CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

Mācies Britu vasaras skolā – neizejot no mājas!
Vasaras ONLINE kursi bērniem un pusaudžiem
Latviešu valodas vasaras ONLINE kursi
Aicinām bērnus un pusaudžus no 5 līdz 17 gadiem

Angļu valodas zināšanu pārbaude vasarā

Mēs visi vēlētos, lai šī vasara būtu saulains atpūtas un brīvības laiks, tādēļ esam izveidojuši vienkāršotāku vasaras programmu pieteikuma līmeņu testu. Testa izpildei būs nepieciešamas vien dažas minūtes, un tādējādi noskaidrosim, kuras vasaras izglītības programmas būtu jums piemērotākās. 

SUMMER TEST

Norādījumi:

Bērniem (7-18 g.v.): Lai mēs varētu noteikt, kuru vasaras programmu jums piedāvāt, lūdzam aizpildīt SUMMER TEST. Bērni no 7 līdz 10 gadiem testu var pildīt kopā ar vecākiem.

Pieaugušajiem (18+): Ja plānojat pieteikties Vispārīgās angļu valodas kursiem, aicinām izpildīt rakstisko līmeņa noteikšanas pārbaudi. Ja vēlaties piedalīties vasaras programmā "TED Talks" vai "Around the World" aizpildiet pašnovērtējuma testu.

Izlasiet jautājumus par to, kas angļu valodā jums padodas viegli un kas – sagādā grūtības. Rūpīgi pārdomājiet, cik pārliecinošas ir jūsu iemaņas un cik noderīga būtu papildvingrināšanās.

Lai precizētu vasaras kursu grafiku, lūdzam, zvanīt 29432143 vai rakstīt  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..