļu valodu grupas darbā. Programmā ietilpst plostu būve, kāpšana sienas klintīs, smaiļošana, lāzertags, batuti, peldēšana, basketbols, futbols, teniss utt. Vakari arī aizrit piesātināti – diskotēkas, talantu šovi, karaoke un viktorīnas neļauj studentiem ne mirkli slīgt garlaicībā.

 

CENA

icon tabula time

icon tabula euro

28.06. - 12.07.2020.

2290 EUR

28.06. - 19.07.2020. 2980 EUR

2 nedēļu grupas brauciena cena ietver:

 • 30 angļu valodas stundu
 • Trinity Sertifikāts
 • 5 ekskursijas, tajā skaitā Thorpe Park, Harry Potter Studio, viduslaiku pils Warwick, London un Oxford
 • Dzīvošana ērtajā skolas rezidencē
 • Karstas maltītes 3 reizes dienā
 • Sportiskas/izklaidējošas aktivitātes darbdienās
 • Tiešais lidojums Rīga – Londona – Rīga (AirBaltic)
 • Transfērs no/uz lidostu Londona-Getvika
 • Veselības apdrošināšana uz brauciena laiku
 • Grupas vadītājs
 • Bērnu pieskatīšana 24 stundas diennaktī
 • Mācību līdzekļi
 • IH Rīga-Satva pakalpojumi brauciena organizēšanā
 • +25 BEZMAKSAS ak.stundas angļu valodā vasaras skolā IH Riga-Satva

Papildu apmaksāta dalība programmās:

 • Britu kultūra - £75 nedēļā
 • English Plus IELTS - £75 nedēļā
 • English Plus A Level Taster Classes - £75 nedēļā
 • English Plus GCSE Taster Classes - £75 nedēļā
 • golfs - £250 nedēļā
 • izjādes - £300 nedēļā
 • kartings - £400 nedēļā
 • dzīvošana ģimenē - £320 nedēļā