CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

IH Rīga-Satva – uzticams sabiedrotais uzņemšanai ārzemju augstskolās!
Labs sākums veiksmīgai nākotnei
Valsts un starptautiskie eksāmeni angļu valodā
Individuāla pieeja, orientēta uz rezultātu

IELTS testa eksāmens un sagatavošanas kursi

Kas ir IELTS?

IELTS (International English Language Testing System) – Starptautiskā angļu valodas eksaminācijas sistēma – ir pasaulē atzītākā angļu valodas zināšanu pārbaude, kas plaši pielietota akadēmiskajā izglītībā, karjerā un globālajā migrācijā.

Kāpēc kārtot IELTS eksāmenu?

IELTS eksāmenu rezultātus pieņem vairāk nekā 9000 dažādu organizāciju, to skaitā – izglītības iestādes, darba devēji, migrācijas dienesti un profesionālās apvienības (vairāk nekā 145 pasaules valstīs). Eksaminācijas sistēma veidota nolūkā izvērtēt valodas zināšanas, lai studētu vai strādātu valstīs, kurās saziņa notiek angļu valodā. IELTS eksāmena rezultāti ir derīgi 2 gadus.

Mūsu pasniedzēji – gan vietējie, gan ārvalstu – ir pieredzējuši darbā ar eksaminējamām grupām. Pasniedzēji nemitīgi piedalās profesionālās apmācībās un citos kvalifikācijas paaugstināšanas pasākumos. Visi mūsu pasniedzēji ir ieguvuši Kembridžas Universitātes CELTA sertifikātu, kas apliecina tiesības mācīt angļu valodu kā svešvalodu.

Aktuāli!
Jauns valodu kursu piedāvājums 2022./2023. mācību gadam!
Zvaniet - 29432143, 67226641

IELTS kursi IH Rīga-Satvā

 

IELTS sagatavošanās programma + Angļu valodas pamatkurss

Kursa programma paredzēta vienam mācību gadam. Audzēkņi ne vien pilnveidos angļu valodas zināšanas, sasniedzot jaunu pratības līmeni, bet arī sagatavosies starptautiskā IELTS eksāmena kārtošanas augstajām prasībām.

Programmas ietvaros tiks attīstītas četras valodas prasmes – audiālā (dzirdes uztvere), lasīšana, rakstīšana un sarunvalodas iemaņas. Tāpat tiks apgūtas eksāmenu kārtošanā noderīgas metodes.

Lai sagatavotos IELTS eksāmenam, svarīgi izprast arī eksaminācijas norises specifiku. IH Rīga-Satva kursos iepazīsiet eksaminācijas stratēģiju, kā arī gūsiet noderīgus padomus, kas ļaus sasniegt veiksmīgākus rezultātus ikvienā no eksāmena moduļiem.

Mūsu pasniedzēju pieredze, kā arī mūsdienīgie mācību materiāli palīdzēs atraisīt jūsu potenciālu eksāmena kārtošanai!

Ekspress-kurss: sagatavošanās IELTS eksāmena kārtošanai

Ekspress-kurss piemērotāks audzēkņiem ar augstu angļu valodas zināšanu līmeni, kam nepieciešams sasniegt noteiktus IELTS rezultātus, lai iesāktu karjeru citā valstī vai iestātos ārvalstu universitātē. Programma nav piemērota audzēkņiem, kuru pamatmērķis ir angļu valodas līmeņa uzlabošana.

IELTS eksāmenam raksturīgas augstas prasības, tādēļ arī jums nāksies ieguldīt daudz laika un centienu. Nepieciešams savlaicīgi apzināties – pēc katras nodarbības saņemsiet ievērojamu papilddarba apjomu. Visi materiāli iekļauti kursa cenā.

Programma paredzēta līmenim, kas nav zemāks par Upper-Intermediate. Lai noteiktu savu valodas pratības līmeni, aicinām aizpildīt zināšanu pārbaudes testu – vēl pirms sagatavošanās kursa iesākuma. Kad būs noteikts jūsu zināšanu līmenis, mēs norādīsim, vai jūsu prasmes ļaus sasniegt vēlamos rezultātus.

Kursa ilgums: 15 nodarbības x 2 akadēmiskās stundas (90 min). Programmas noslēgumā audzēkņi kārtos izmēģinājuma eksāmenu – 2 posmos x 3 akadēmiskās stundas. Kopā: 36 akadēmiskās stundas.

Drīzumā gaidāmo kursu nodarbību sarakstu iespējams noskaidrot, zvanot: (+371)28219944.

 

IELTS sagatavošanas kursu* cenas

Mācību kurss

icon tabula time

Nodarbības nedēļā

icon tabula time

Ak. stundas

icon tabula procenti

Atlaide

icon tabula euro

Maksa ar atlaidi (EUR)

Pilns IELTS kurss (4 mod. + tests + materiāli)

2 х 2 ак. st. 40 ак. st. - 320.00
Izmēģinajuma eksāmens 2 х 3  ak. st. 6  ак. st. - 32.00

Pamatcena:  EUR / 1 ak.st.

* klātienes nodarbību nosacījumi tiks saskaņoti ar epidemioloģisko situāciju un MK Noteikumiem

** atlaides tiek piemerotas tikai online mācībam, ja grupā ir vairāk par 7 cilvēkiem

PIETEIKTIES IELTS KURSIEM

Uzziniet vairāk piezvanot ✆ 67266641

IELTS vērtēšana un eksamenācijas veidi

IELTS scores from A1 to C2

 

IELTS sistēmu izstrādājušas Britu padome, Austrālijas imigrācijas departaments un Cambridge English Language Assessment.

IELTS eksāmens sastāv no:

  • klausīšanās (Listening Comprehension),
  • lasīšanas (Reading Comprehension),
  • rakstu daļas (Written Comprehension)
  • un pārrunām (Interview).

Starptautisko angļu valodas eksāmenu IELTS nav iespējams “nokārtot” vai tieši otrādi - tajā “izkrist”, jo eksāmenu rezultāti tiek atspoguļoti vērtējumu kategorijās, sākot no 1 (zemākais vērtējums) – līdz pat 9 (augstākais vērtējums).

Eksāmenu moduļu izvēle:

  • Akadēmiskais – paredzēts tiem, kas vēlas gūt augstāko izglītību angļu valodā (bakalaura un maģistra līmenī) vai apliecināt profesionālo kvalifikāciju.
  • Vispārīga kompetence – eksāmens piemērots tiem, kas vēlas apmesties valstīs, kurās oficiālā valoda ir angļu valoda (Austrālija, Kanāda, Jaunzēlande, Apvienotā Karaliste u.c.), kā arī visiem, kuri vēlas mācīties angļu valodā, negūstot akadēmisku grādu.

Klausīšanās un Runas pārbaude abos eksāmena moduļos ir vienāda. Atšķiras IELTS Akadēmiskā moduļa un Vispārīgās kompetences moduļa Lasīšanas un Rakstīšanas pārbaudes saturs – tieši tādēļ nepieciešams laikus noskaidrot, kuram no moduļiem gatavosieties.

Katrā organizācijā tiek noteiktas īpašas uzņemšanas prasības. Aicinām sazināties ar organizāciju, kurā vēlaties pieteikties, lai pārliecinātos kurš eksāmena modulis jums nepieciešams un kāds vērtējums tiek sagaidīts.

Kur Rīgā kārtot IELTS eksāmenu?

Latvijā IELTS pārbaudes piedāvā Baltic Council eksaminācijas centrs. Starptautiskā IELTS eksāmena rezultāti derīgi 2 gadus.

PIETEIKTIES IELTS KURSIEM

 

Noderīgas saites, kas palīdzēs sagatavoties IELTS nodošanai: