CLOSE
MENU
icon facebook icon youtube icon youtube

british quality small

IH Rīga-Satva – uzticams sabiedrotais uzņemšanai ārzemju augstskolās!
Labs sākums veiksmīgai nākotnei
Valsts un starptautiskie eksāmeni angļu valodā
Individuāla pieeja, orientēta uz rezultātu

IELTS testa eksāmens un sagatavošanas kursi

Kas ir IELTS?

IELTS (International English Language Testing System) – Starptautiskā angļu valodas eksaminācijas sistēma – ir pasaulē atzītākā angļu valodas zināšanu pārbaude, kas plaši pielietota akadēmiskajā izglītībā, karjerā un globālajā migrācijā.

Kāpēc kārtot IELTS eksāmenu?

IELTS eksāmenu rezultātus pieņem vairāk nekā 9000 dažādu organizāciju, to skaitā – izglītības iestādes, darba devēji, migrācijas dienesti un profesionālās apvienības (vairāk nekā 145 pasaules valstīs). Eksaminācijas sistēma veidota nolūkā izvērtēt valodas zināšanas, lai studētu vai strādātu valstīs, kurās saziņa notiek angļu valodā. IELTS eksāmena rezultāti ir derīgi 2 gadus.

Visefektīvākā sagatavošanās IELTS eksāmenam – iepriekš iegūts labs angļu valodas zināšanu līmenis, kam seko izcila skolotāja vadīts intensīvs eksāmena sagatavošanās kurss.

Aktuāli!
Jauns valodu kursu piedāvājums 2020./2021. mācību gadam!
Zvaniet - 29432143, 67226641

IELTS kursi IH Rīga-Satvā

 

Kam ir domāti šie kursi

Mūsu nodarbības piemērotas audzēkņiem, kam nepieciešams sasniegt noteiktu vērtējumu – karjeras iespējām ārvalstīs vai studijām augstākās izglītības iestādēs. IH Riga-Satva piedāvā šim mērķim visefektīvākās sagatavošanās iespējas.

Šis kurss nav paredzēts audzēkņiem, kuri vienkārši vēlas pilnveidot angļu valodas iemaņas.

Kurss gatavo visiem četriem IELTS pārbaudes veidiem:
1. Klausīšanās,
2. Lasīšana,
3. Rakstīšana
4. un Runa.

Apgūsim arī īpašus paņēmienus, kas palīdzēs sasniegt labāku rezultātu IELTS eksāmenā. Regulāras praktiskās pārbaudes ļaus pārliecināties par gūto zināšanu līmeni. Iepazīsieties ar eksāmenu kārtošanas stratēģijām un saņemsiet padomus, kas noderēs ikvienā no eksāmena daļām. Lūdzam ievērot – pēc katras nodarbības jūs gaidīs ievērojams papilddarba apjoms. Pārlūkosim visus eksaminācijā paredzētos materiālus.

Sagatavošanās procesu vada pieredzējuši pasniedzēji un sertificēti eksaminētāji no Lielbritānijas un Latvijas.

Priekšnosacījumi

Zināšanu prasības
Nepieciešamais zināšanu līmenis - no Upper-Intermediate. Pirms pieteikšanās eksāmena sagatavošanās kursam nepieciešams piedalīties līmeņa noteikšanas pārbaudē. Tas palīdzēs saprast, vai spēsiet sasniegt iecerēto eksāmena rezultātu.

Ilgums
15 x 2 ak. stundu nodarbības. Noslēgumā izmēģinājuma eksāmens, notiekošs 2 posmos pa 3 ak. stundas.  Kopā: 36 ak. stundas.

Norises laiks
Lūdzam interesēties izvēlētajā mācību centrā pa tālr. (+371) 28219944.

 

IELTS sagatavošanas kursu* cenas

Mācību kurss

icon tabula time

Nodarbības nedēļā

icon tabula time

Ak. stundas

icon tabula procenti

Atlaide

icon tabula euro

Maksa ar atlaidi (EUR)

Pilns IELTS kurss (4 mod. + tests + materiāli)

2 х 2 ак. st. 36 ак. st. - 266.90
Izmēģinajuma eksāmens 2 х 3  ak. st. 6  ак. st. - 28.00

Pamatcena: 7 EUR / 1 ak.st.

* klātienes nodarbību nosacījumi tiks saskaņoti ar epidemioloģisko situāciju un MK Noteikumiem

** atlaides tiek piemerotas tikai online mācībam, ja grupā ir vairāk par 7 cilvēkiem

PIETEIKTIES IELTS KURSIEM

Uzziniet vairāk piezvanot ✆ 67266641

IELTS vērtēšana un eksamenācijas veidi

IELTS scores from A1 to C2

 

IELTS sistēmu izstrādājušas Britu padome, Austrālijas imigrācijas departaments un Cambridge English Language Assessment.

IELTS eksāmens sastāv no:

  • klausīšanās (Listening Comprehension),
  • lasīšanas (Reading Comprehension),
  • rakstu daļas (Written Comprehension)
  • un pārrunām (Interview).

Starptautisko angļu valodas eksāmenu IELTS nav iespējams “nokārtot” vai tieši otrādi - tajā “izkrist”, jo eksāmenu rezultāti tiek atspoguļoti vērtējumu kategorijās, sākot no 1 (zemākais vērtējums) – līdz pat 9 (augstākais vērtējums).

Eksāmenu moduļu izvēle:

  • Akadēmiskais – paredzēts tiem, kas vēlas gūt augstāko izglītību angļu valodā (bakalaura un maģistra līmenī) vai apliecināt profesionālo kvalifikāciju.
  • Vispārīga kompetence – eksāmens piemērots tiem, kas vēlas apmesties valstīs, kurās oficiālā valoda ir angļu valoda (Austrālija, Kanāda, Jaunzēlande, Apvienotā Karaliste u.c.), kā arī visiem, kuri vēlas mācīties angļu valodā, negūstot akadēmisku grādu.

Klausīšanās un Runas pārbaude abos eksāmena moduļos ir vienāda. Atšķiras IELTS Akadēmiskā moduļa un Vispārīgās kompetences moduļa Lasīšanas un Rakstīšanas pārbaudes saturs – tieši tādēļ nepieciešams laikus noskaidrot, kuram no moduļiem gatavosieties.

Katrā organizācijā tiek noteiktas īpašas uzņemšanas prasības. Aicinām sazināties ar organizāciju, kurā vēlaties pieteikties, lai pārliecinātos kurš eksāmena modulis jums nepieciešams un kāds vērtējums tiek sagaidīts.

Kur Rīgā kārtot IELTS eksāmenu?

Latvijā IELTS pārbaudes piedāvā Baltic Council eksaminācijas centrs. Starptautiskā IELTS eksāmena rezultāti derīgi 2 gadus.

PIETEIKTIES IELTS KURSIEM

 

Noderīgas saites, kas palīdzēs sagatavoties IELTS nodošanai: