CLOSE
MENU

british quality small

Britu vasaras skola Rīgā un Jūrmalā!
Angļu valodas kursi bērniem un pusaudžiem
Labākās mācību iespējas ārzemēs vasarā!
Grupu braucieni bērniem Anglijā
Latviešu valodas vasaras kursi Rīgā un Jūrmalā!
Aicinām bērnus un pusaudžus no 4 līdz 17 gadiem

Kādēļ mācīties arī vasarā?

Vasaras laikā skolēni zaudē gandrīz ceturto daļu mācību gada laikā iegūto zināšanu. Šis fenomens iemantojis pat zinātnisko nosaukumu – Summer Slide jeb “vasaras aizslīdošais” efekts. Ja bērni brīvdienās valodu nelieto, jaunā mācību gada sākumā viņiem ir daudz grūtāk pielāgoties – pirmie mēneši tiek pavadīti, atgūstot zaudētās prasmes un iemaņas.

IH Rīga-Satva piedāvā nodarbības, veidotas saskaņā ar britu vasaras skolu labākajām tradīcijām. Pieredzes bagātie pasniedzēji, kas māca savu dzimto valodu, palīdzēs nostiprināt un papildināt zināšanas, kā arī pārvarēt psiholoģiskos šķēršļus un baudīt izglītību angļu garā – tepat Latvijā! Mūsu mērķis – sniegt bērniem iespēju atraisīt potenciālu, īstenojot aizraujošus projektus, un atklāt ko jaunu par apkārtējo pasauli. Pasīvo valodas lietojumu nomaina aktīva saziņa – mācību gada laikā iegūtās valodas zināšanas tiks izmantotas praktiski.

Mācību programmas vada profesionāli pasniedzēji, kas ieguvuši starptautiski atzītus sertifikātus un Kembridžas universitātes IH akreditācijas diplomus pirmsskolas un skolas vecuma jauniešu angļu valodas pedagoģijā. Nodarbības norit tikai angļu valodā, pielietojot komunikatīvo metodi, kas ar savu efektivitāti iemantojusi slavu visā pasaulē.

Vasaras programmas Rīgā un Jūrmalā

No 3. jūnija līdz 23. augustam

 

Bērniem vecumā no 3 līdz 7 gadiem

Skola IH Rīga izsludina atlasi bērniem 3-7 gadu vecumā uz interaktīvo vasaras angļu valodas programmu „English Summer Discovery”. Grupas tiek veidotas, ņemot vērā bērnu vecumu un valodas zināšanu līmeni. Ar bērniem strādā augsti kvalificēti pasniedzēji no mūsu starptautiskās komandas, kuri izgājuši speciālu apmācību darbam ar maziem bērniem un saņēmuši IHCYL diplomu.

Mazuļi ārzemju pasniedzēja vadībā valodu apgūst radošā formā - ar spēļu, dziesmu un rokdarbu palīdzību. Katru jaunapgūto vārdu bērni nostiprinās ar darbībām – zīmēšanu, līmēšanu, dziesmu apgūšanu, stāstu izdomāšanu un meistarošanu. Grāmatas un darba burtnīcas atdzīvojas – mēs izmantojam daudz interaktīvo materiālu, tai skaitā spēles, video ar jautrām ainiņām, izglītojošas multfilmas un pat roku lelles. Klausoties ārzemju pasniedzēja runā, apgūstot pirmās frāzes, bērni nepazīstamo valodu pieņem viegli, gluži kā dzimto. Šādā veidā viņi iemācīsies valodu uztvert ar dzirdi un attīstīs pareizu izrunu.

Bērniem vecumā no 8 līdz 12 gadiem

Mēs jau ne vienu reizi vien esam uzdevuši jautājumu: kāpēc mūsu studenti, kuri reiz pabijuši Anglijā, tik ļoti tiecas uz turieni atgriezties? Un galvenais, vai mēs Latvijā varam izveidot līdzīgu apmācības programmu? Mēs ņēmām vērā mūsu ilggadējo Anglijas kolēģu pieredzi, un piedāvājam Jums angļu valodas kursu, kas veidots pēc labāko Anglijas vasaras skolu parauga. Jo mums taču ir viss, kas nepieciešams, lai atkārtotu viņu panākumus – starptautiska augsti kvalificētu pasniedzēju komanda, kuri izgājuši speciālu apmācību darbam ar bērniem un pusaudžiem un ieguvuši IHCYL diplomu, interesantas idejas, bezgalīgs entuziasms un, protams, paši labākie studenti!

IH Rīga-Satva aicina pusaudžus vecumā no 9–12 gadiem pavadīt brīvdienas, apgūstot valodu nestandarta apstākļos. Te nav garlaicīgu mācību grāmatu un mājasdarbu. Katra nedēļa tiks veltīta noteiktai tēmai. Mūsu studenti dosies aizraujošā, izzinošā „ceļojumā” - izzinās dažādus mūsu planētas nostūrus, iepazīs dzīvnieku pasauli, ieskatīsies kosmosa dzīlēs un pat cilvēka smadzeņu noslēpumos.

 
 

Pusaudžiem vecumā no 13 līdz 17 gadiem

Vasarā skolēni aizmirst gandrīz ceturtdaļu mācību gada laikā uzkrāto zināšanu. Šai parādībai ir pat savs zinātniskais nosaukums – Summer Slide efekts. Ja bērni brīvlaikā nerunā svešvalodā, viņiem ir grūti adaptēties mācību gada sākumā, un mācību gada sākumā viņi tērē vairāk laika aizmirsto prasmju atjaunošanai.

Nodarbības Britu vasaras skolā IH Rīga pie pieredzējušiem pasniedzējiem, kam svešvaloda ir dzimtā valoda, ļaus bērniem nostiprināt un uzlabot zināšanas, pārvarēt psiholoģisko valodas barjeru un lieliski pavadīt laiku.  Mācību programma ir tāda pati kā IH vasaras skolās ārzemēs. Nodarbību laikā runā tikai angliski, akcentējot bērnu komunikatīvās, radošās un līdera īpašības. 

Mācību maksa

mācību kursa nosaukums

icon tabula time

nodarbību daudzums nedēļā

icon tabula euro

maksa ar atlaidi, 1 ned., EUR

ENGLISH (3-9 gadi)

2 reizes х 1 ак. st.

2 reizes х 2 ак. st.

13.98

- 10% - 25.20

ENGLISH (9-17)

 

2 reizes х 2 ак. st.

 

 - 10% - 25.20

 

ENGLISH + PROJECT  (9-13) 2 reizes  х 2 ак. st. + 2 reizes  х 60min.

 - 20% - 37.30

ENGLISH + PROJECT  (13+) 2 reizes  х 2 ак. st. + 1 reize  х 90 min.

- 15% - 35.70

 

2 reizes  х 2 ак. st. + 2 reizes  х 90 min.

 

- 20% - 42.00

 

PROJECT  (9-17)

2 reizes х 60 min.

2 reizes х 2 ак. st.

18.60

27.96

Vasaras programmas priekšrocības

  • starptautiska pasniedzēju komanda
  • pilnīga imersija angļu valodas vidē
  • aizraujošas nodarbības ar interaktīviem elementiem
  • maksimāla komunikatīvās pasniegšanas pieejas izmantošana
  • nefiksēti kursa uzsākšanas datumi laika periodā no jūnija līdz augustam
  • vasaras atlaides

Izvēlieties piemērotu programmu!

 

no 3 līdz 10 gadiem

Jo agrāk bērns sāk apgūt svešvalodu, jo vieglāk viņam tas padodas un noturīgākas ir zināšanas un iemaņas.

Lasīt tālāk

Link

 

no 11 līdz 14 gadiem

Kursa pamatā ir Latvijas un starptautiskie izglītības standarti, un tas pat mazliet apsteidz skolas angļu valodas programmu.

Lasīt tālāk

Link

Ārzemju programmas

Vasaras valodu nometnes sniedz lielisku iespēju iepazīties ar vienaudžiem no visas pasaules, iepazīt citu valsti un vienlaikus uzlabot savas svešvalodu zināšanas.

Lasīt tālāk

Link

 

no 15 līdz 19 gadiem

Elastīga programma, kas risina mācību uzdevumus no izlaiduma eksāmeniem līdz pat studijām ārzemju augstskolās.

Lasīt tālāk

Link


 
 

Skolas un IELTS eksāmeni

Pēc ekspertu domām, trešdaļu panākumu angļu valodas eksāmenā veido šī pārbaudījuma formāta izpratne.

Lasīt tālāk

Link

 

Vasaras programmas

Pavadīt vasaru pēc iespējas lietderīgi tepat, Rīgā un Jūrmalā!

Lasīt tālāk

Link